The_Nos : Tamam lamerim cok başarılısın :)

Helal lan nereliydin sen?
drceza :
The_Nos : Tamam lamerim cok başarılısın :)

Helal lan nereliydin sen?

zonguldaklı değilim :)
ok kib by
Members
22.9
Yazık, gerçekten çok yazık.. sizler bide sunucu yönetiyordunuz değil mi? :con ;(
Başarılar dilerim ExEn
CameL : Yazık, gerçekten çok yazık.. sizler bide sunucu yönetiyordunuz değil mi? :con ;(
Başarılar dilerim ExEn

Teşekkür ederiz fakat malum şahısı herkes bilir terbiye sınırlarını zorluyor..
CameL : Yazık, gerçekten çok yazık.. sizler bide sunucu yönetiyordunuz değil mi? :con ;(
Başarılar dilerim ExEn

Noldu la yıl 2016 sunucu yönetsek ne olur yönetmesek ne olur adam olsaydı ugrasmasaydı benimle baştan beri uyardım kendileri kaşındı bu zamana kadar. Ha bu arada sitenizi açmaya da korkuyorsunuz artık :D :D
drceza :
Başarılar dilerim ExEn

Noldu la yıl 2016 sunucu yönetsek ne olur yönetmesek ne olur adam olsaydı ugrasmasaydı benimle baştan beri uyardım kendileri kaşındı bu zamana kadar. Ha bu arada sitenizi açmaya da korkuyorsunuz artık :D :D

Hayır biz kimseden korkmayız hele senin gibi lamerlerden asla birazdan konuna geçicem.. :)
The_Nos :
drceza :
Başarılar dilerim ExEn

Hayır biz kimseden korkmayız hele senin gibi lamerlerden asla birazdan konuna geçicem.. :)

ahahahaha yapma cocuk değilsin :D daha ne yapıyım söyle
drceza :
The_Nos :
drceza :
Başarılar dilerim ExEn

ahahahaha yapma cocuk değilsin :D daha ne yapıyım söyle

Çok acemice mustafa tatmin olamadım daha ne yapabilirsin mesela? :)
bi şey a.. yapmadıgım kaldı onuda yapıcam merak etme :)
drceza : bi şey a.. yapmadıgım kaldı onuda yapıcam merak etme :)

Hoşt .... botlarla başarılar sana kapatıp gideceksin yakında biz burdayız.. o küfürleri monte edicem sana..
The_Nos :

Hoşt .... botlarla başarılar sana kapatıp gideceksin yakında biz burdayız.. o küfürleri monte edicem sana..

hahaha senin gibi tipleri çok gördüm nerodan kovulan tipe bak :D defol cocuğunla ilgilen biraz asosyal herif
drceza :
The_Nos :

hahaha senin gibi tipleri çok gördüm nerodan kovulan tipe bak :D defol cocuğunla ilgilen biraz asosyal herif

Gerizekalı nero nun sahibi burda yorum yapmadan kendin sor kovulmak yok kendi isteğim doğrultusunda dost kalabilmek için ayrıldık hala telefon ile görüşüyoruz...Ben ailem ve çocuğumla yeterince ilgileniyorum.. Keşke senin babanda seninle ilgilenseydi adam olurdun belkii.. Yapacak birşeyin kalmayınca dedikoduya başladın çok komiksin? :)

+

Hile sistemi bize ait güle güle kullan çöpçü :)

Bu konu The_Nos tarafından düzenlendi(2016-07-08 10:57, 7 yıl önce)
Ney ney ney hile sistemi sana mı ait :D la bi deget la bi deget la kendi ellerimle yazmasam şu kamile inanıcam :D
Abim hile sistemi nasıl sana ait? Neyine güvenerek hile olup olmadığını görüyorsun :D Ulan ne kadar aptal çıktın ya :D
Daha dükü boksun ne zaman çıktın belli değil yüzüne tükürsem yarabbi şükür diceksin salak herif ya :D

Ulan a.... s.... daha ne yapıyım ha söyle daha ne yapıyım :) Boş boş konusucagına git siteni açmaya çalış

Bu konu drceza tarafından düzenlendi(2016-07-08 16:09, 7 yıl önce)
Merhabalar,

Nos isimli arkadaşımız,Sunucudan kendi isteğiyle ayrıldı zaten herhangi bir kovma söz konusu yoktur.Onun fikirleriyle benim fikirlerim uyuşmadığı için kendisi ayrılma kararı aldı ve kendisine şuanki olan Exen Pvp actı kendi yolunda ilerlemektedir.
Nero pvp ile herhangi bir iletişimi yoktur.

@ Drceza

Senin acilen ruh sinir hastalıklarına görünmez lazım kafayı cok takmışsın ultima onlineye :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.