Arkadaşlar bu son paylaştığım konudur dün Finster ( PVP TURNUVALARININ DEĞİŞMEZ ŞAMPİYONU) adlı oyuncunun Nelphe ait olduğuna inanmıyordunuz. Buyrun bu videoyu izleyin pvp yarışması sonrasında Nelph staff çarıyla Yine ben kazandım a.. kral benim gibi şeyler diyor videoyu upload ettim izleyin ve görün Nelphin yazdıkları videonun son 15 saniyesinde görünüyor.. Videoyu çeken Esnecy.

NELPHİN HERŞEYİ AĞZINDAN KAÇIRDIĞI VİDEO

BUYRUN BUDA GÖRÜNTÜNÜN SS Sİ VİDEOYUDA İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM.

Malum ss'ye fake diyorlar.

Herkese iyi günler.

Bu konu Esnecy tarafından düzenlendi(2011-07-09 16:55, 12 yıl önce)
komik ya :) millet ego tatmini için server açar hale gelmiş :)
:)
İşte bu iyidi güzel yakalamışsın haha çok güldüm ya :D
zhauhau ne yapmak lazım bayram harclıgı serverlarına oynamamak lazım:)
Ahahahaha rezillik ya :D
Evet konuya açıklığı getireyim.

Kendisini tatmin etmeye calısan arkadas ;

Pvpye girmek istedi canım ve girdim her player gibi sabit eşyalarla herkezde olan itemler.

Sitemizdede video bulunmaktadır herhangi bir illegal durum varmı yokmu bir bakın eğer varsa illegal bir durum ben bu işi bir daha yapmam.

Gerekli açıklamaları yaptık Esceny adlı kişi edit bastığı için uzaklaştırılmıştır.

Gerekli loglar resimler ss'ler ortaya sunulup kimin ne yaptığını ortaya sunduk.

Çocuk gibi uzatmanın anlamı yok bayram harçlığı demiş bazıları gelsinler ben onlara bayram harçlığı olarak makina alıyım.

Bu konu hakkında son yazımızdır.

Bu konu Nelph tarafından düzenlendi(2011-07-09 18:36, 12 yıl önce)
Silindi
Members
0
Ben isterim makina.
Laf ağızdan bir kere çıkar. Eğer makina vermezsen bana, görürüz :)

Almanya lokasyonlu, 1gbit hatlı linux makina istiyorum.
Max 20-30 liradır.
Tamam abisi sen yeterki iste ;)

EVet cok güzelsiniz deneme - asdasd ile girip .kumar ile kasılan itemlerin bende koyayım hemen ssini :)

bazıları götünü yırtıyor bizi batırmak için ama siz yaptıkca batıyorsunuz

eskiden uo sunucuları için sağlam sponsor bulmadan sunucu açılmazdı. tabi sunucuda sağlam olmadan kimse sponsor olmazdı. şimdi baba parası ve bayram harçlığı olanlar, sunucu açabiliyor. kısacası sağlam bi altyapısı olmayan sunculardan pek bişey beklemeyin...
hahaha çok güldüğüm dakikalar içerisindeyim şuan :)
girip sunucuya baktım nedir ne değildir diye bir char denedim ve çıkan char edit çıktı çok şanslıyım :D

https://i1107.hizliresim.com/2011/7/9/8713.jpg

10 dakika geçti oyundan dc edip char şifresi değişti :D
Çantadakiler çantaya çekebildiklerim daha bankadaki biletler çektikçe geliyor
özellikle fakelive isimli bir charla page attırdım anubise basılan editten haberimiz var diye çekip banladılar hahaha :D
artı olarak onlineda tam olarak +7 online var

devam edin gençller doğru yoldasınız :D

NOT : Geç bunları nelph onlar kumar biletleri değildi :) sonra page atınca niye çekip banlanıyorlar hahahaha ya neden bu kadar senle ugraşıyorum biliyor musun şu platformlarda forumlarda saygılı konuşma çok bilmişliğin falan var ya ondan aslında biliyorum nasıl bir insan olduğunu o yazıları yazarken yarım saat düşündüğünü googledan imla atalarını düzelttiğini falan :D
Sen yapta çok sağlam bir proje ben sana sponsor olurum ;)

Çok doğru yoldayız evet bizi batırcak yenektesiniz bekliyoruz 2 çapulcu için acmadık edit dedigin char .kumar ile kasılmış actiona bile cıkılmamış bir char :)
Bari yalan atma ya :D
Serverdaki herkesten iyi itemlerin var bu 1
mana botla oyuncuları pvpye sokmuyorsun sende mana bot vardı 2
canın istedi girmişmiş ondan mı 2.ye pvp birincisi oldun 3

hadi yoluna yalanlarınla yaşa
eha0ıjoğdasdopadsanjkdlşasd işte buna gülerim editci :) kimseyi sokmama tamam kralsın
BUYRUN BUDA ANUBİS ADLI KULLANICININ NELPHE AİT OLDUGUNUN KANITIDIR.

Nelph konuştukça batıyorsun biraz sessiz olmalısın bence.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.