https://imageshack.us/f/32/evako.jpg/

evaluate gun gecmıyorki bir edit daha basmasın :D

nelph 100 tlye sattıgı komut serverda butun guild masterlar ve yakın kankalarında var yanı yaklasık 30 kısıde falan

buda size aylık 3000 tl yapar sırf in binden kazaandıgı para:D daha market bıneklerını de kaatarsak ordanda bi 10bin kazanıyor olması lazım

buda size 13bin yapar aylık nelphin geliri ulan cabulka bize ne yedırmeye calısıyon sen :D senın o dandık serverına 5 tl vermezler edit basmasan

oyuncumu kalır!
abi yeter tamam , adamların ne halt olduğu belli zaten.Isteyen girip oynamaz bu kadar basit , oynayan da zaten ya edittir yada aptalın tekidir bu kadar basit..
kankalar toplanıyo dıcegıne bı cevap ver bari bısıler salla adam ınkarda edemıyoki artık :D
bu arada aylık 10bin lira çok uçuk bi rakam olmuş.
uğur kardesım servera girde bak 10 bin az bı rakam oldu :D market bınegı dıye bısey war sadece para ile alınan bınmeyenı dovuyolar :D ayrıca ne zırvalıon evaluate ıle alakam yok falan kendıne gel len :D
Nelph : Ne gereği var cevap yazmama :) Page'ye verdiğimiz cevapları foruma taşımanıza bayılıyorum.
Ayrıca Evaluate ile bir bağım yoktur benim :)

Nasıl yani? Eva ile bir bağın yok ve "Page'ye verdiğimiz cevapları" diye bir cümle kurmuşsun farklı bir Nelph mi bu?
sdfsdfs yeni komut bende 50tl beyler isteyen p.m atsın söyleyeyim.Bu sirada evayla ilgim yok , sadece page bakıyorum. :utangac1

komutun özellikleri ;

stam 100
mana 100
hits +25
ve sınırsız komut kullanma özelliği mevcuttur.

şaka bir yana artık sıktı bu eva konuları , herkes ne olduğunu biliyor zaten..
*** oluyo böyle celıskıler takılma ugurcum sen :D

Bu konu Uğur GÖK tarafından düzenlendi(2012-08-10 17:54, 11 yıl önce)
atım nerede ve 100tyle komut satılır aynı page mı kafayımı yedın sen :D ayrıca 100 tlye komut satan 20 tyle falan ne editler basıyodur belli değil :D

abisi .tunain .tunabin diye komut yapmıssın ne easysı fucku sayıklıosun ***

Bu konu Uğur GÖK tarafından düzenlendi(2012-08-10 17:54, 11 yıl önce)
bide yalan soluyosun allahım ya o komutu bızde kullandık koc .tunain .tunabin delayı 1 sanıyeydı accye ozel falanda değildi burda yapılan dava easycılerı banlıosan zencipowwer larex schaffer falan onlardan basla *** oldugunu kanıtlıym dıe geldım ama herkes bılıyormus zaten gene iyisin:D

Bu konu Uğur GÖK tarafından düzenlendi(2012-08-10 17:53, 11 yıl önce)
Nelph : Bu komutlar accountlara özeldir ve arka arkaya komutlar işlememektedir. Binekten indikten sonra 4 saniye sonra inme yada binme komutunu kullanabilir. Bunun harici yani sizin yaptığınız eays uo. Neyin davasını yapıyorum burada anlamıyorum

Ya birader neyin kafasindasin sen? Komut yapmişin accounta özel arka arkaya işlememektedir diyorsun , kendindemisin?Bu nasıl bir savunmadır , birinizde adam gibi çıkın evet yaptık özür dileriz diyin.

Edit bastım ama çok basmadım gibi bir şey bu dediğin yazdıklarına 2kere bak , düşün ondan sonra bir daha düşün sonra cevapla.
Master
59.2997
Nelph : Bu komutlar accountlara özeldir ve arka arkaya komutlar işlememektedir. Binekten indikten sonra 4 saniye sonra inme yada binme komutunu kullanabilir. Bunun harici yani sizin yaptığınız eays uo. Neyin davasını yapıyorum burada anlamıyorum

:yes

// 100 lira mı. Johnny Sins yanınızda halt etmiş :p

Ya birader neyin kafasindasin sen? Komut yapmişin accounta özel arka arkaya işlememektedir diyorsun , kendindemisin?Bu nasıl bir savunmadır , birinizde adam gibi çıkın evet yaptık özür dileriz diyin.

Edit bastım ama çok basmadım gibi bir şey bu dediğin yazdıklarına 2kere bak , düşün ondan sonra bir daha düşün sonra cevapla.

:yes:yes
kazanıyorsa suç mu? alan memnun satan memnun bıkmadınız aynı başlıklardan...
Adamlar artık komutu bile parayla satıyor, oyuncular ne kadar enayi anlatılmaz.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.