Serverım için sponsor arıyorum masrafları karşılaması için??
Böyle bulman imkansız. Biraz yapabileceklerinden ve yaptıklarından bahsedip mizyonunu açıklarsan gerekli kişiler çıkarları doğrultusunda sana sponsor olurlar.
peki bu kişilere nasıl güvenicem?? sphereyi onlara teslim edicem sonuçta dimi??
Zaten bu topic'i açarken bi düşünmelisin kendini sponsorun yerine koy. Önüne iki kişi çıkdı diyelim biri herşeyini tanıtmış planlarını ortaya koymuş hedeflerini oluşturmuş, Tanıtımını yapmış bir diğer kapıya bakıyosun bir cümle yazmış ve bırakmış, sen hangisini tercih edersin? Bu soruyu kendinize sorun ve düzenlemeyi ona göre yapın.

@Goliat
-------------
Bu sorunada şöyle cevap verebilirim zaten sponsor dediğinde seninle her iletişime geçen kişiye ver vsp'yi al bu sphere diye bir duruma girerseniz birçok problemle karşılaşırsınız. Diyeceksiniz hangi kuruluşsunuz neden sponsor olmak isdiyorsunuz? Konullarınız varmı? Farklı bir planınız mevcutmu, yarı yolda bırakmayacağınıza dair anlaşmaya yanaşırmısınız, bu şekilde bir dialog oluşturamazsanız zaten olmaz bu iş. Ama böyle bir dialogta oluşturursanız karşınızdaki kişi size kendini güzel,belgeli ifade edebildiği taktirde zaten ciddi bidir.
hımm...yani benim amacım güzel ve keyifli bir uo yaşatmak oyunculara.
[Nores] : Zaten bu topic'i açarken bi düşünmelisin kendini sponsorun yerine koy. Önüne iki kişi çıkdı diyelim biri herşeyini tanıtmış planlarını ortaya koymuş hedeflerini oluşturmuş, Tanıtımını yapmış bir diğer kapıya bakıyosun bir cümle yazmış ve bırakmış, sen hangisini tercih edersin? Bu soruyu kendinize sorun ve düzenlemeyi ona göre yapın.

@Goliat
-------------
Bu sorunada şöyle cevap verebilirim zaten sponsor dediğinde seninle her iletişime geçen kişiye ver vsp'yi al bu sphere diye bir duruma girerseniz birçok problemle karşılaşırsınız. Diyeceksiniz hangi kuruluşsunuz neden sponsor olmak isdiyorsunuz? Konullarınız varmı? Farklı bir planınız mevcutmu, yarı yolda bırakmayacağınıza dair anlaşmaya yanaşırmısınız, bu şekilde bir dialog oluşturamazsanız zaten olmaz bu iş. Ama böyle bir dialogta oluşturursanız karşınızdaki kişi size kendini güzel,belgeli ifade edebildiği taktirde zaten ciddi bidir.

Herseyi Soylemıs Fazla Soze Gerek Yok !
tamam yaw bu gidişle açamıcam zaten.
kendinden bahset sana yardımcı olmaya çalışayım.
kendimden niye bahsediyimki? :D bahsedince nolucak? :D
İnmisin cinmisin onu merak ediyor olabilir :D
:D:D
Böyle Ararsan Kesinlikle Bulamazsın... Örnek: Bana Öyle Bişey Söyleki Ben Senin Serverini Tercih Ediyim ???
hımm...valla bizim server baya güzel yani sunucu bana ait olduktan sonra oyuncular sıkılmaz !
arkadaşa destek çıkılmıştır.herkeze hayırlı günler
destek çıkılmadı valla :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.