Arkadaşlar 18 Yaşındayım Kimlik Bilgilerimi İsterseniz Atabilirim Deneyimime Gelince İn Game Bilmediğim bişey yoktur diye düşünüyorum msn eklerse stafa almak isteyen arkadaş sevinirim..

Msn : [email protected]
böyle selamun aleyküm gel sataff a diyecek birisi cıkacagını sanmıyorum. cıksa da ona göre yerlerden cıkar ama umarım aradıgını bulursun
Merhaba Nephthys`;

Bence çok açıklamamissin kendini biraz daha iyi tanıtırsan kendini daha yararlı olabilirsin.
[Bence]
-Jenny- : Merhaba Nephthys`;

Bence çok açıklamamissin kendini biraz daha iyi tanıtırsan kendini daha yararlı olabilirsin.
[Bence]

Seni tanıdığımı düşünüyorum eğer tahmin ettiğim kişiysen lütfen gerçek yaşını yaz.

Konuya gelince eğer böyle staff olunsaydı şu anda player kalmazdı artık herkes kendi çevresindeki deneyimine güvendiği kişileri staff olarak alıyor. Ayrıca artık staff alınırken bir çok server yaşa bakmıyor önemli olan olgunluk yanlış anlama ama benden sana tavsiye böyle staff olamazsın kendini belli bir yerlerde ispatla zaten onlar seni staff almak için gelirler.
Doğru söze ne hacet..
Silindi
Neophyte
0
Nephthys` : Arkadaşlar 18 Yaşındayım Kimlik Bilgilerimi İsterseniz Atabilirim Deneyimime Gelince İn Game Bilmediğim bişey yoktur diye düşünüyorum msn eklerse stafa almak isteyen arkadaş sevinirim..

Msn : [email protected]

Böyle Kimse Staff Almaz Bence. Alsa Bile Para Ister :huh
Nephthys`

JNS'cim şimdide uo için yalvarışa geçmişsin :) neden diyer Jns adındaki hatta demin polemik çıkarıp çıktığın acc'n ile staff'lık istemiyorsun?
Ezilmemek içinmi o.O
U-S Staff ticareti olan bir platform değildir.Lütfen staff ticareti yapan platformlarda konularınızı paylaşınız.
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.