Herhangi bir isim ya da.. bilgi reklam olmaması amacı ile vermiyorum.. İlgilenenler PM atabilir..

İlk kural 20 yaşın üzerinde olunmasıdır..
Silindi
Novice
4
Neden 20 + ? 20 den küçük olanlar daha mı kötü stafflar ?
12+ yazsaydım da 11 yaşındakiler mi soracaktı bu soruyu? +6 yazsam 5 yaşındakiler?
Polemik yaratmayalım.. bu bir kısas.. beğeni beklemiyorum.. yorumda.. PM ile iletişime geçilebilri bu nedenle bu kadar kısa bir topic yazdım.. ilgilenen her şeyi öğrenir.
Silindi
Novice
4
Yoo sadece merakımdan sordum.Seninle neden polemiğe girmek isteyim ki ? Ne kadar alıngan olmuşsunuz ya ;-)
:) Sorunun cevabı öyle ise.. hayır kesinlikle daha kötü değil.. Ancak düz mantık yürütürsek daha olgun.. ve bir lise öğrencisini sunucu için okulundna alıkoymak pek mantıklı gelmiyor.. o yaşlarda bu mantığı yürütemeyen ancak iyi stafflık yapan kişiler de olabiliyor.. bla bla..
Silindi
Novice
4
Sorumun cevabı buydu teşekkür ederim umarım uygun birini bulursun.
Expert
34.0001
atacker:
ve bir lise öğrencisini sunucu için okulundna alıkoymak pek mantıklı gelmiyor.. o yaşlarda bu mantığı yürütemeyen ancak iyi stafflık yapan kişiler de olabiliyor

tebrik ediyorum ve üstüme alınıyorum :)
:) "olabiliyor" olasılık gösteriyor.. staffımı ima etmiyor..

Bu arada teşekkürler michaell
Silindi
Novice
4
Baslıgı Gordum Ve Bu konu Hakkında TErs Konusucaktım Ama Oncelıkle Ustu Kapalı Bır Sekılde Kendını Ifade Ettıgın Icın Senı Tebrık Edıyorum Ufak Coluk cocugun Acıcagı Bır Server Sandım Aradıgını Umarım Bulursun
Kaliteli staff bulmak bu son zamanlarda zor.. İlle bir kolpalık yaparlar.. Cok Güvenilir birini almalısın..

İnş. Bu Kişiyi yada kişileri bulursun.. Başarılar Dilerim Serverında..
Michaell : Neden 20 + ? 20 den küçük olanlar daha mı kötü stafflar ?

UO yaş altı, şu zamanda 14 ila 19 arası değişmekte ve çoğunlukta bu yaş katmanındadır. Scripterlerimizin çoğuda 18 yaş altındadır. Bunun örnekleri çoğaltılabilir. Nice serverların ownerlarıda 18 yaş ve altından oluşmaktadır.

Bu 20 yaş kuralı bana saçma geldi, ve Michaell'e bu yönden katılır oldum.

Bunun dışında "benim prensiplerim kimseyi ilgilendirmez" anlayışınızada saygı duyarım tabi.

Ama yerinizde olsam, çok iyi tanımadığım birisini kadroma dahil etmem. Örnek sunmak gerekirse, ben bir kadroyu oluşturmak için, 1 sene uğraştım, ama sonucunda artık sabit bir kadrom oldu. Heryere beraber gider, herşeyi beraber yapar olduk. UO dışı kavramları bile.

Bunlardan birisi zaten yukardaki Branx arkadaşımız :)
18den aşağı staffları tanımam :lol
Bende 16'dan üstü tanımam ne yapacağız :yes
Ortasını bulalım :)
Evet en mantıklısı,

" küçüklerimizin gözlerinden, büyüklerimizin ellerinden öperiz "
xP

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.