:D
Neden stafflardan aylık para talep ediyorsun Çocugum senin yaşın kadar ben script yazıp sattım hem param var diyorsun hem para dileniyorsun senin açacağın serverdan ne olur 15 yaşını geçmiş adam arıyorsun kendin 16 yaşındasın pehhh
Şuanda İnsanların Gercek Yüzü sadece para lafı gecince Ortaya Cıkıyo bu yüzden ayrıca 90'lıyım matematikin varsa hesaplarsın
bide utanmadn uyardım falan demiomu bug buluorm çözümüne kadar söylüyorm sen bana söyleyemessinde edemessin tavırlara giriyon Yakup sana bişey demiyorm harbi çok anlayışsız ve nankör bi adamsın

Söyledigin bugu hatırlamıyorum ama emin olki senin verdigin Cvpları bile hatırlamıyorum Ok kasmaya gerek yok :p

param var dıyıp stafflardan para almak garıp
Dedigim gibi para lafını duyunca insanlar korkuyo Bnm bekledigim yanıt halbüki..abi aylık para yllayamam ama in-game'm iyidir bi deniyelim felan gibisinden HOş Bi Projeey girerken paralı staff tutarım diye giren yoktur heralde biLmem anladınızmı .. Bu arada U-S de benim aradıgım adam yokmuş bunuda anladım 3-5 veled konuyu anlamamakta srar edince insanın şevki kırılıyo zaten ama bi gün keşke dedirtcem size ..!

BİRDE MARLOCK Meslek: Amatör Scripter SAyilir Yazmısın AMATÖR SCPTER bile diyilsin bugun çözümüne kadar biliyosan Yani nedim ya :gorme
Aylık 10lira veremicek staff varsa o adam sorumluluk sahibi birisi değildir. Serverda editte basar onuda yapar bunuda yapar. Kafasına göre hareket eder. Adamdan para istemek dilencilikse ultimaonline dilencilik mesleği.
"Aylık 10lira veremicek staff varsa o adam sorumluluk sahibi birisi değildir. Serverda editte basar onuda yapar bunuda yapar. Kafasına göre hareket eder. Adamdan para istemek dilencilikse ultimaonline dilencilik mesleği. "
Demişsin erhan tam nedemek istedini bilmiyorum ama zaten bende gelenleri böyle deniyorum hekrez aylık en az 10 ytl yolla diyince yamuk cizmeye baslıor sonra cocuksu haraketler ve buraya gelip sacma yorumlar .. Neyse Konutu Up lamaya gerek yok Ben aradıım kişiyi yine en yakınımda buldum ilgilenen arkadaşlar saolsun . . .
Explosion PvP Geliyor.. ---> Emin Olki O İşinizin Olmasında Benim Co0o0o0o0o0o0kkk büyük katkım var murata sor xD ( hayırlı olsun )
Zaten sana yönlendiren benim :p
Yakup Amatör Scripter Sayılırım Çünkü Kendime Ait 1-2 Scriptim Var 1 tanesi hatalı ben en azından 3-4 script yazıpda meslegine ben proyum demiyorm açık açık orda ii bilmediğimi söylüyorum ayrıca dediğin gibi çözümüne kadar bilen pro mu oluyo o kadar basit bi bugu çözümleyemeyen gitsin intihar falan etsin daha ne duruyo ayrıca insanların seçimleri seni İlgilendirmez en azından benimkiler seni ilgilendirmez bnm mesleğim yaşım ismim hakkında yorumu kes senin gibilere zamanıdna app diyolardı
bi kere bi staffı parayla alınırsa o staff istedigini yapabilir buna kimse karışamaz ownerlarda dahil hem para vericek hemde milletin derdini çekicek hemde yüksek plevellardan azar işiticek arkadaşlar benden size tavsiye eğer para verip staff oluyorsanız istediginiz kadar edit basın! xariayla bunu ben genel olarak söyledim üstüne alınma bütün serverlar parayla alıyor staffları allahım ya
Xariyla : Tunahan sen yalovadanmısın ?

Hayır neden sordunki ama oradan arkadaşlarım var
ya millet Bakın ne kıt kafalı cıktınız ... Marloc Ben İşimde Coo0o0o0o00okkk Prof diyilim ama Gene biraz iyiyimki scptere ihtiyacı olan yada bişiye ihtiyacı olan birisi bana soru sordugunda cvp alıyor " ch4ckie " gibi ... 2. Ben Staffı parayla almıyorum bunu anlayn ben sadece deneme amaçlı öyle soruyorum Şuan yanıma aldıgım bi arkadaş var sorun bakiyim hiç pranın lafı geçmişmi ..? Merciles ' senin aynı nickte Tunahan die bi cocuk varda o sandım ... Marlock isimde amatörüm diyip kabul edip burada laf sokmaya calısıyorsunda ndn gidip işinde biraz daha iyi olmaya calısmıyosun nese Ben aradıgım insanları buldum bosuna Topice yazı yazmayın Konu kapanmıstır Kolay gelsin . . .
berkanu : bi kere bi staffı parayla alınırsa o staff istedigini yapabilir buna kimse karışamaz ownerlarda dahil hem para vericek hemde milletin derdini çekicek hemde yüksek plevellardan azar işiticek arkadaşlar benden size tavsiye eğer para verip staff oluyorsanız istediginiz kadar edit basın! xariayla bunu ben genel olarak söyledim üstüne alınma bütün serverlar parayla alıyor staffları allahım ya

Orjinal serverda player olmak için bile para veriyorsun orada staff sen bir bug vs. bişey yapınca banlayınca sence sen para verdin diye haklımı oluyorsun ? Geçiceksin bu parayı veren düdüğü çalar ayaklarını. Sen parayı stafflık için veriyorsun staff oluyorsun ve hizmet veriyorsun istemiyorsan olmassın zorla seni staff a alan yok. Ücretli olmadığı taktirde kimsenin kaybediceği birşey yok. Adam ban yer biter. Parayı verdiği için daha dikkatli oynayacağını daha seviyeli olacağını düşünmez.
berkanu : bi kere bi staffı parayla alınırsa o staff istedigini yapabilir buna kimse karışamaz ownerlarda dahil hem para vericek hemde milletin derdini çekicek hemde yüksek plevellardan azar işiticek arkadaşlar benden size tavsiye eğer para verip staff oluyorsanız istediginiz kadar edit basın! xariayla bunu ben genel olarak söyledim üstüne alınma bütün serverlar parayla alıyor staffları allahım ya
Yoq artık deve bide serweri verelim adam para veriyor diye her istedigini yapıcaksa vermesin zorla istenmiyor herhalde böle saçma sapan şeyler yazmayın Koparıyonuz:yes
yakup insanın tepesini arttırma bende iyi bi scripter olmak için script okuyup döküman inceliyorum yawas yawas kendimi geliştiriyorm bana iyi kötünün muhabbetini yapma ayrıca chackie tmm konu kapandı Cevap yazmayın şu topice bitti tmm.
herkez binbir laf etmiş ne eleştirin nede eleştireni eleştirin oke!?
Ya beyler server benim ben burada yardımcı arıyorum dedim benmle polemiğe giricek İnsan Görüntülü Vahşiler arıyorum demedim şuradan kişilerin tepkisine bakılırsa vallahi yazık ya herşeyi tek yapıp tek acmak en güzeli kafa yorsada ortaya güzel bişeyler cıkınca insan mutlu olup yorgunlugu unutuyo nese benimle ilgilenen arakdaşlar cok teşekkür ederim arkamdan eleştirenlerde hep arkamdan eleştirsinler bana zararları yok heeee birde parayı veririm editi basarım sana kaba ve argo bir şekilde NAH BASARSIN YOLLADIGIN PARALARI RULO YAPAR YOLLARIM SANA GERİYE ok anlayan anlasın para veren istedini yapsa biz ölmüşüz ya Vergi veriyorum Boşaltın lan türkiyeyi para veriyorum bu ülkeye istemiom sizi koca ülkede ben yaşıcam .... SAÇMALIK ....:gorme
yakup bak sen üsteliyorsun konu kapandı tamam cevap yazma

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.