Silindi
Merhaba Arkadaşlar Uzun süredir uğraştımız projeyi sonunda açığa ulaştırdık... Ultima Online oyuncuları için hazırladığımız Absinthe Uo aktif edilmiştir...

Sizlere Kısaca sistemleri açıklayayım

Gm Topuk Sistemi
Meydan Muhaberebesi
1vs1 Pvp Turnuvası
Zar Turnuvası
Şanslı Binek [ Yeni Sistemdir ]
Güzellik Yarışması
Market Bilet Sistemi

ve daha eklenecek sistemler ile sizlere saygılı ve adaletli bir server sunacağız.

WEB SİTEMİZ: www.absinthe-uo.tr.gg
Not : Web Sitesi en kısa zamanda güncellenecek ve daha detaylı bilgiler içerecektir...
Akşam akşam sağlam güldüm ;(:asik2:asik2:D:?:yes:yes8)8):no:no:asik2:asik2
Domain ile site yakıyor :D
of baya sert çarptı kendime gelemedim
Novice
11.9
Biriside çıkıp demiyor ki aga bu nedir ?
ahahah ne güldüm gece gece domain harbiden yakıyor artı olarak siteye girdiğinizde Serveri indir yazısıda on numara olmuş başarılar :D :D
Silindi
Members
0
Tekrardan Söylüyorum ki anlaşılmamış biz burada saygıyı vurgulamışız fakat bazı arkadaşlar konu kirletmekte daha başarılı...
Novice
11.9
Ya gözünü sevdiğim, kurban olduğum. "Uzun süredir uğratığınız projeyi sonunda açığa ulaştırmışsınız" eyvallah da. Saygı duyulcak bir iş yapmamışsınız, böyle tepkilerin gelmesi kaçınılmazdı zaten
Silindi
Novice
11.9
Web sitesiyle olan sorunu altında belirtmişim. Acele ile açıldıgından web site seri hazırlandı . Yazmışım en kısa zamanda güncellenecek ? web sitenin oldugu yere okuyorsunda altındaki yazıyıdamı okumuyorsunuz . Gözünüzü seviyim sudan sebeplerden dolayı server kötülemeyi eğlence sanmayın . Lütfen beğenmediysen sunucuya giriş yapmamanı öneririm. Herkez İçindir Bu Sözüm...
Novice
12.5
mert77 : Web sitesiyle olan sorunu altında belirtmişim. Acele ile açıldıgından web site seri hazırlandı . Yazmışım en kısa zamanda güncellenecek ? web sitenin oldugu yere okuyorsunda altındaki yazıyıdamı okumuyorsunuz . Gözünüzü seviyim sudan sebeplerden dolayı server kötülemeyi eğlence sanmayın . Lütfen beğenmediysen sunucuya giriş yapmamanı öneririm. Herkez İçindir Bu Sözüm...

Eee ilk mesajda uzun süredir uğraştığımız diyorsunuz.Allah aşkına bir siteyi aktif etmek veya domain almak bir gün bile sürmüyor.Neyin acelesinden bahsediyorsunuz ?
Silindi
Novice
12.5
Evet Doğru uzun süredir uğrasıyoruz ve başardık. Ama sen hale anlamakta sıkıntı çekiyorsun . Neyse sunucu aktif. Bahsettiğim siteden indirebilirsiniz. İyi Geceler.
Novice
12.5
mert77 : Evet Doğru uzun süredir uğrasıyoruz ve başardık. Ama sen hale anlamakta sıkıntı çekiyorsun . Neyse sunucu aktif. Bahsettiğim siteden indirebilirsiniz. İyi Geceler.

Gerçekten duygularıma tercüman oldun.Anlamakta sıkıntı yaşıyorum.
İp ne? Hamachi indirdimde
Naptınız kuzum siz ot çektiniz de 2 dk uğraştığınız şey size 2 ay mı geldi neyin kafası bu. Açığa ulaştırmak ne anlama geliyor biri açıklayabilcek mi bana?
sizi ergenekondan alabilirler :)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.