Novice
12.5
Yıllardır 5-6 bonusu geçemedik.Uzun zamandır bir PVP serveri konseptim vardı ancak kendi başıma uğraşmamaktan hiç bir zaman aktif edemeyeceğimi fark ettim.Bu fikirlerimi umarım bazı yeniliklerin yapılması gerektiğini herkes inanır.

Ayrıca "gündem" forumunun bu şekilde kullanılmasına da belki öncü olurum :D

a) Magic Reflect Bonusu (etkilenmez robe olayı bitsin artık)
- Magic Reflect büyüsünün etkisini 5 kat arttırmaya yarar.
- Sadece Mage karakterleri bu bonusu kullanabilir.

b) Warrior Set Bonusu
- Tam bir set giydiklerinde herhangi bir saldırı/büyüyü 1/10 gibi bir oranla saldırıyı engeller.

c) Tamer Bonusu (taming skilli unutulmasın)
- Hiding skilli 20/1 oranda 10 saniye ne olursa olursun görünmezliğin bozulması engellenir.
- Sadece Tamer karakterler kullanabilir.

d) Crafting Bonusu (craftlarında bonus en doğal hakkı)
- Silahlara ikinci bir bonus ekleme (katana bleeding + paradarbe - disarm - attan düşürme) -

Not:Normalde doğum günü çocukları hediye alır ama bugün doğum günüm olduğu için ben bir hediye veriyorum.Farklılıkları her zaman sever ve desteklerim :P

Bu konu Mortal tarafından düzenlendi(2012-09-15 01:30, 11 yıl önce)
d seçeneği güzel gibi duruyor , silahlara tüm bonuslari craft karakterlerin vermesi daha hoş olur gibi.
a seçeneğide mantıklı özel robeleri bıtırıp yerine p.mage karakterlere özel m.reflect eventsi eklenebilir.

bu sirada doğum günün kutlu olsun , nice yillara (;
Novice
12.5
Sağolasın Hermes,

d seçeneğindeki bonus olayı benim düşündüğüm serverda zaten farklıydı.Bonuslar skillere göre değil player tecrübe puanıyla filan alabiliyordu.Farklı bir şeyler yapıcaktım kısmet olmadı.
blind yazabilirsin yada silence güzel bir eklenti olur
Expert
34.0001
Basic : blind yazabilirsin yada silence güzel bir eklenti olur

uzun yıllar önce bi pvp sunucusunda adam uzun silahlarla kafasına darbe alınca bir süreliğine görmesini engelleyen yani ekranı tamamen karartan bi bonus yazmıştım blind diye. oda eklenebilir listeye.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.