Değerli Us üyeleri , fazla uzatmadan dile getirmek istiyorum . .
Yeni kuracağımız bir sunucuda 1 yetkili staff alınacaktır.Alınacak staffın ilk şartı öğleden önce online olması yani okulunun tam gün değil öğleden sonra olması gerekmektedir.(Okuyanlar için) . Rica ediyorum ki öğleden önce boş olanlar benimle irtibata geçsinler..
umarım aradığını bulursun.
Öğleden Önce Evde Olanlar Ya İşsizler Yada 13 Yaş Altı Küçük Öğlenci Arkadaşlarımız :) Umarım Aradığını Bulursun.
Siz kimsiniz ona göre hareket edelim çok kaliteli bir staffım ben ama siz kimsiniz pm atarmısınız bana pvp sunucusu için bu şartlarımı arıyorsunuz max kaç online göreceksiniz 7 8 hadi başarılar diliyeyim sizede
Superadminstratours : Siz kimsiniz ona göre hareket edelim çok kaliteli bir staffım ben ama siz kimsiniz pm atarmısınız bana pvp sunucusu için bu şartlarımı arıyorsunuz max kaç online göreceksiniz 7 8 hadi başarılar diliyeyim sizede

Bu ne şiddet?
Novice
11.9
Marlock :
Superadminstratours : Siz kimsiniz ona göre hareket edelim çok kaliteli bir staffım ben ama siz kimsiniz pm atarmısınız bana pvp sunucusu için bu şartlarımı arıyorsunuz max kaç online göreceksiniz 7 8 hadi başarılar diliyeyim sizede

Bu ne şiddet?

Kendini tanıtmadan, sunucusunu tanıtmadan Yetkili arayışına geçmiş. Böyle konulardan bıkkınlık geldiği için olabilir..
Yok yahu bana bildiğin tahrik gibi geldi şimdi bu adam gelip tartışma çıkarır ise uzadıkça uzayacak.
adam damardan girmiş :)
sıkıntı yemin ederim sopayı alıcam elime yermisin yemezmisin :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.