Başarılar diliyorum
İyi dilekte bulunan herkese teşekkür etmeyi bir borç bilirim. Alexim20 isimli arkadaş; biraz daha destekli sallarsan eğer mutlu olurum. Çünkü kuru iftira bir yere varmıyor. Tns denen sunucu içinde bak bakalım nickim mevcut mu? Proje lideri olan Nadriad için de keza öyle. Devonian kapanmayacak ve 1 player dahi olsa ona sonuna kadar hizmet edecektir. Başka bir sunucu gibi çoluk çocuğa asla teslim edilmeyecek ve her an güven içinde kalacaktır. Umarım anlamışsınızdır bayım?
alexim20 : ben orda yoktum, bu benim serverım değil. ne kıvırdınız be :)

Sayın u-s yetkilileri,bu adamın amacı ve ne yapmaya çalıştığı belli değilmidir.Bu adamın yazmış oldukları eleştirimidir.Neden mudahale edilmiyor rica ediyorum.İnsanlık namına uyarıyorum yine değişen bir şey olmuyor.Bariz bir troll bu adam.Benim başlığımı sabote etmeye çalışıyor.Zaten kaç kişi kaldı bu piyasa da yapmayın gözünüzü seveyim.

Bakın eleştiri budur ;

Rsith : Farklı haritaları olabildiğince denemeye çalışırım fakan Britain bana fazlasıyla çirkin geldi. Başarılar.

Teşekkür ederim bu arkadaşıma.Gayet düzgün bi şekilde beğenmediğini,fikrini beyan etmiş.

Ayrıca ;

ufuk1907 : Güzel sunucuya benziyor.. Başarılar..

Çok teşekkür ederim,sizede başarılar dilerim.

Elhamra. : Başarılar.

Çok teşekkürler.

NeroPvp-Genco : Başarılar diliyorum

Çok teşekkürler,sizlere de başarılar.
** eleştiri yapacaksanız düzgün yapın, uyarı I

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2016-02-20 00:50, 8 yıl önce)
Alex. Her kimsen edebini takın. Bariz bir trollsün ve gerçek nickini bile açıklayamayacak kadar korkaksın. Bak böyle güzel güzel konuşan insanları barındıran bir platformda bulunmanın gereksizliği de hat safhada. Hadi canım sana bye
Neophyte
26.6001
Aynı şekilde eleştiri sınırları dışına çıkarsanız hesabınızın kapatılabileceğini bilmenizi isterim.
Yapıcı yorumları görmeyi her geçen gün özler olduk. Olumsuz yönleri ifade edebilecek kelime o kadar çokki güzel Türkçemizde..

Web sitenizi beğendiğimi söyleyemem :) Başarılar dilerim.
Ghlahn : Aynı şekilde eleştiri sınırları dışına çıkarsanız hesabınızın kapatılabileceğini bilmenizi isterim.
Yapıcı yorumları görmeyi her geçen gün özler olduk. Olumsuz yönleri ifade edebilecek kelime o kadar çokki güzel Türkçemizde..

Siteyle ilgili görüşün içi teşekkür ederiz. En kısa zamanda revize etmek benimde aklımda. Biraz daha ferah ve bütünleşmiş bir görünüm daha iyi duracak gibi :)
Güzel bir map çalışması olmuş .inş istediğiniz gibi bir sonuç almış olursunuz.
Başarılar diliyorum .
Ghlahn : Aynı şekilde eleştiri sınırları dışına çıkarsanız hesabınızın kapatılabileceğini bilmenizi isterim.

Teşekkür ederim yorumunuz ve yaptırımınız için.Çok sağolun (:

deseis : Güzel bir map çalışması olmuş .inş istediğiniz gibi bir sonuç almış olursunuz.

Teşekkür ederim.

Awe : Başarılar diliyorum .

Teşekkür ederim.
Başarılar, farklı bir yöntem olmuş Fallen Britain.
Ancak şu 100k'ya champion kağıdı al pvp tadında olmuş. Hatta öyle ki pvp serverları bile bu tarz dungeonlara girerken giriş itemlerini yaratıklardan düşürmeyi hedefliyor. Onu bir daha gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.
Nadriad başarılar.
athynas : Başarılar, farklı bir yöntem olmuş Fallen Britain.
Ancak şu 100k'ya champion kağıdı al pvp tadında olmuş. Hatta öyle ki pvp serverları bile bu tarz dungeonlara girerken giriş itemlerini yaratıklardan düşürmeyi hedefliyor. Onu bir daha gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.

Başlangıç olarak sistemin bir nebze tanınması amacıyla 100k olarak uyguladık.İlerleyen zamanlarda dediğiniz gibi belirli item birleştirmesi ile Champion sistemine giriş malzemeleri oluşturabiliriz.Önerinizi dikkate alıcam muhakkak.Teşekkür ediyorum yorumunuz ve düşünceniz için.

Pelias : Nadriad başarılar.

Çok teşekkürler.

Sunucumuz hakkında bilgi almak için Facebook grubumuza bekleriz.

Bize destek olmak ve sunucu hakkında önerilerinizi belirtmek için forumlarımıza kayıt olmanızı rica ederiz.

Facebook Sayfası

Forumlar
Hayırlı olsun sunucunuz güzele benziyor :) Yetkililerde bayan bi arkadaş varmıydı benmi yanlış hatırlıyorum? Başarılar.
Smook : Hayırlı olsun sunucunuz güzele benziyor :) Yetkililerde bayan bi arkadaş varmıydı benmi yanlış hatırlıyorum? Başarılar.

Çok teşekkür ederim.

Ultima oynayan tanidigimiz bayan arkadaşlarımız oldu fakat kadromuzda yok şuan için.Gönül isterdi bayanlarda biraz daha sevsin oyunu,tercih etsin ama işte :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.