Merhaba arkadaşlar benim aklıma enterasan bir şey geldi sizlerlede paylaşmak istedim.

Türkiyede sadece Deathmatch üzerine kurulmuş bir server olsa mesela nasıl düşünürdünüz.Sadece merakımdan soruyorum.

Girişte skill karakter seçip , Düz bir map üzerinde geniş bir alanda sadece savaş yapılabilineceği ve hiç bir amacı olmayan bir oyun.

Alanda itemleri kill inize göre alabilme ve sayre.Başlangıçta 3 - 4 farklı ırk seçimi mesela.

Knight Online PVP arenası gibi düşünebiliriz bir bakıma.Bir arkadaşımın aklına gelmişti bende bunu paylaşmak istedim.

Birde Counter - Strike da mesela saatte bir map değişiyor bldiğiniz gibi de_dust vb ...

Bu deathmatch dede böle enteresan şeyler olsa mesela nasıl düşünürsünüz.2 saatte bir PVP arena değişmesi gibi.

Düşüncelerinizi öğrenebilirmiyim.

--------
Kendi düşüncemi yazayım hemen.

Yabancı bir kaç servera buna benzer bir şeyler görmüştüm.Başlangıçta yetenek ve karakter secip direk savaşmaya başlıyorsunuz.

Haritada gidilebilinecek hiç bir yer yok ve tek bir alanda savaşılıyor.Pg atılamıyor.Sunucuda herhangi bir yetkili ilgilenilmiyordu.

Bu konu Destroy tarafından düzenlendi(2010-01-04 03:47, 14 yıl önce)
Ayrıyetten top list olabilir.

Irk sistemine özel itemlerde olmalı tabi.

Ve gün içinde savaşılan alanların saat başı mekan değiştirmesi olablir :)

Ve son olarak clentn boyutunun küçük olması lazım.
Güzel fakat ultima online'in doğasına tamamen aykırı ve saygısızlıktır.
Aynen katılıyorum.Şahsen ben bir role play aşığı olarak sadace fikirlerinizi görmek istedim.
Marlock : Güzel fakat ultima online'in doğasına tamamen aykırı ve saygısızlıktır.
Bence pvp serverlarının sonu demek olurdu (:
Bence ultimanin sonu demek ^^
Pvp serverlar zaten uo için bi felaket.Böle bişi yapıp Pvp serverların kökünü kazımak gerek aslında :D
Silindi
Banned
0
Eos : Bence ultimanin sonu demek ^^
+1
Quantery :
Eos : Bence ultimanin sonu demek ^^
+1

-1 :)
Silindi
Banned
0
Pvp serverları var zaten??

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.