Silindi
slm oncelıkle statıc etmek ıstedıgım alanları statıcledım ondasorun yok multoolla yaptım fakat brıtaın mezarın altındakı harabe ıle kopru gırısındekı kaleyı sılemedım neden sılınmıyor acaba bılen varmı baska alanları sıldım onları sılemedım benmı yapamıdım yoksa sılınmıyormu sadece
kendı statıclerımızımı sılıyoruz ? oyunun statıclerını sılemıyormuyuz ?_?
Silindi
Members
0
darchrow : https://www.dailymotion.com/.....ic-alan-silme_videogames

incele bunu

saol yardımcı olmaya calışmışsın ama vıdeodan bı bok anlasılmıyor yazılar gorunmuyor hıc yanı hem ben statıc yapmayı ve sılmeyı bılıyorum
kendı yaptıgım alanları statıcleyıp aynızamanda yaptıgım alanları sılebılıyorum sorun oyunun statıclerını sılemıyorum o neden olmuyor ona care arıyorum

bu vıdeodan bısey anlasılmıyor ne kullandıgı programı gorebılıyorsun nede neyazdıgını ne yaptıgını . tşkler gene de saol
CentrED kullanabilirsin.
Silindi
Members
5.2
olmuyorgene yapamadım yayomu su nu solıyek ıs brtan gevaydakı ye kopru gırısındı kaleyı sılecegım hadı yardım pls
Daha açıklayıcı sorarsan çözülmeyecek hiç bir sorun yok.

Örneğin nereleri silmek istiyorsan oraların ekran görüntülerini koyabilirsin.
Silerken nasıl bir işlem yaptığını hangi noktadan sonra hata oluştuğunu anlatabilirsin.
Silmek istediğin yer statik bir item olmayabilir. Map0.mul dosyasına kayıtlı bir ground itemini silmeye çalışıyor olabilirsin.

CentrED kullanırsan hem map hem statik itemleri istediğin gibi değiştirebilirsin. Kullanmak istemiyorsan sorunu düzgün bir biçimde anlat başka bir çözüm bulmaya çalışalım.

Forum olarak kullandığımız bu platform sizlerin sorunlarınızı sorabileceğiniz bir ortam olduğu kadar insanların ileri bir tarihte bu başlıktaki bilgilerden faydalanmaları amacını taşır.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.