@jacksonlife
O binekleri kullanmaya utanmıyormusunzu derken ? ve binekleri insanların yaşına göre nasıl belirliyorsunuz anlamış değilim ? fire steed +13 -, kirin +16 fln gibimi ? :)
Teşekkürler.
yok ben renklerden bahsettim . bilmiyorum küçük cocuklar begenir heralde diye düsünüyorum cünkü cevremdeki ultima playerları aynı görüşte o yüzden yaşla bagdastırdım .
@jacksonlife
Ben renkleri adlarına uygunsun die öle renklendırme yaptım. arcaneleri sorarsanız uo yu bıldım bileli o renkdi bnde bozmak istemedım.
anladım dostum zaten sana yada sunucuya laf atmak gibi bir amacım yoktu ben sadece istemiyorum böyle olmasını .

zaten sorunda o cogu server yapıyor ama bu dogal degil yapay geliyor cok bana .
@jacksonlife
Doğrudur.
Silindi
Members
0
Başarılar , umarım kalıcı olursunuz.
Teşekkürler
Başarılar
Sunucu Yeniden Aktif. Site Taşıma İşlemleri Bitene Kadar Oyuna Bağlanmak İsteyenler İçin Paylaşım Sayfamızdan Link Alabilirler.
asaf45 şehir bahrain meslek yok yaş yok karma yok vuu
Arkadaşlar sunucunuzu taktir ederim inşallah iyi yerlere gelirsiniz.

söylemeden geçemeyeceğim web siteniz aktif halde değil forum kurallarını okumanızı tavsiye ederim.

Tekrardan iyi çalışmalar.
Tekrardan Başarılar.
Başarılar.Sunucu sistemleri güzel olmuş,pvp alanını gözden geçirmenizi tavsiye ederim.Günümüzde 3d binekler artık her serverda olup bir bineğe binek scrool eklemek sistemi gayet mantıklı ve güzel olmuş.Başarilar.
Başarılar.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.