Master
59.2997

@KeLL

Orası öyle zaten. Son 2 senedir siteye bile girmiyordum. Bazı saçmalıkları görünce biraz da maziye dönünce girip bir iki şey yazasım geldi, hepsi o. Yoksa UO, script falan umurumda değil. İsteyen istediğini yapsın, isteyen istediği sunucuyu açsın.

Hahah. Evet, dipnottaki düzeltme doğru. Başlıksız scriptler senindir, bazı diğerlerinde de pek çok emeğin var. Güncellemelere de isim yazma alışkanlığı sebebiyle öyle olmuş olabilir. :) Malum o zamanlarda saçma bir "community kasalım, her şey kitaba uygun olsun" hastalığı vardı. Ne uğraşıyorsun değil mi? Nice vakti boşa harcamışız.

Slothere'i çok eskiden tanırım. Kell'i de öyle. Slothere'a katılıyorum ve sunucunuzun başarılı olmasını diliyorum smiley

#427772 Marshall:

Öncelikle başarılar diliyorum umarım karşılığını alırsınız ama bir tavsiyede bulunmak istiyorum site tasarımı acilen değiştirilip özelliştirilmeli.

Önerinizi dikkate alıp bazı güncellemeler yaptım sitede umarım şimdi beğenirsiniz.

Ortaya güzel birşeyler koymaya çalışıyoruz. Tek istediğimiz bu inanın...

Sunucumuz 16.09.2017 tarihinde Saat 21:00 açılacaktır.

Sunucu Aktiftir.

Bağlantı programını indirip bağlanabilirsiniz. Sunucu yapım döneminde yanımızda olup, bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkürü borç biliriz.

İyi oyunlar diliyoruz.

Anasayfada bulunan dosyalar bölümünden sunucuyu indirip, ULTİMA ONLINE oynayabilirsiniz. Saygılarımızla;

Britain Uo Yönetim Kadrosu

www.britainuo.com

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.