Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Kell açan kişiler hep aynı kişiler varsa ve toplamda 2 tane acıldı böyle bir baslık bi tanesi normal sunucuda kasan bir playerın bankası ikinciside böyle birşey uzatmaya hiç gerek yok bir dahakine video kayıt alsın camstudio programıyla bakalım
Expert
34.0001
Bencede öyle yapsınlar.
Sunucuda edit olsa da olmasa da Nelp 10 yaşındaki çocuk üslubuyla kendini kanıtladı.Tebrikler.
10 yaşındayım susun artık yeter daha fazla kötülemeye kimsenin hakkı yok kendinizi tatmin edersiniz
Banned
-3
Syntax : Sunucuda edit olsa da olmasa da Nelp 10 yaşındaki çocuk üslubuyla kendini kanıtladı.Tebrikler.
la hep binek basıyonuz biraz golem item basında o ezikleri kesip lootlayalım
Kimsenin seni kötülemesine gerek yok.Yorumlarını okuyan herkes anlayacağını anlıyor zaten.
Tamam konuyu kapatın birdahaki sefere daha iyi shop yapınız.
Yapılan editleri "engellemeye" yönelik shoplar için çalışacaksınız tebrikler.
resimlerde hiçbir oynama yok ve edit olmadığını inkar etmen zaten bi kere yalan söylediğini belli edio yaptık de hata yaptık de daha çok saygı görürsün. Ayrıca zaten sunucu senin sunucun parasını sen veriyorsun insanlardan ücret talep etmeden oyun oynatıyorsun ister edit yaparsın ister adam kayırırsın ister istediğini sorgusuz sualsiz banlarsın bi hesap vermen gereken durum yok yani.

edit: zaten bu forumu okuyan hiçkimse sana inanmadı ve inanmayacakta boşuna direnmene lüzum yok.
Novice
11.9
Resmi görmüyor musunuz nasıl shop yok ? ilgili sunucuya girip bakın wooden box'ın tipine, normal değil. Ben girdim baktım Nelph'in eklediği resimdeki gibi.
hadi resimler fake pmlerdemi fake ayrıca sözüm meclisten dışarı tabi pvp serverlarının kalabalık ailelere edit yaptığını bilmeyen yok yani tabi sen üstüne alınma istisnalar kaideyi bozmaz.
Novice
11.9
Orasını bilemem ama bu resmi shoplayan onuda yapmıştır diye tahmin ediyorum. Bu arada bu iddaayı ortaya atan, başlığı açan vatandaş nereye kayboldu ?
uzun lafın kısası eva edit diorsunuz anlasılan bu shard kimin bilmiyorum ama bende serveri kapat bu kadar olaydan sonra
nuker ve Morego ;

Sizin keyfinize göre iş yapıcak değiliz sunucu 2 gün kapalı kaldıgı şuanda sunucuda 110 player var , şimdi bot var o var dersiniz siz neyse birşey yazma gereği duymıcagım ,

Sunucuda player sıkıntısı yok neden kalabalık ailelerere birşeyler verelim ?

Birşey diyemiyorum artık ama cidden yeter açıldığımızdan beri laf ediliyor sunucuya birkez gelip 1 hafta oynadınızmı sunucuda ?
Girip öyle bir yorum yapın konu kilitlensin artık , birdahakine daha iyi shop yapar arkadasımız.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.