merhaba arkadaşlar pvp serverimın bünyesine staff olarak görev yapacak işinin ehli arkadaşlar arıyoruz. web sitemize sunucular kısmından ulasabilirsiniz. gerekli çıklamalar web sitemizde yazmaktadır.

NOT : lütfen ilgilenmiyenler mesaj yazmasın.

Bu konu mthN tarafından düzenlendi(2008-09-23 21:48, 15 yıl önce)
Aradığınızı bulmanız dileğiyle.
bn başvurdum :D
İddialı bir server bende oynuyorum :)
@Marlock
heryere başvuruyosun.
Yoo herhangi bir yere henüz başvurduğumu hatırlamıyorum.
UO elementi Kasıt Ediyorsan O kadar uzun bi süre bekliyeceksem kendi serverimi açarım no problem yani anlatabildimmi.
Rp Serverlar her zaman tercihimdir Ama Naparsın Piyasada RP server yok[Adam gibi yok yani] bana gelipte gösteremezsin Uo Elementin Yapılanması falan berq abi şimdi dürüst ol daha co scripter arıosun hazır değil hiç bişey?
keşke isim vermeseydin

başarılar.
tşkler
siteye girmior kie başvuru nasıl yapıcam :con
1.si sayın arkadaşım burası senin shard'ının forumları degil
2.si burada ki kişileri boş bir başlık için meşgul ediyorsun.
3.sü bilmeden veya bilerek reklam yapıyorsun /farkında olmayabilirsin.
4.sü bir duyuru yapıcaksan,serverinda duyuru yap başka forum sitelerine yansıtma..
Some_one : 1.si sayın arkadaşım burası senin shard'ının forumları degil
2.si burada ki kişileri boş bir başlık için meşgul ediyorsun.
3.sü bilmeden veya bilerek reklam yapıyorsun /farkında olmayabilirsin.
4.sü bir duyuru yapıcaksan,serverinda duyuru yap başka forum sitelerine yansıtma..

Şuanda bu yapılan reklama girse bile zaten parası verilerek reklam siteye sağ tarafa gördüğün gibi konulmuş. Ayrıca servera staff aramak reklama neden girsin ? Çoğu platformda bunu için forumda özel bölüm bile var.
O zaman o platformları kullansa daha iyi olur.
bu başlıgın amacı reklam yada tartışma yaratmak degildir reklam olayını sağ tarafta da gördügün gibi ucretiyle verdim ayrıca sunucular bölümündede reklamım var.

burda uo ile ilgili bircok kişi scp ile world ile yada ingame olaylarla ilgilenen kişiler varken gidip mynettemi yazsaydım? ayrıca burda bu tarz mesajları yazan ilk degilim bunuda biliyor olmalısın. neyse tartışma yaratmak istemiyorum. ilgilenen arkadaşlar gerekenleri gerektigi gibi yapıyorlar zaten.

sen farklı algıladıysan birsey diyemem.
Kingspvp Bunu Serverının Forumlarında Belirtmen daha mantıklı olur.
Buraya açmanın sebebi Serverımı bilmiyen kişiler gelsinde görsün maksadında.
Ha diyeceksin ki zaten reklamım var sitede fakat Ne kadar çok reklam o kadar player gibi bir düşünceye sahipsin :)

Yalnış anlama kötü birşey söylemiyorum ama Server İsmini topic olarak söyleme.
BU ARADA KİNGS PVP = AEGİS PVP bunuda soylemek isterim ...

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.