Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Beyler bir mail geldi geçenlerde, benimle beraber 20-30 kişiye daha forward edilmiş, mailde sadece kısa bir video vardı. Bir bilgisi olan varmı acaba?

Video linki:

xxxxxxxxxxxxx

Bu konu Anemon tarafından düzenlendi(2010-08-20 01:35, 13 yıl önce)
Bir tür reklam olmalı kıyafetlerden ve konuşmadan anladığım kadarı ile rol sunucusu olabilir emin değilim.
Kitleyin konuyu !
firehellsly : Kitleyin konuyu !
Güzel bir reklam :) ben beğendim.
Reklammı değilmi bilemiyorum sadece merak ettiğim için sordum, 3 saniyelik videodan reklam bu kitlensin diye konuşana anlam veremiyorum..
bencede kilitlensin çünkü bizi salak yerine koyuyosun.Tamam reklam güzel fakat uo-dev dede aynı nick ve aynı mantıkla topic açınca sana kıl oldum.İnsan zeki olur biraz ya .İki forumdada bir tek sanamı bu link geliyor bari daha zekice bişiler bulsaydınız.

Konu kilitlensin.Yoksa şikayet edicem seni

birde şu güzelliğe bak

Üyenin kayıt tarihi

2010-08-19 02:47

birde topicin açılma tarihine bakın.
ne bu ya ? sikayet ediyorum seni .!
Ulan bişi sorduk deli ettiniz, bugüne kadar hep isimsiz girdim buraya olmadı arkadaşların hesabından yazdım. Ha 3 saniyelik bi video sorduk diyemi kıl oldunuz? Ulan yeni ergen tiplerle uğraşıyoruz. Heralde 2 3 yerde sorucam, MERAK anladınızmı? Burada reklam yapıcak olsaydım eğer kalkar adabıyla yaparım, ne yapıp ne yapamıycağımı Tymaron neran bilirler zaten.

Negativeday en ufak hakaret göstergesinde tepkim sana karşı çok değişir bilmiş ol, ya adam gibi cevap ver yada yazı mazı yazma.. Delirtmeyin adamı..
Artistim benim.Uo-devde de burdada o amil bir tek sana gelmiş.Burdaki kayıt sürenle bu topicin açılma süresi çok çok yakın.Ne ara geldi bu mail sana.

Tekrar söylüyorum salak yerine koyma insanları.Sen o videoda ne oldugunu anlayamıyomusun.diyorum işte millet orda cs 1.6 da de_dust çeviriyor.

Kimi kandırıyorsun sen.
Herkes konuşma adabına dikkat etsin.
Konu kitlenmiştir.
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.