Morego : Bu Sunucunun Gelecegi Nedir Ve Kadrodaki İsimleri Sayarmısın Sadece Meraktan Soruyorum..

Sunucunun gelecegi uzun vadeli karşısındaki merdivenlerden adım adım ilerleyerek geri adım atmadan daha iyi yerlere ulaşmaktır. kısaca açıkladıgımı düşünüyorum kadrodaki isimler belli zaten taki ilerleyen zamanlarda yeni isimlerde katılabilir tabi şuanki kadromuz sabit bir yönetim kadrosudur.
Anladım Tşk Ederim Dilediginiz Gbi Bir Sunucu Olması Dileğiyle
Morego : Anladım Tşk Ederim Dilediginiz Gbi Bir Sunucu Olması Dileğiyle

saol sizede Arcadia'da başarılar...
Başarılar
Hey gidi curse özlemişim :)

Bu konu nuker tarafından düzenlendi(2011-09-17 03:09, 12 yıl önce)
Evet çok güzel günlerdi keşke içten sorunlar olmasaydıda şuan hala curse uo ile devam etseydik kaldıgımız yerden ..

**Nelph
Teşekkür Ederim..
Başarılar dilerim umarım kalıcı olursunuz. :)
HP-Nexiel : Başarılar dilerim umarım kalıcı olursunuz. :)

Teşekkürler.
Master
59.2997
Bayağı şanssızsınız ama 1 kişi bile aktif olmazmı yahu ara ara bakıyorum hep 0-1 geziniyor. Yıllar önce terk edilmiş köşkler gibi örümcek ağları kaplayacak etrafı... :?
Ümidimizi kesmiyoruz. Malum 40 sunucu var ilerleyen günlerde şansımız açılır belki :)
Umarım istediğiniz yere gelirsiniz.İstikrarınızın devamını dilerim,başarılar.
Başarılar...
Saolun arkadaşlar teşekkür ederiz.
Curse uo tarafımıza aitti. Başka isimlerin değil. Morpheus arkadaşımızda kadromuzda bulunuyordu. Kendisi Curse UO standartlarını devam ettirmek istemiş. Kolay gelsin başarılar.
Nedra : Curse uo tarafımıza aitti. Başka isimlerin değil. Morpheus arkadaşımızda kadromuzda bulunuyordu. Kendisi Curse UO standartlarını devam ettirmek istemiş. Kolay gelsin başarılar.

ben de onu sorcaktim, zamanli bir aciklama olmus.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.