Admin panelimizden bir video.

https://youtu.be/EgwQKBxiZSk
Furky! : Admin panelimizden bir video.

https://youtu.be/EgwQKBxiZSk

anlamadığım birşey. niye kanıtlamaya çalışıyosun ki? çoluk çocuğun laflarıyla iş yapma bence.. sunucuya giren zaten görebiliyo bazı şeyleri ki sende farkındasındır sunucu niye bir anda tuttuğunun ;)
Master
59.2997
Adam çoğu sunucunun yapamayacağınu yapıp video çekmiş kendini aklamış. Bence başkasına laf söylemek düşmez bu saatten sonra.

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2012-06-19 21:39, 11 yıl önce)
Video koymamın sebebi hiçkimsenin aklında soru işareti kalmasın ve içleri ferah olsun. İnsanlar o kadar çok kandırılmış ki artık dürüst insana bile güvenmiyorlar.
Öncelikle tekrardan başarılar;
Sizin sunucuzda belli bir zamandır oynuyordum fakat bugün oyuna girdiğimde charım green acres'te ve bankamdaki hiç bir şey çantam dahil yoktu.
Hadi hack yedim var sayıyorum, charım nasıl green acres'e gitti veya çantam nasıl silindi. Yaptığınız iş değil gerçekten üzerinede page attığımda page'im silindi yazık.
Lütfen olayları tüm şeffaflığıyla aktarın kendinizi haklı çıkaracak kısımları değil. Biraz önce hesabım kapatılmış açar mısınız diye page atan ve bu forumdan özel mesaj yağmuruna tutan siz değil miydiniz? Karakteriniz kapatılmış durumdaydı hiçkimseye yapmadığım şeyi yaptım ve karakterinizi açtım. Hesabı kapatan kişi banka ve çantanızı da silmiş olay tamamen bu. Hesabı kapatan arkadaşa sorduğumda küfüre mağruz kaldığını ve bundan kapattığını ve kendi kapattığı tüm hesaplardada banka ve çantayı sildiğini söyledi. Ortalama 150 online oyuncusu bulunan sunucuda neden sadece sizin bankanız siliniyor? Acaba suç sizde miydi? İçiniz rahat olacaksa tekrar hesabınızı kapatabilirim.
Furky! : Lütfen olayları tüm şeffaflığıyla aktarın kendinizi haklı çıkaracak kısımları değil. Biraz önce hesabım kapatılmış açar mısınız diye page atan ve bu forumdan özel mesaj yağmuruna tutan siz değil miydiniz? Karakteriniz kapatılmış durumdaydı hiçkimseye yapmadığım şeyi yaptım ve karakterinizi açtım. Hesabı kapatan kişi banka ve çantanızı da silmiş olay tamamen bu. Hesabı kapatan arkadaşa sorduğumda küfüre mağruz kaldığını ve bundan kapattığını ve kendi kapattığı tüm hesaplardada banka ve çantayı sildiğini söyledi. Ortalama 150 online oyuncusu bulunan sunucuda neden sadece sizin bankanız siliniyor? Acaba suç sizde miydi? İçiniz rahat olacaksa tekrar hesabınızı kapatabilirim.

Bakınız arkadaşım ben oyunda asla küfür etmem ve charım zaten sabah macrodaydı ve kimseylede oyunda görüşmedim.
.kufur sistemi mevcut eğer böyle birşey varsa veritabanından ss'ni çekip koyar mısınız ? herkez görsün var mı yok mu?

Ayrıyetten küfür ettim var sayarsak en fazla ban yerim itemlerim çantam neden silinir ? bu mantıklımı sizce.

Bu konu Qnd tarafından düzenlendi(2012-06-19 22:55, 11 yıl önce)
.kufur oyuncular arasındaki küfür sistemidir. Siz direk yetkiliye hakaret etmişsiniz. Genelde yetkiliye hakaretten kapatılan hesaplar açılmaz bu yüzden çantası ve bankası silinmesi yetkilinin insiyatifine kalmış birşeydir.
Arkadaşım bakınız ben daha bu sunucuda bir tane page atmadım veya herhangi bir staff'la hiç görüşmedim bugüne kadar ve haksız yere eşyalarımı kaybettim.
Eşyaların bir önemi yok ama size verilen bilgi tamamen yanlış, %100 sizin staffınız benimle kişisel egolarını tatmin etmiş, ve sizede yanlış bilgi vermiş.
Nelph :
Furky! : .kufur oyuncular arasındaki küfür sistemidir. Siz direk yetkiliye hakaret etmişsiniz. Genelde yetkiliye hakaretten kapatılan hesaplar açılmaz bu yüzden çantası ve bankası silinmesi yetkilinin insiyatifine kalmış birşeydir.

Yanlış anlamayın ancak birşey sorucam.
Yetkiliye edilen küfürler neden hep ayrıcalıklı oluyor? Bunu bende yapardım ancak bi yerden sonra düşündüm çok saçma geliyor. Her şey eşit olmalı yönünden.

Sizin stafflar'ın anasına bacısına sövüp banlıyorsunuz , playerlar birbirlerini anasına bacısına sövüyor küfür cezası alıyor.
Sizin ananız , bacınız değerlide playerlarınki değilmi?

Sözüm size değildir , kimse üstünede alınmasın ben bu yazıyı yazdığım içinde üç-beş kendini bilmez polemik yaratmaya kalkmasın ;-)

Player sayısı ne olursa olsun, aileye küfür edildiği zaman affı ve geri dönüşü olmamalı.
Nelph :
Furky! : .kufur oyuncular arasındaki küfür sistemidir. Siz direk yetkiliye hakaret etmişsiniz. Genelde yetkiliye hakaretten kapatılan hesaplar açılmaz bu yüzden çantası ve bankası silinmesi yetkilinin insiyatifine kalmış birşeydir.

Yetkiliye edilen küfürler neden hep ayrıcalıklı oluyor? Bunu bende yapardım ancak bi yerden sonra düşündüm çok saçma geliyor. Her şey eşit olmalı yönünden.

Sizin stafflar'ın anasına bacısına sövüp banlıyorsunuz , playerlar birbirlerini anasına bacısına sövüyor küfür cezası alıyor.

Sözüm size değildir , kimse üstünede alınmasın ben bu yazıyı yazdığım içinde üç-beş kendini bilmez polemik yaratmaya kalkmasın ;-)

Eminim her sunucuda oyuncuya küfürden hapise atmak yerine adam banlanıyordur. Güldürmeyin adamı allah aşkına. PvP sunucularını bilmem ama PP sunucularında bu böyle yürümez. Oyuncular zaten karşılıklı birbirleriyle küfürleşiyorlar bir şekilde ve cezalarını alıyorlar. Bana küfreden bir adama küfürle karşılık verip sonra hapise atmam daha mı etik olurdu? Ya küfür cezasız kalacak ya da Ultima Online'ın bu durumda olduğu günlerde böyle olacak.
Furky! :
Nelph :

Eminim her sunucuda oyuncuya küfürden hapise atmak yerine adam banlanıyordur. Güldürmeyin adamı allah aşkına. PvP sunucularını bilmem ama PP sunucularında bu böyle yürümez. Oyuncular zaten karşılıklı birbirleriyle küfürleşiyorlar bir şekilde ve cezalarını alıyorlar. Bana küfreden bir adama küfürle karşılık verip sonra hapise atmam daha mı etik olurdu? Ya küfür cezasız kalacak ya da Ultima Online'ın bu durumda olduğu günlerde böyle olacak.

Bakınız onu söyleyen staff arkadaşla beni görüştürür müsünüz rica etsem ? öyle bir şey yok bunu size iza etmeye çalışıyorum dünden beri.
Reklam olmasın diye ismini sölemiyorumda, sırf şakasına page attık diye 27 player banlayan sunucu var :)
Qnd ne meded umdun bu kadar eziliyorsun yeter yahu altı üstü curvede bir acc emek verdin diyeceğim server kaç günlük bırak gitsin olmuyorsa zorlama arkadaşım.Ben seni daha önce server açmış biri olarak hatırlıyorum yanlışmı hatırlıyorum bilmiyorum ama cidden yeterince alçaldın.
Superadminstratours : Qnd ne meded umdun bu kadar eziliyorsun yeter yahu altı üstü curvede bir acc emek verdin diyeceğim server kaç günlük bırak gitsin olmuyorsa zorlama arkadaşım.Ben seni daha önce server açmış biri olarak hatırlıyorum yanlışmı hatırlıyorum bilmiyorum ama cidden yeterince alçaldın.

Superadminstratours olay acc falan değil, ben daha sunucuda staffla bir'e bir görüşmedim bile ki nasıl staff'a küfür etmişim onuda anlamış değilim.
Benim tahminim staff'ın player charı vardı belli bir şey oldu action'da sonra'da green acres'e çekip çantamı bankamı sildi ve banladı. Sunucuda sahibinede küfür etti dedi, her neyse uzatmayacağım artık.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.