Beyler Bana Ciddi Anlamda Sonuna Kadar Gidicek 15 üstü yaşlarda yani 16-17-18 yaşalrında kişiligi Yerine Oturmus Staff arakdaşlar lazım.Haraket ve davranıslarına güvenen [email protected] eklesin . . . ( UO serveri ) ....

Bu konu Xariyla tarafından düzenlendi(2008-09-03 21:42, 15 yıl önce)
Umarım İstediğin Staff'ı Bulursun..
Tunahan sen yalovadanmısın ?
Vlla ben isterimde işte Sonuna kadar gidebiicek ile neyi kastetğini kavrayamadım
Arkadaşlar Dedigim gibi Kişiligi Oturmus Projede Yardımcı Olcak Beyfendiler lazım cocuk kişilikli bilmişlik taslıcak İnsna cok var . . .
Ne sıfatsız bi adammıssın sen Önce konusuor sora npcden az para cıkıyor diyince bnm sistemim diyip banlıyor serverin biraz zor tutar ;)
Marlock : Ne sıfatsız bi adammıssın sen Önce konusuor sora npcden az para cıkıyor diyince bnm sistemim diyip banlıyor serverin biraz zor tutar ;)

:D yarıldım
:noBu genc kendi gibi adamlarla server kuracaksa oynayacak adamın vay haline harçlıkla açılan bir server belli ne site var ne sistem 0 dan uğraşılcak istediği adam aylık ücret vericek birde msnden reklam yapmış sitenin adına bak www.bilmemnepvp.tr.cx baya tutacak
beyler yapmayın herşey olur ykp a inanıyorm ben
uff beyler bilmeden etmeden okumadan görmeden yorum yapıyosunz helal olsun size nediyim Bu Marloc sana bişi demiyorum yani benim yaptım oyuna girip onu şöyle yap bunu böyle yap dersen ben nedim sana 100 kere küfür etme demişim sen yüz verdik diye şımarmıssın bişi diyemem ama ufukkotan --> tr.cx sitesini Ben sadece jawa scp kodlarını hatırlamak icin kullandım o siteyi kullanmak gibi bi niyetim yok üstelik senin harçlık diye aldıgın parayı ben günlük para diye alıom ok tanımadan konusma :gorme ufukkotan Sen Şu Hacker Wooplesmisin yoksa eğer oysan plz hackle bizi
@basic
Tşkkür ederim İnş kendimi ispatlıcam bunlarda Tıpışcak kalcak ,Sistem yok demişler oyunda scpleri boşuna yazıom galiba ben ozaman :gorme

Bu konu Xariyla tarafından düzenlendi(2008-09-04 03:45, 15 yıl önce)
Neden stafflardan aylık para talep ediyorsun Çocugum senin yaşın kadar ben script yazıp sattım hem param var diyorsun hem para dileniyorsun senin açacağın serverdan ne olur 15 yaşını geçmiş adam arıyorsun kendin 16 yaşındasın pehhh
bide utanmadn uyardım falan demiomu bug buluorm çözümüne kadar söylüyorm sen bana söyleyemessinde edemessin tavırlara giriyon Yakup sana bişey demiyorm harbi çok anlayışsız ve nankör bi adamsın
Ben zaman buldukca yardımcı olabilirim.Aksamları runuo ile ilgileniyorum. Destek cıkabilcek sphere kadromdaki arkadaslarıda yonlendirebilirim istersen.
param var dıyıp stafflardan para almak garıp
abi beni staff yap piliz :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.