Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Daha önceden de açık olan sunucumuz daha önce kadroyla ilgili sıkıntılar oldugu için sunucu el degistirmek zorunda kaldı. Sunucu el degistirmeden önce kalan editleri de yok etmek amacıyla account res ve item res gelmiştir. Sunucumuz da 7/24 staff online ve ilgili olucaktır.
Sunucumuz Dün Aktif Olmustur: 02.07.2012
Ph durumu: %100 açıktır
Sunucunun bilgileri:
Web site: https://www.curveuo.net
Facebook: https://www.facebook.com/curveuo
Sunucu Türü: Sphere 56b – Power Play

Sistemler:

Hazine Sistemi
Gazetecilik Sistemi
Team Speak Sistemi
Online Görme Sistemi
Vendor Sistemi
Ticaret Sistemi
Transfer Sistemi

Yarışmalar:

Gm Topuk
1vs1 pvp turnuvası
2vs2 pvp turnuvası
Quest
Explosion

Not: Forumumuz ve sistemler kısmı kısa bir süreliğine kapalıdır. Facebooktan Ulaşabilirsiniz.Web Master aranmaktadır.

Bu konu Linderyl tarafından düzenlendi(2012-07-03 18:27, 11 yıl önce)
Edit fln yok diyolardı varmıymış ?
Server el degistirdi ve car res geldi ve tek nedeni editleri ortadan kaldırmaktır sizi temin ederim ki edit söz konusu bile olamaz artık.(Edit Varmış)
Başarılar dilerim.
Başarılar..
bak bak el değişmiş ahahahahahahahahahah
son gün bırakamdan önce yere 9999 şarj boya magical silahlar atmışlardı Piam' ın trade ine koydum ve yine bişey yapmadığım halde jail yedim bu Piam ultima dünyasında varsa bu oyun oynanmaz

player ı adam yerine koymazsanız bu yerlere gelirsiniz işte
hadi size başarılar
serverın neden o kadar player çektiği belli oldu işte herkes edit...
Suanda edit söz konusu bile degildir tüm stafflar degismistir yasadıklarınızdan dolayı zatena account res gelmiştir
Başarılarınızın devamını dilerim.
Herşeye sıfırdan başladığınız için bu büyüklüğünüzüde göz önünde bulundurmak gerekir.
Yıllardır ultima oynarım en sonda sizin serverınızda oynadım keşke oynamasaymısım hayatımda böyle emeği hiçe sayan bir insan daha görmedim kalkmışsınız server el değiştirdi diyorsunuz kusura bakmayında sizin karsınızda cocuk mu var kimi kandırıyorsunuz site oldugu gibi duruyor gördüğüm kadarıyla client'ta değişmemiş hiç bir değişiklik yok el değiştiren adam kendi düzenini kurar kurmayanda o yolda devam eder ben sadece aksamları can sıkıntısına hazine açan bi adamdım ama çileden çıkardınız bu kadarda pes ya ayıp yaptığınız ayıp bari yalan söylemeyin çarpılacaksınız
Bakın serverı öylece satın aldılar ve account res atıldı editleri önlemek amacıyla tüm stafflar degisti...
kim para verir ki ya ben hiç anlamam 2 dk u-s vb sitelerden bişeyler çalsam aynı serveri yaparim gibi
ultrAslan : Yıllardır ultima oynarım en sonda sizin serverınızda oynadım keşke oynamasaymısım hayatımda böyle emeği hiçe sayan bir insan daha görmedim kalkmışsınız server el değiştirdi diyorsunuz kusura bakmayında sizin karsınızda cocuk mu var kimi kandırıyorsunuz site oldugu gibi duruyor gördüğüm kadarıyla client'ta değişmemiş hiç bir değişiklik yok el değiştiren adam kendi düzenini kurar kurmayanda o yolda devam eder ben sadece aksamları can sıkıntısına hazine açan bi adamdım ama çileden çıkardınız bu kadarda pes ya ayıp yaptığınız ayıp bari yalan söylemeyin çarpılacaksınız
başka birsey söylememe gerek yok yazıcaklarımı yazmışşın
Ben kafayı yiyeceğim burada onlarca insan bir tane sunucuda ortak noktada buluştular oynanabilir dedler neden hala başka sunuculara gidiliyor anlamıyorum.
Bakın arkadaslar emek diyorsunuz ama bir ton edit vardı bunları onlemek amacıyla kurunun yanında yaşta yanmak zorunda kaldı o yuzden artık yeni bir sayfa acıldı tum stafflar degisti edit söz konusu bile degildir...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.