@Ghlahn

Bence hesaplarını aç arkadasların..
Neophyte
26.6001
Düşüncem de bu yöndeydi. Süreci izleyip göreceğiz. :)

** Bir süre sonra başlık ile alakasız mesajları silinecek.
*** Kurallara da ekleme yapılmasını ileteceğim.
Mustafa' cim siteni değiştirmissin hayırlı olsun template kaybettiysen bende yedeği vardı konuyu up ettiğiniz için sağolun .. 😂

Eva template dıkla...
The_Nos : Mustafa' cim siteni değiştirmissin hayırlı olsun template kaybettiysen bende yedeği vardı konuyu up ettiğiniz için sağolun .. 😂

Eva template dıkla...

Gerek yok ayrıca dosyalar eksik :)
Bende sana sql'ini veriyim o halde belki yedeklemeyi unutmuşundur.
Ayrıca o tema bir çok sunucu tarafından kullanıldı ve herkesde olması normal neyse buyur.
Sıradaki adımını bekliyorum...

https://s5.dosya.tc/server2/futg2u/exen.rar.html
Sıradaki adımım susmak sen susanları sevmiyorsun artık konuyu kirletme istersen.
The_Nos : Sıradaki adımım susmak sen susanları sevmiyorsun artık konuyu kirletme istersen.

Ehuahauha yapabileceklerim sadece bunlar değil ama :) aslında direk senin sunucundan girenleri benim sunucuyamı yönlendirsem birde böyle birşey yapsak :))

Ha bu arada gece gece yine çok iyi güldüm milleti nasıl kandırıyorsun öyle cahillik işte bilmiyorlar firewall tarafında çalışmaları :D :D
Ne zannediyorsun bu firewallı sen? switch falan mı :O_o

Hosting kaynaklı bir sorun yaşamaktayız, aldığım bilgiye göre firewall tarafında çalışma yapılıyor en kısa sürede sunucu aktif olacaktır.
ExEn PvP Yönetim.
Mustafa çoluk çocukla muhattab olmuyorum.. hadi kış kış

Yakından takip ediyorsun mutlu oldum :) Seni firewall, switch niyetine kullanırım senin gibi çok adam yetiştirdim şuanda sadece vaktin bol olduğu için çok konuşuyorsun az konuş öz konuş yoksa tamamen susturacam seni :)

Bu konu The_Nos tarafından düzenlendi(2016-06-30 12:11, 7 yıl önce)
Mistik yine senin oyuncular sabah akşam senin serverda mi yatiyorlar la.mustafa sabah online 50 aksam onine 60 hiç çıkmıyor bu adamlar heralde maglum botları aç birakma yoksa senide terkedip giderler ehheheh mistikk
NeroPvp-Genco : Mistik yine senin oyuncular sabah akşam senin serverda mi yatiyorlar la.mustafa sabah online 50 aksam onine 60 hiç çıkmıyor bu adamlar heralde maglum botları aç birakma yoksa senide terkedip giderler ehheheh mistikk

Kıskanma abisi gir action gör sabahları :D
Siz sunucumu yonetiyorsunuz ?
Arkadaşlar konum altında gereksiz tartışma istemiyorum sıkıntısı olan bana mail yoluyla ulaşabilir bu mesajdan sonra sapan konulara cevap verilmeyecektir.
The_Nos : Arkadaşlar konum altında gereksiz tartışma istemiyorum sıkıntısı olan bana mail yoluyla ulaşabilir bu mesajdan sonra sapan konulara cevap verilmeyecektir.

Servera noldu gene panpa :d
Server Sağlam Bir Sıkıntı Yok..
Ufuk abi ve caner abinin büyük emekler ile açtığı iyi bir sunucu açılış esnasında bir takım sorunlar yaşandı fakat bilgi birikim ve duruslariyla her türlü sorunu bitirecek bir ekipler en başından beri sunucuda yim herkese esit davranan diğer sunucularda ki gibi edit ailerere ozellik tanımıyorlar adalet li sunucu ariyorsaniz exen pvp de oynamalisiniz..

** çoklu hesap kullanmayınız /Gh

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2016-07-04 16:14, 7 yıl önce)
Duydukki playerın kalmamış bir vuruş daha yapalım bu akşam saat 17:30 olarak nitelendiriyorum. Bekleyiniz...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.