deneme adı üstünde dungeon sistemini denerken cektigin ss cok güzel :) ve o charı .kuamr ile bıraktıgımıda biliyorsunki kumar sistemi deneme herneyse

kimin ne bok olduğunu tüm HERKEZ BİLİYOR.

Editcisin bukadar basit.

addnpc c_m_nightmare

ordaki yazına cok güldüm bunu yediremedigim için bıraktım falan ulan edit cektigini cümle aleme rezil ettim oturup agladın msnden oldu bitti neyse dedin neyin kafasını yasıyorsun 16 yasında cocuksun askerliğini yapda gel seni adam yerine koyayımki gereğini yapalım.

Eğer bu koşullar üzerinden daha fazla hakaret ederseniz yasal yollarda tartısmaya devam ederiz bilginiz olsun.
Yapılıcak ilk ve tek kötüleme lafında gereği yapılıcaktır.

Son yazımızdır başka yazıya ihtiyacımız yok editcinin tekiylede ugrasmaya gerek yok.

Playera gidip ****** lafları eden biriylede işimiz olmaz napıosun diyincede makara olsun diye yazdım demesi hele cok güzel hadiyin eyvallah

// Konuşma üslubunuza dikkat ediniz. -1 Uyarı

Bu konu Tymaron tarafından düzenlendi(2011-07-10 00:20, 12 yıl önce)
kumar diyonda kumarda o kadar bilet kasamaz bir insan bankadakileri çektikçe geliyordu o kadar düzenli niye koydun deneme charında biletleri :D
Dungeon denemesiyse neden bütün gün safede duruyor :)
Birde dungeona 5 kişi giriliyor - o resimlerde deneme1 deneme2 deneme3 saysay bitmez neden acaba en az 10 tane multi var dungeona 5 kişi gerekiyor hmm düşündürücü .
Editciymişim sen kendini kandır arkadaşım seninle tartışmak bile beni tiskindiriyor.
Elli takla atacağına terbiyenle kabul et bari.
10 tane multi var? ss de ben 5 tane görüyorum hepsi çiftmi :) aikos o char vds den acık ve sürekli kumar kasmakta neyse eğlenin

ama bana adresini verirsen bursada gelip yüz yüze konuşmak isterim seninle canım :)
Dur diğerlerinide paylaşayım böyle aptalca bir yorum ancak senden beklenirdi zaten :)

1.SAYFA

2.SAYFA

3.SAYFA

4.SAYFA

Nelph sen *** olmaya çok meraklı birisin.

Konuşma üslubunuza dikkat ediniz. -1 Uyarı

Bu konu Tymaron tarafından düzenlendi(2011-07-10 00:21, 12 yıl önce)
işaretlediklerinden sadece 5 tane görünüyor yine bi bakarmısın iplere o diğerleri bizemi ait onada bak sonra gel burda laf yyetiştir uğrasmak istemiyorum ama tüm delillerimi koyarım cümle aleme rezil olursun yine konuyu sildirmek için yırtınırsın dün yaptıgın gibi.
hahaha helal sana esnecy
ben diyorum sana o biletler neden öyle düzgün şekilde üst üste :)
Biraz akıl mantık :) 5 tane char var yoksa bizmi körüz adı üstünde account nameleride deneme.

Senin ne yaptıklarını tüm playerlarımız biliyor.
Esceny banlandı dedikten sonra oh be diye onlarca page geldi pageye giderek bayan karakterimde sakal var diye page atan birisine "banane koymasaydın git makas bul kes " diye yazan adamdan ne beklenirki :) herneyse sen gittin player sayımız düşmedi yükseldi teşekkür ederiz.
reklamın iyisi kötüsü olmaz :)
aynen :)
Aiakos : hahaha helal sana esnecy
ben diyorum sana o biletler neden öyle düzgün şekilde üst üste :)

Teşekkürler elimdekileri ortaya çıkarıyorum. :)

Ben o konuyu sildirmedim sen çok ezildiğin için sildiler.
Ben silinmesinide istemezdim yani ama sen hala zeytinyağı misali yaşıyorsun
hehahah cok iyisin seni dedektif yapmaları lazımlar ya :D
Doğuştan gelen bir yetenek ne yaparsın :)
tamam çakma koder başarılar
sanada palavratör :)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.