Konuyu Kilitleyin Veya Komple Silin Kullanıcı Adı Bana aittir ismim varol bilen bilir kullanıcı adımı kullanarak açılmış bi konu ve konuyla ilgili olarakda hiç haberim yoktu. teşekkürler nelph neye göre yazdın player çekin fln diye tek orayı anlamadım ama sende kusura bakma

Bu konu draw19 tarafından düzenlendi(2011-09-14 21:42, 12 yıl önce)
2 seneden beri girmiyorum hala aynı hikaye :D
Evanın forumlarına koymayı denedin mi hiç?
Evanın forumlarına koyarsam kaldırılması 30 saniye sürer , ben sizlerin görmenizi istedim.
Novice
11.9
Bilmeyen varmıydı ki ?
PvP serverında oynuyorsan normal zaten çoğu öyle. Herkesin bildiği birşey.
harbiden mi :D
OhaaaaA :D:D:D attıgım pm bak sen negüzel ya :D vay anasını ya :D dur dur birkaç ss atıyım
sana 2 dakikada nebulada edit char yaparım :D vay anasını ya :D güzel pmler atmısız biz öyle :D :D güzel güzelll sevdim bu işi

anlamadıgım konuda su lastworld için bana gelip sunucuya player cekersiniz falan para teklifi eden sen degilmiydin :D vay beeeeeeeee

biz neymişiz :D:D

Güzel shop yapmısınız , kolay gelsin :)
Nickiniz neden 3 tane m harfiyle ?
Online süreniz neden 0 ?
Karakterinizi neden statları default ?

Yediremiyorsan bari iftira atma ? nice shoplara

-------------

Ve sonuç ; Güzel editleme yapmısın ancak biryerde hata yapmısın koçum aşşağıdaki resme iyi bak arcanelerin üstünde 2 tane wood tarzı birşey var senin resimlerde birtane var :D birdahaki sefere

Bu konu Nelph tarafından düzenlendi(2011-09-14 17:46, 12 yıl önce)
Serverda herkes 55x mi başlıyor :S
Evet tüm skiller 100 olarak baslıyor.

Ve sonuç ; Güzel editleme yapmısın ancak biryerde hata yapmısın koçum aşşağıdaki resme iyi bak arcanelerin üstünde 2 tane wood tarzı birşey var senin resimlerde birtane var :D birdahaki sefere

Bu konu Nelph tarafından düzenlendi(2011-09-14 17:47, 12 yıl önce)
Novice
11.9
Fotoğrafı farklı kaydet, notepad olarak aç "photoshop" diye arat eğer öyle bir kelime yoksa resimde oynama yoktur.
Fazla Smile kullanma bu arada kendini ele veriyorsun =)
Rowallcım o bassettiginle hiçbir alakası yoktur :)) neyse güzel iftira ama sunu söyliyim lastworld için bana yaptırdıgın webin parasını bi ara gönder :) hani göndermeyip bende siteni sildigim için güzel iftiralar atabiliyorsun nice iftiralara böyle birşey olsa siteden pm ile atılmaz :) çok saçma birdahaki sefere video çek daha iyi başarı edersin

birde şey sorucam ya bu arcane ostardların neden hepsi aynı hizada alt tarafı bildiğin aynı çizgi üzeri

-------------

Bu konu Nelph tarafından düzenlendi(2011-09-14 17:47, 12 yıl önce)
Vay vay vay neler olmus ya yazık etmişsiniz bizim zamanımızda bölemiydi ya
Ve sonuç ; Güzel editleme yapmısın ancak biryerde hata yapmısın koçum aşşağıdaki resme iyi bak arcanelerin üstünde 2 tane wood tarzı birşey var senin resimlerde birtane var :D birdahaki sefere arcaneler o wood tarzı şeyin üstüne çıkamamakta.

Bu konu Nelph tarafından düzenlendi(2011-09-14 17:52, 12 yıl önce)
Ultima Onlineyi Bitiriyorsunuzzz.. Yazık etmeyin ultimaya { arcadia uo yeniden acsam iyi olcak sanırım :) }

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.