alan memnun satan memnunda ben serverı bıraktım oynuyan arkadasların gerceklerı bılmesı gerek belki nelphin birazcıkda olsa yüzü kızarır
bu saatten sonra player kalmasa ne olur dünyayı hortumladı adamlar playerların bütün hırsları sömürüldü :D
Vant yazılarında hakaret etmeden devam edersen sevinirim yoksa hesabını kapatmak zorunda kalacağım. uyarı - 2

Bu arada adam böyle bir komut satıyorsa satıyordur yapacak birşey yok. Edit ise zaten biz tespit kurumu değiliz başlıkta kurallar çerçevesinde cevabını yazabilir.
%99 kısmında easyuo var. uo fack'ı bi çok kişiye dağıtmışlar, başlarda 3-5 kişide vardı, bu saatten sonra kimse gidipte 100tl vermez zaten :) istisnalar hariç...
yapan benim kim ne diyebilirki buna inkar edende yok lol. 2010 da public ettim sonuçta hala bi çok kişide vardır ;)
pyramid : %99 kısmında easyuo var. uo fack'ı bi çok kişiye dağıtmışlar, başlarda 3-5 kişide vardı, bu saatten sonra kimse gidipte 100tl vermez zaten :) istisnalar hariç...

şuna 100tl verin de sussun
Şu çekemeyenlerin laflarına bayılıyorum ya :) [zaten öyleydi, ne olduğu belli buranın]. ulan be ***lar şuan var sunucuda 120 online, action zonede diğer pvp shardların onlinesi kadar adam var.Neyin kafasındasınız? Gerçi kedi ulaşamadığı ete mındar der.
dhtrx sen seer falansın gailba orda :D o servera 100tl versem adam admın char vercek nası uzanamıyımkı :D
Laflar ağır geldi galiba toparlayın arkadaşı.
ayrıca kıytırık iki komuta vereceğim 100 tl ile özel easyuo yazdırırım speed fln alayına giderim,bunuda trde yapabilecek bir kişi var oda kendini bilir
Hadi koçum hadi baydı lafların.
dhtrx nin lanx olma ihtimali çok yüksek hanı geçen ana bacı düz kayan arkadaş var ya o işte.Adamın yorum yaptiği 2 başlık var 2sindede evayi savunmaya çalışırken komik duruma düşmüş o gözüme çarptı.
nelph onada edit basıyodur tabı savunucak :D savunsun yaaa kaliteleri ortada
Lanx değilim.Öğrenmek istiyorsan evada staffım bizde her şey açık ve net,Normalde hiç yazı yazmam ama sıktı artık yeter madem iddialarınız doğru o zaman şuan evada 20 25 arası player olması hatta onunda olmaması lazım.Bu kadar .. yani hakaret etmek istemiyorum ama olmaz.

Evet kalite ortada player sayısına bakarsan görürsün.Bunu söylemek biraz ukala gibi oluyor kusura bakmayın ama görmek istemedikerlinize kör olmayın!!!
player sayısı = kalite , gerçekten mükemmel mantığınız var hayran oldum gerçekten.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.