evet 3 kare olayı bir bugdur , hatta 3 kare'den vurunca flam etkilemiyor fixlenebilir hatta fixlemiştim.
Xantier : 3 kare nedir ?

cift el veya tek el silahta örneğin ; 2 karelik bi silahta 2 kareden sarjlanır 3 kareye geçip vurduğu zaman flam tepmez 2 vuruşta adam yatar :)
3 kareyi düzeltmek yerine reactive armor büyüsünü baştan yazın o halde.
Xantier : 3 kareyi düzeltmek yerine reactive armor büyüsünü baştan yazın o halde.

Amaç o değil sadece ben BUG'tır diyorum arkadaşlar yok Bug değildir diyor :D
Şuana kadar 100den fazla server açildi ve hepsinde bu olay vardi , hiç bir silahin 2 attiğini görmedim(kaliteli serverlardan bahsediyorum.)
Bu olayin ard-arda yapilmasi çok zordur , zamanını tutturmak yetenek ister.
Ve bana göre bug değildir , eğer bu olay olmazsa pvpler aşiri derecede uzun sürer.Bu olayi profesyonel kullanmayi bilmeyen biri yapmaya kalkarsa silahin sarjini yitirebilir.
Bu videoların hepsi Systec pvpden çekilmiştir , ve 3 kare bug ise systecde 3 kare bug'u önceden fixlenmiştir.
delifisek : Bu videoların hepsi Systec pvpden çekilmiştir , ve 3 kare bug ise systecde 3 kare bug'u önceden fixlenmiştir.

Sunucu reklamı yapmak yasaktır.!
Kurallara çok sadıksın sanırım , kaç saatir konuyu başka taraflara çekiyorsun. Lütfen açtığım konuya yorum yapma.

Arkadaşlar bu gece yeni videolar eklenecektir.
delifisek : Kurallara çok sadıksın sanırım , kaç saatir konuyu başka taraflara çekiyorsun. Lütfen açtığım konuya yorum yapma.

Arkadaşlar bu gece yeni videolar eklenecektir.

Evet kurallara sadığım ve vidio'daki xxx pvp sunucusunu editlemeni tavsiye ederim, burası takıldığın diğer platforumlara benzemez.

eğerki konu açıyorsan, yorumlarıda göz önünede bulundurcaksın ve benim konuyu bi yere çektirdiğim yok sadece, burda 3 kare olayını tartıştık ve henüz bi netlik kazanmadığı için bende boş laf yapmak istemiyorum, 56b sphere bilgisi daha geniş olan bi arkadaş 3 kare bug'mıdır değilmidir yorulumunu yapıcaktır.
ARkadaşım git 3 kare bug'unu başka yerde tartış , burası 3 kare bug'u için açılmış bi konu değil. Allah allah ya.
Sanırım Qnd kendisin bu videolarda görmek istedi göremedi stres yaptı sanki ...
@Qnd
Bug olup olmadığını bilmiyorum ama senin artist olduğunu biliyorum ne biçim üslup
Bug olsa ne olur olmasa ne olur kullananlar kullanıyor.Bunu bildiğine göre sende kullanıyorsun değil mi?
RieL : @Qnd
Bug olup olmadığını bilmiyorum ama senin artist olduğunu biliyorum ne biçim üslup
Bug olsa ne olur olmasa ne olur kullananlar kullanıyor.Bunu bildiğine göre sende kullanıyorsun değil mi?

burda ilk cümlene katılıyorum
@Awe
Benim daha iyi sunucularda vidiom mevcut merak etme istediğim zaman bende koymasını bilirim ama gereksiz görüyorum ve playerlığı artık bıraktım kesin ve net olarak ama senin bi yerden yaran var her dakika laf sokmaya çalışıyorsun ama aldırmıyorum emin ol, ve seninle gerçekten tartışmak istemiyorum, konu dağılmasın.

@Riel
Ben artislik yapmıyorum sadece bug olduğunu söylüyorum bunun her sunucuda fixlenmesi gerekmektedir, çünkü mantıksız bişi flam yokmuş gibi vuruyor 30-40 hp siliyor her vuruşunda sence mantıklı bişey mi ?
Neophyte
26.6001
Qnd : 3 kare 56b sphere bug'udur burda kime sorarsan sor bugtur, 2 kareden silah'ı kaldırırsın 3 kareye geçer vurursun flam geriye tepmez, bilip bilmeden araştırmadan burda konuşmanın luzumu yok.

Tek kareden kaldıran silahın 2. kareden vurduğunu düşünürsek pekte mantıksız değil bana göre. Ancak pvp turnuvalarında çift kare silahların adil olmadığını her zaman savunmuşumdur ki en basitinden wrestling skillini öldürüyor çift kare.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.