Burda Adamı Kesıyoruz Sonra Stafın Tekı Gelıp Invıs Izleyıp Adamı [.Admin Cekıp Adada Bızı Kesıolar Sonra Attıgı Yorum İse Adada All come cekerek Binekler Yanına Gıdıp Gelmıstır Bu Ne Oluyor Kıvırt Kıvırta Bıldıgın Kadar.]

Bu Resımde Queste Corn Alıyorum Altıma Staf Kıll Cekıyor Biz O Kadar Urasalım Playera Saygıya Bak Adam Evleri Kaldırıyor Kalelere Binek Cekemesinler Marketten Parayla İtem Alsınlar Diye.

Hic Birsey Yapmadan Bu Alana Atılıyorum Ustune Kasıp Cıkıyorum Adam Tekrar Atıyor Ne Bu Simdi?

Adamın Kendıne Oz Guvune Bak BAS BAS EDİT BASIYORUM DİYE BAGRIYOR İSE BAK.
Genel:Siz Bu Serverda Emek Harcamak İstiyorsanız Size Diyecek Biseyim yok bas bas player ayrımı yapıyorla
Master
59.2997
Sıkıldım bu tür konulardan, üstelik edite yönelik pek bir şey göremedim. Ancak yetkili biri açıklama yaptıktan sonra nihai karara hep birlikte varırız bende cevap hakkını bekledikten sonra konuyu kapatırım. Lütfen post atacak olanlar tartışma çıkartmasın, düzgünce fikirlerinizi tartışırsanız konu açık kalabilir.
LANET OLSUN YA REZİLLİK ÇOK GÜVENMİŞTİM EVALUATE'E :'( D':
Abi belli bir şey oynarsan evada çekersin böyle rezilliği , konu açman saçma olmuş.Adamlarin ne halt olduğunu bilmeyen yok ki.
[/youtube]
Hala evada oynıyan insanlar var yazık boşa zamanınız gidiyor ! edit dolu bir sunucuda oynamaktan ne zevk alıyorsunus
O konuya gerekli cevabı bu platformdada verdi kendisi kendi forum sayfamızdada verdi dostum. :) bir ikincisi senin cornsilverini ben öldürdüm eğer akıl edip nelph e suc atıcagına yanda gecen yell i okusaydın belki derdnki haa nelph değil redbullmus su yüzden yapmıs diye Sen kalkıp binekle girilmeyen bir alana binekle giriyorsun hemde markette satılan bir binekle giriyorsun ilk izliyorum seni bakıyorum ki daldıracakmısın npc diye normalde direk silmem lazım yine insanlık yapıp bekledim sonrasında kalkıp npc daldırırsan kill attım bende bu kadar basit bu bir suctur suc oldugunuda gateden girişte cift tıkladıgında yazar binekle giriş yasaktır bineginizi kücültüp giriniz diye değilmi ? Ve bu olaydan sonra bakıyorumki yanlıslarını öyle bi güzel cevirmissinki kendine :) diger konuya geleyim sen skypeden adama bunları bunları dersen adamda senin oyunda hangi kullanıcı oldugunu bilirse jaile atar. Diger dolandırıcı olayınıda buradada diger yerlerdede mustafa acıkladı hala geriye ket vurmaya ne kadar meraklı insanlarsınız siz :)

@Uo_meandros
Yasın büyüğüdü zaman anlarsın millete nasıl b.k atabiliyosan sanada attıklarında abicim..
Varsa bizden iyisini yapan cıksın yapsın ? 14 aydır hizmet veriyoruz bu süre zarfında dünya kadar sunucu acıldı ne oldu ? Kac tanesi acık ? Kac tanesinin online playeri var kac tanesi hala ayakta duruyor kaliteli olarak ? Bos laf yapmayın kıskanmayın abicim. Oynama sen oynayan cok playerim var sagolsunlar destekleride var senin dısardan görüş yaptıgın cok bariz sekilde belli. At gözlüğünü at bir konu hakkında yorum yapacaksan icine gireceksin icini arastırıcaksın Dısardan yorum yapmak cocuk oyuncagı dimi :)

Hadi konusun simdi acıklamayı getirdim mantıklı olan neymiş düşünebiliyorsanız düşünün öyle yorum yazın. Tek taraflı olarak oyuna girmeyip dısarda yorum yapmak sizin işiniz zaten kolayınıza gelir :) sizin gibi düşüncesiz bir kac insana neden acıklama yazdım bilmiyorum ama belki bu yazdıgımdan ders alırsınız biraz kendinize.
redbull* : O konuya gerekli cevabı bu platformdada verdi kendisi kendi forum sayfamızdada verdi dostum. :) bir ikincisi senin cornsilverini ben öldürdüm eğer akıl edip nelph e suc atıcagına yanda gecen yell i okusaydın belki derdnki haa nelph değil redbullmus su yüzden yapmıs diye Sen kalkıp binekle girilmeyen bir alana binekle giriyorsun hemde markette satılan bir binekle giriyorsun ilk izliyorum seni bakıyorum ki daldıracakmısın npc diye normalde direk silmem lazım yine insanlık yapıp bekledim sonrasında kalkıp npc daldırırsan kill attım bende bu kadar basit bu bir suctur suc oldugunuda gateden girişte cift tıkladıgında yazar binekle giriş yasaktır bineginizi kücültüp giriniz diye değilmi ? Ve bu olaydan sonra bakıyorumki yanlıslarını öyle bi güzel cevirmissinki kendine :) diger konuya geleyim sen skypeden adama bunları bunları dersen adamda senin oyunda hangi kullanıcı oldugunu bilirse jaile atar. Diger dolandırıcı olayınıda buradada diger yerlerdede mustafa acıkladı hala geriye ket vurmaya ne kadar meraklı insanlarsınız siz :)

@Uo_meandros
Yasın büyüğüdü zaman anlarsın millete nasıl b.k atabiliyosan sanada attıklarında abicim..
Varsa bizden iyisini yapan cıksın yapsın ? 14 aydır hizmet veriyoruz bu süre zarfında dünya kadar sunucu acıldı ne oldu ? Kac tanesi acık ? Kac tanesinin online playeri var kac tanesi hala ayakta duruyor kaliteli olarak ? Bos laf yapmayın kıskanmayın abicim. Oynama sen oynayan cok playerim var sagolsunlar destekleride var senin dısardan görüş yaptıgın cok bariz sekilde belli. At gözlüğünü at bir konu hakkında yorum yapacaksan icine gireceksin icini arastırıcaksın Dısardan yorum yapmak cocuk oyuncagı dimi :)

Hadi konusun simdi acıklamayı getirdim mantıklı olan neymiş düşünebiliyorsanız düşünün öyle yorum yazın. Tek taraflı olarak oyuna girmeyip dısarda yorum yapmak sizin işiniz zaten kolayınıza gelir :) sizin gibi düşüncesiz bir kac insana neden acıklama yazdım bilmiyorum ama belki bu yazdıgımdan ders alırsınız biraz kendinize.

İlk açıldığında bende stafftım orada neler döndüğünü iyi biliyorum merak etme yorumlar boş değil kafanı yorma sen
Ben niye seni hatırlamıyorum abim?
Ben İteminde Degilim Orda Benimde Staf Charım Vardı Sen Merak Etme Kerem Kım Kımın Ne Oldunu Bılıyor Sen Rahat Ol Edit Listesini Yazdırma Bana Buraya!
redbull* : Ben niye seni hatırlamıyorum abim?

sor mustafaya serwer açılmadan önce world builder olarak aldı sw açıldı bende vardım Meadhros'tu nickim bir çok alanı ben yapmıştım sor mustafaya anlatsın sana
+1
:)) Hepiniz harikasınız siz:) Gerekli acıklamayı yaptım . isteyen okur anlar isteyen işine geldiği gibi anlar.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.