"deferens"in yazdıkları o kadar saçmaki :S servera başlamayın çağrıları işe yaramış sanırım :P dün 72yi gördüm ;-)
Durust olmak gerekirse, skill kasmada zorlanmayacaginiz ve arkadaslarinizla hos vakit gecirebileceginiz itemin kolay elde edilebildigi ekstra bir ozelligi olmayan klasik bir sunucu.
başarılar
Başarılar Dilerim.
Arkadaşlar ben servera 1 hafta önce başladım ve başladığım için 1 gram pişman değilim..
Serverda ki oyuncular arasındaki saygı sevgi rekabet çok güzel. Staffların playerla olan ilişkisi hakkında hiç yorum yapmıyorum çünkü o kadar ilgililer ki kendinizi mahçup bile hissedebiliyorsunuz. Umarım serverın ömrü uzun olur çünkü uzun bi aradan sonra böyle zevk aldığım bir serverin erken kapanmasını hiç istemem. Player sayısıda günden güne artıyor bu beni en mutlu eden etkenlerden biri. Eğer başlamayı düşünen veya tereddüdde kalan varsa bence kesinlikle gelip 1 2 gün denemeliler.
@yigitcanokur
Hoşgeldiniz

@Robell[Berk
Teşekkürler
Başarılar..
yigitcanokur : Arkadaşlar ben servera 1 hafta önce başladım ve başladığım için 1 gram pişman değilim..
Serverda ki oyuncular arasındaki saygı sevgi rekabet çok güzel. Staffların playerla olan ilişkisi hakkında hiç yorum yapmıyorum çünkü o kadar ilgililer ki kendinizi mahçup bile hissedebiliyorsunuz. Umarım serverın ömrü uzun olur çünkü uzun bi aradan sonra böyle zevk aldığım bir serverin erken kapanmasını hiç istemem. Player sayısıda günden güne artıyor bu beni en mutlu eden etkenlerden biri. Eğer başlamayı düşünen veya tereddüdde kalan varsa bence kesinlikle gelip 1 2 gün denemeliler.
Bende curve'de oynuyorum.
Ama o dediğin playerlar arası saygı sevgiyi ben nedense göremedim.
Milletin anasına sövmek saygıysa baya saygılı oyuncuları var :)
Branxian :
yigitcanokur : Arkadaşlar ben servera 1 hafta önce başladım ve başladığım için 1 gram pişman değilim..

kardeş senin adına üzüldüm valla demekki doğru insanlarla karşılaşmamışsın. ben istisnalara birşey demiyorum ama benim çevremde tanışıp kaynaştığım insanlar hiçte öyle değil hatta terbiyesizlik yapanı direk foruma koyuyorum,koydumda. :)
yigitcanokur :
Branxian :

kardeş senin adına üzüldüm valla demekki doğru insanlarla karşılaşmamışsın. ben istisnalara birşey demiyorum ama benim çevremde tanışıp kaynaştığım insanlar hiçte öyle değil hatta terbiyesizlik yapanı direk foruma koyuyorum,koydumda. :)

Yok hocam karşılaşmayla alakası yok.
Genel olarak gözlemlediğim bu.
Pazarda olsun, britain köprüde olsun genelde takıldığım yerlerde millet birbirlerine ana baba bacı ne varsa kayıyorlar. .kufur diye bir komut koyulmuş ama kaçtane adam şikayet ettim bir etkisi olmadı :)
eskilerden en basit !argo! kelimye bile jail cezasi verilirdi. sanirim player kaybetmesin diye cogu sunucu kufru serbeat birakti. bu sunucuya itafen deil yannlis anlamayin genel olarak soyledim
Başarılar, kısa zamanda bu kadar player toplamak her sunucuya nasip olmuyor ;) sunucu eski app günlerini anlatıyo, çıplak koşanlar, abi para diyenler vs. :D özlenen ortamlardan biri !
@Pyramid
Teşekkürler, evet iyi bir artış yaşandı
pyramid : Başarılar, kısa zamanda bu kadar player toplamak her sunucuya nasip olmuyor ;) sunucu eski app günlerini anlatıyo, çıplak koşanlar, abi para diyenler vs. :D özlenen ortamlardan biri !
katılmamak elde değil; cidden özlediğim ortam :utangac1
Suan Sunucuya Saldırıdan Dolayı Girilemiyor. :(

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.