saldırı yiyince ip başına bağlantı sayısını düşürmüşler o yüzden şu anda fazla bot koyamıyorlar sanırım :D
Furky! : Saldırı geçici olarak engellenmiştir. Yarın gerekli önlem alınacaktır ve proxy kullanarak ip adresini sakladığını düşünen sunucu sahibi olduğunu düşündüğümüz arkadaşımız hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

zamanında hostmaestroya yapılan sldırıda arap emirliklerinde bulunmuştu hacker arkadaş

"sarcasm"
Nelph : İyide çektiğin resimdeki aynısını ben 35 saniyede yaparım neyse başarılar.
zaten o yüzden staff sen deilsin...

Bu arada böyle bişey neden yapılır anlamıyorum. Serverı çökertmeye çalışılmasından bahsediyorum; diyeceksiniz rakipleri yapıyodur playerları azalacağı için. E bunu bilen player diğer serverda niye oynarki ??? Neyse sorular uzar gider temennim bi an önce düzelmesi

Bu konu 6nPortakaL tarafından düzenlendi(2012-06-17 18:26, 11 yıl önce)
servera ya da forumlara giremiyoruz herhangi bir açıklama bekliyoruz bu başlık altından. playerda pek sabır kalmadı böyle giderse dökülmeler başlayacak..
ykalasık 3 haftadır bu swdeyım boyle bşey olcagını bılıoddm 400lik makınanız kaldırmadı sanırım bukadar playerı olan yıne bızlere oldu kas kas kapatın ne böyle bu bu saatten sonra oynanmaz braada
Yanılmıyorsam furky! arkadaşımız; bilmem nerelerde, ne kadar para harcadığını başka başlıklarda dile getiriken; Herhalde ayda bir verilen bir sunucu ücretini, karşılayamamış olamaz?
Server kapalı falan degil arkadaşlar sabah beridir ben oyundayım connectorden kaynaklanan bir problemden dolayı oyundan çıkan bazı hesaplar tekrar oyuna giriş yapamıyor..

Sitede kapalı oldugu için duyuru gecemediler sanırım connector yenilenicekmiş biraz sabırlı olunuz :)
yav bari gelip bir açıklama yapılsın şurdan bi saat verilsin nedir bu başladığımız günden beri sabrediyoruz bırakmayalım diyoruz da ne zaman bitecek bu
Ben sunucuya laptoptan bağlanamıyorum ancak masaüstü pc'den bağlanabiliyordum.
Dün gece. Çoğu arkadaşımda bu şekilde bağlanabiliyordu.

Zaten saldırılar başladığında 170 kişi falan vardı. Kopmalar olduğunda sayı birden 70'e kadar indi ve o 100'lük sunucularda göremediğimiz playerları biz 70 ikende dolu dolu pazar olsun, britain olsun, skill kasma alanlarında olsun gördük.

Boş yere çamur atmaya gerek yok.
Sitede zaten oyunda kim var kim yok online listesi mevcut.
170-180 kişi olduğu zaman üşenmeyip isimleri tek tek sayabilirsiniz.

Ayrıyetten oyun host ile alakalı değil. Connectör ile alakalı.
Connectöre bağlanamadığımız zamanlar siteyede bağlanamıyoruz.
Tahminimce site ile bağlantılı ilk açılış. Site saldırı altında olduğundan güncelleme dosyalarına ulaşamıyor.
Bu nedenlede oyuna bağlanamıyor.
Saygılar.
Ben an itibariyle connector ile giriş yapabildim fakat sunucu kapalı gözüküyor.
Arkadaşlar sunucunun kapatılması gibi birşey sözkonusu değildir. Yeni DNS A kayıtlarımızın aktif olmasını bekliyoruz sadece. Sunucunun bot olmadığınıda ortalıkta öten arkadaşlardan fazla oyuncularımız bilmektedir. Unutmayın ki her kaliteli olma aşamasındaki sunucu bu tip saldırılar almaktadır. Tek yapmamız gereken beklemek.

Sitemize ulaşabilmek için 208.67.222.222 ve 208.67.220.220 dns adreslerini kullanabilirsiniz.
Hmm o zaman yazdığım yorum için özürdilerim. Ben oyuncunuz değilim, sunucunuzuda takip etmiyorum ama site vs vs kapalı olunca, bu kadar ağır konuştum. Sebebide, geçen günkü konuşmanızda saklı. Tekrardan pardon<<
nuker : oraya 12 değil 120 de yazarsın ne olacak video hazırla sayfaları tek tek aç arada oyuncularda seçip git doğruysa eyv o kadar oyuncu olduğunu bile sanmıom trde diğer sunuculardaki oyuncuları göz önüne aldığında

Sunucumuzu ziyaret ederseniz listemizin doğruluğunu 1 saatlik araştrıma sonunda görebilirsiniz.

Sanıyorum işini dürüst yapmaya çalışan herkes bu tip şeylere alışmalı.
furkankala : yav bari gelip bir açıklama yapılsın şurdan bi saat verilsin nedir bu başladığımız günden beri sabrediyoruz bırakmayalım diyoruz da ne zaman bitecek bu
Curve Uo facebook sayfasını takip edersen böyle durumlarda bilgi alman için faydalı olur
facebook kullanmıyorum. ve server yine gitti

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.