Bayram para kazanırız diye düşünmüşler sanırım para kazanamayınca playerda girmeyince en iyisi kapatalım marketi demişlerdir.Başarılar tekrardan
Karanlık Zindan Sistemi Eklenmiştir, Ücretli İtem ve Bineklerde Bir Alana Bir Bedava Kampanyası Başlamıştır Bayram Boyuncu Devam Edecektir.
Başarılar, market sistemi gerçekten biraz kar amaclı diye düşünüyorum, geri kalan sade her serverde olması gereken şeyler.Oynanabilir diye düşünüyorum çunku yeni, kaliteli ve sade sunuculara ihtiyacımız var diye düşünüyorum. Hayırılısı olsun bayramınız mubarek olsun
Mobil Market Sisteminde TL Puan Sadece Etkinliklerde Ödül Olarak Verilecektir.

-Etkinliklerden Verilen Ödüller-

Pvp Turnavasında:100 TL Puan ve Robe(2vs2,3vs3 ve 5vs5'de 75-50-30 TL Puan Olarak Ödül Verilecektir.)
Deahtmach:30 TL Puan
Gm Topuk:20 TL Puan
Explosion:20 TL Puan
At Yarışı:20 TL Puan
Quest Etkinliği:Npc-Loot+10 TL Puan Kişi Başı.,
Kale Savaşı:30 TL Puan Kişi Başı veya 3D Binek
Köprü Savaşı:30 TL Puan Kişi Başı veya 3D Binek
Pk-Mavi Savaşı:30 TL Puan Kişi Başı veya 3D Binek
Guild Savaşı:50 TL Puan Kişi Başı veya Str-Dex Deed
Bomberman: 20 TL Puan
Engelli Koşu:20 TL Puan
Mayın Tarlası:20 TL Puan
Kar Topu Yarışması:20 TL Puan
Box Yarışması:30 TL Puan

Mobil Marketteki item ve binekler Sadece oyun içi Etkinliklerden Kazanılan Ödülle Alınacaktır.
keremcx : Mobil Market Sisteminde TL Puan Sadece Etkinliklerde Ödül Olarak Verilecektir.

-Etkinliklerden Verilen Ödüller-

Pvp Turnavasında:100 TL Puan ve Robe(2vs2,3vs3 ve 5vs5'de 75-50-30 TL Puan Olarak Ödül Verilecektir.)
Deahtmach:30 TL Puan
Gm Topuk:20 TL Puan
Explosion:20 TL Puan
At Yarışı:20 TL Puan
Quest Etkinliği:Npc-Loot+10 TL Puan Kişi Başı.,
Kale Savaşı:30 TL Puan Kişi Başı veya 3D Binek
Köprü Savaşı:30 TL Puan Kişi Başı veya 3D Binek
Pk-Mavi Savaşı:30 TL Puan Kişi Başı veya 3D Binek
Guild Savaşı:50 TL Puan Kişi Başı veya Str-Dex Deed
Bomberman: 20 TL Puan
Engelli Koşu:20 TL Puan
Mayın Tarlası:20 TL Puan
Kar Topu Yarışması:20 TL Puan
Box Yarışması:30 TL Puan

Mobil Marketteki item ve binekler Sadece oyun içi Etkinliklerden Kazanılan Ödülle Alınacaktır.

Etkinliklerde kazandıkları paraları kontör olarak geri göndericekmisin? :)

Bu konu Byveritas tarafından düzenlendi(2012-10-26 12:37, 11 yıl önce)
gerçek parayla satış yapmıyorsa, etkinlikten kazandığını neden gerçek para olarak geri yollasın? kurduğun cümleye bak, bir de kendini zeki zannedip sonuna gülücük koymuşsun :D
Komik :D bide xx itemi xx tl die fiyat vermişler :D
Şimdi hocam millet para verip item alabiliyorsa, kazandığı yarışmalaardan gelen puanları paraya çevirebiliyor mu :p sdfgasd
keremcx : benim sunucu reklam konusuyla ne alakası var söylermisin peki bunu ? ve mobil market bu arada normal tl ile alınan hiçbirşey yoktur hosta gelince kişisel olarak aldım ve host şirketimde vergisini veriyor.

host şirketinmi var ? Epic Fail
Aktif Player ?
Stabil sistemler başarılar.
Başlığı tarafsız olarak okudum bir şey yazmayayım dedim ama yazılmayacak gibi değil öyle bir aşağılama politikası oluşmuş ki bu platformda ,

Defalarca belirtmiş adam ; market sisteminde yer alan obje ve yaratıklar gene sadece oyun içerisinde kazanılan etkinliklerden gelen tl ile satın alınılabilir diye , bu gelir biriminin ismini anlaşılabilir olsun diye TL koyduğunu söylediklerinden yola çıkarak varsaydığım için ben mi anormalim.

Sadece bu başlık için değil genel olarak konuşuyorum açılan tüm tanıtım başlıklarının altında aynı safsata .Uo sunucusu açmak bir gelir kaynağı değildir aynı şekilde hangi sunucuda oynacağına player pek âlâ karar verebilirken bu tutumun kaynağını anlamanın imkanı yok.
unknow : Başlığı tarafsız olarak okudum bir şey yazmayayım dedim ama yazılmayacak gibi değil öyle bir aşağılama politikası oluşmuş ki bu platformda ,

Defalarca belirtmiş adam ; market sisteminde yer alan obje ve yaratıklar gene sadece oyun içerisinde kazanılan etkinliklerden gelen tl ile satın alınılabilir diye , bu gelir biriminin ismini anlaşılabilir olsun diye TL koyduğunu söylediklerinden yola çıkarak varsaydığım için ben mi anormalim.

Sadece bu başlık için değil genel olarak konuşuyorum açılan tüm tanıtım başlıklarının altında aynı safsata .Uo sunucusu açmak bir gelir kaynağı değildir aynı şekilde hangi sunucuda oynacağına player pek âlâ karar verebilirken bu tutumun kaynağını anlamanın imkanı yok.

+1
yok Ama Paintte Andium Uo yazdığın an kaybettin beni yandaki yazıyı silmemişsin bile.
Uokings Uo'dan esinlediğim için o fotoyu koydum problem oluyorsa kaldırırım Uokings'e Saygımız Sonsuz en eğlenceli vakit geçirdiğim sunucu oydu.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.