Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Silindi
Hız Testi

Makina ve Ozellikleri

Sphere özelliklerimiz
Sphere Emulatör : 56b Nightly
Max. oyuncu kapasitesi : 250
stat cap : 225
Sunucu Tarzı : Pvp

Makine Özellikleri
2048 Mb Ram
80 Gb Hdd
800 Gb Trafik
100 Mbit Hat
Türkiye Lokasyon

Merhabalar;

Expendables Ultima Online ailesi olarak uzun süredir yapmış olduğumuz çalışmaların nihayet sonuna gelmiş bulunmaktayız. Amacımız günümüz oyuncularının alıştığı tarzın biraz daha dışında bir proje yaratmaktı. Günümüz oyuncularının her hangi bir şeyi kolay elde etmesi ve oyunun sadece action a dayatılması mantığının biraz dışına çıkarak bu dengeleri değiştirmek istedik. Mevcut sunucularda bineklerin ve özel itemların üstün olduğu bir durumu tersine çevirerek kişilerin bireysel becerilerini ön plana çıkartmayı hedefledik. Oyun içerisinde kolay elde edilemeyecek eşyaları ve binekleri ayarlayarak insanların renkli ve abartılmış pvp sunucularının dışında farklı, sade ve varsayılan harita düzenini birazda değiştirdik

https://www.expendablesuo.gen.tr/

Sistemlerimiz :
Account Sistemi
Aile Sistemi
Quest Sistemi
Clan Sistemi
Aile Sistemi
+18 Silah sistemi
3d Silah+Npc Sistemi
Krowaz Set sistemi
Oto yarisma Sistemi
Kelle sallandirma Sistemi
Turkce Karakter Status
ve bir cok sistem

Sistemlerimizden bir kac resim

Online sistemi Mesaj ve Rutbe sistemi

3d Binek

Clan menu

Menuler

Pvp kazanan kısının ısmı otomatik sekılde heykelde yazar

.bilgi ile binek ve oyuncu statlarını kontrol edebilirsiniz

acık arttırma

Moongate

Hazine

bıneklerımız

Yarismalardan bir kac goruntu :

Sokak savasi

Half Life

Gm Topuk

İnsanlar ve Yaratiklar

Quest

Serverimizin birkaç görüntüsünü sizlerle paylaşmak istiyorum.

Yukarıda paylaştığım resimler sadece çok küçük bir bölümdür, serverimizin keşfi için hepinizi açılışımıza beklerim.

Yeniliklerimiz devam edicek bizi takip etmeye devam edin

Bu konu Ferralin tarafından düzenlendi(2012-03-14 07:28, 12 yıl önce)
Neophyte
26.6001
Sunucunuza ait bir başlık zaten mevcut. Onu güncelleyip, oradan devam etmeniz daha toplu, güzel olurdu. Ayrıca açtığınız başlık ismine de biraz özen göstermelisiniz. Başarılar dilerim : )
Kolay gelsin ferralin azmine hayranım dostum .

Başarılar
Tasarım korteze ait olarak görünüyor ama aynı tasarım https://slo.zqgame.com/login.html adresinde de var. şaşırdım...
Ferralin girdim baktımda bu sefer olmuş arkadaşım kim nasıl kötülükeyecek merak ediyorum .Tavsiyem girin oynayın sıkılmazsınız
Hayırlı olsun serverınızı beğendim , İnşallah player açısından şansınız açık olur serverda player sayısı çok olur . Başarılar Dilerim .
Silindi
Members
0
Superadminstratours : Ferralin girdim baktımda bu sefer olmuş arkadaşım kim nasıl kötülükeyecek merak ediyorum .Tavsiyem girin oynayın sıkılmazsınız

tessekurler kardesım aziminin elinden cezmi bile kurtulamaz ufak tefek sıkıntılarımız var fakat olnları da duzeltıcez
Ultio : Tasarım korteze ait olarak görünüyor ama aynı tasarım https://slo.zqgame.com/login.html adresinde de var. şaşırdım...

insanlar neden footer okumasını bilmeden böyle cahilcew yorumlar yaparlar çok merak ederim.

Wordpress Theme by Kortez.

açılımı

Wordpress teması Kortez'e aittir.

Buda demek oluyorki bu bir wordpress temasıdır. Bunu "TEMA" yapan kişide "KORTEZ" 'dir.

Ben sıfırdan tasarım yapıpta ultima online için wordpress'e uyarlamam. Nedeni gayet basit "para".

Ben insanların işlerini kolaylaştırmak, ultima online sitelerinin göze hitab etmesini sağlamak ve wordpress'in türkiyede yaygınlaşmasını sağlamak adına yapıyorum bunu.

Para alıyormuyum?
Evet eğer yayınlaşmış bir cms teması değilse alıyorum. He yok neden alıyorsun madem sıfırdan yapmadın diyen kişilere sesleniyorum. Buyrun sizde yapında birlikte zaman ayıralım.

son olarak

benimle iletişim kurupta direk para muhabbeti yapan insanla para muhabbeti yaparım. yoksa isteme biçimine bağlı olarak şuan açık olan birçok sunucu var ücret almadan tema uyarladığım.
Silindi
Neophyte
3.8
@Ghlahn
Diger reklam konumuzu siler iseniz cok sevinirim gosterdıgınız ilgi icin tessekurler

@Melanquas
Tessekurler 4 aydır hizmet vermeye calısıyoruz bazı ufak tefek sıkıntılarımız oldu cekemeyen kisiler tarafından sıkıntı yasadık sımdı gercekten Uo dunyasına sade bir actıon'a dayalı sunucu olarak hizmet vermeye devam edıcez.

@Ultio
Gerek cevabı kortez arkadasımız vermisdir :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.