morego bir üstünde yazdıgım yazıya bakarsan anlarsın :(
ben anladıgımı anladım nelph 4 5 senedir uo ya girmiyorum demekki bu kadar uo düşmüş bende diorum işte arcadia uo yu tekrarmı acsam en azından belli 1 sebebi olur milletin kasar ugrasır 450 player kitlesine sahipdik bu sefer kac oluruz allah bilir :) sence acmalımıyım arcadia uo yu
sunucunuzda edit olur olmayabilir umrumda değil ama sunucunuzun kalitesini zaten nelph ortaya koymuş.

KENDİ KODYDUĞU ilk ssnin sol alt tarafındaki konuşmaya bakın. (yr...k kafa)
Eminim banlamışsındır onu resimden hemen sonra.

Tebrikler. Tebrikler. Tebrikler.

Ve

Tebrikler.

Ayrıca bu ilk değilki nelph. Nice platformlardan nice edit resimleri geldi. Hepsi shop belli.

ayrıca yalan haber olarak (Cimbombom öldü[osman şen] vefat etti) haberini yayarak reklamını yaptın. Eva kullanıcı hesabın ile.

daha sonra'da başkalarına saldırdın sen böylesin, falan.

Zaten kendinden emin olsaydın edit yapılmadığına. Cevap bile vermezdin.

Ve bu forever Yeni ismiyle Nydrian değil mi???
Novice
11.9
Puhaha harbi lan :D Bu resim iyi hazırlanmış, Nelph'in mesajına bakın anlarsınız :D. draw19 ne çakal adam çıktın rezil herif :D
@Negativeday yeni fark ettim o resmi 2 kisinin arasındaki dialog bana edilen bir küfür vs degil , ayrıca cimbombom öldü haberini ben ilk systec uo facebook sayfasında gördüm ve yazdıgım haberin olsunda kaynak: Systec uo , ben orada insanlık yapmaya calıstım ancak anlamamaısınız neyse. Konu çok uzadı , doru düzgün kanıtları bir koysanız bizde görsek artık , cidden busefer cok güldüm editliyorsun madem iyice bi incele gözüme carpan tek birşeydi o , bidahaki sefere wood'a tek bir click at öyle cek birde dikkat ;) baskada yazı yazmıyorum

Bu konu Nelph tarafından düzenlendi(2011-09-14 18:04, 12 yıl önce)
Negativeday : sunucunuzda edit olur olmayabilir umrumda değil ama sunucunuzun kalitesini zaten nelph ortaya koymuş.

KENDİ KODYDUĞU ilk ssnin sol alt tarafındaki konuşmaya bakın. (yr...k kafa)
Eminim banlamışsındır onu resimden hemen sonra.

Tebrikler. Tebrikler. Tebrikler.

Ve

Tebrikler.

Ayrıca bu ilk değilki nelph. Nice platformlardan nice edit resimleri geldi. Hepsi shop belli.

ayrıca yalan haber olarak (Cimbombom öldü[osman şen] vefat etti) haberini yayarak reklamını yaptın. Eva kullanıcı hesabın ile.

daha sonra'da başkalarına saldırdın sen böylesin, falan.

Zaten kendinden emin olsaydın edit yapılmadığına. Cevap bile vermezdin.

Ve bu forever Yeni ismiyle Nydrian değil mi???

Nydrian dediginiz kişi cocuk :) 17 yasındaki cocukların yaptıgı rezaletlere bak cok cok düşmüş uo vay bee 4 - 5 sene zaman sonrası gördüklerime inanamıyorum..
Evet ayrıca revo'da stafflık yapmakta , ancak birşey diyemiyorum , cevap yazmasam konuya eminimki platformda cok asılsız şeyler laflar gelicekki ufak bir detayı yalnışlık yaparak nasıl photoshop oldugunu herkez gördü , konu kilitlenmesi gerekir artık
Cimbombom ile ilgili her konuya beni nasıl karıştırıyorsunuz anlamıyorum , bi insanı bu kadar mı çekemiyorsunuz ?
Abi :D bahsi edilen sunucu eva ne konuşuyorsunuz daha 1ay öncede ayni resim vardi bu seferde char hacklenmişti , şimdide photoshop , forumlardakı mesajlarda photoshop , herşey photoshop :D neyse başarilar :D
Mert peki forumlardan sana gelen pm'e ne diyorsun :) sen değilmisin?

@Rhinehart bassettigin resim 1 ay önceki doğal birşeydir , sunucuda oynamadıgın için bilemezsin ancak 3-4 haftada öyle bir accounta sahip olabilirsin , bok atmaya calısmayın arıtk daha fazla.
Çok ünlüsün belki ondandır. Kralsın hani.

birde nelph. Sana edilen küfürleremi ceza veriyorsunuz?

ayrıca mert. forum konuşmalarında Koca Koca nydrian yazıyor.

Revoda stafflık yaptın diye büyütme kendini. Revoda zamanında mondain diye staff vardı. Edit yapıyordu millete.

Revonun böyle 2 3 yılda bir kötü yetlililer denk gelir. Onlardan birisin. Seni intensedende biliyordum edomirdende.
Hayır ben değilim , hesap bana ait sanırım şifreside 123123dü galiba.Ayrıca orada ben Cimbombom yazıyor görmediniz sanırım.
Negativeday oradaki yazıyı görmedim bile o an gülüyordum konuyu okurken cünkü sunucumuzda cimbombom diye oynuyan bir player bile yokken :D Sunucuda küfür sistemi mevcut zaten ,

Rhinehart adlı kişiye bir soru sorucam

Kutulardaki farkı anlıyabiliyorsan ne mutlu sana derim :utangac1

Bu konu Nelph tarafından düzenlendi(2011-09-14 18:30, 12 yıl önce)
Expert
34.0001
Haftada bir kaç kere böyle başlıklar açılması normal mi sence? Ateş olmayan yerden duman çıkar mı?
Banned
-3
Forumda bu evanın başlığından ben sıkıldım yok staff alıncak haftada1 kez açılır yok eva nın konusu sılınır 1 daha acılır yeter bence silin gitsin konuları ne evaymış tuvalet kağıdı gibi reklamı var :D

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.