teşekkürler :)
Türkiye haritası pvp için fazla diye düşünüyorum fakat birilerinin bu haritayı kullanmasıda hoşuma gitmedi değil. başarılar dilerim.
Teşekkürler kortez.
acaba birisi earrings id'si yada komutu verebilir mi rica etsem
Slothere : Sen beni yanlış anlamışsın. Ben kötü değil iyi anlamda yorumladım aslında. Filmin ismi diğer tüm yabancı filmlerde olduğu gibi saptırılıp çeviren kişinin inisiyatifine göre konulmuştur. Expendables'ın sözlük anlamı "cehennem melekleri" değil "gereksiz şeyler"dir.

https://translate.google.com/#auto|tr|Expendables

İstediğin her hangi bir İngilizce sözlüğe bakabilirsin. Art niyetim yok.

sende gereksizsin.sus işte :)
acaba birisi earrings id'si yada komutu verebilir mi rica etsem? konu acamıyorumda
@kxpkxp Arkadaşım konu açamıyorsan bunu dile getireceğin yer bu konu başlığımıdır? Yetkililerden birisine Pm atarsan sevinirim.

@Navody* Arkadaşım yarayı neden kaşıyıpta tartışmayı devam ettiriyorsun? Arkadaş bize bişiy sordu cevabını verdim. Lütfen konuyu başka yerlere çekmeye çalışma, post kasıyorsan kasılacak yer burası değil.
hayır ama sizde sonucta yetkilisiniz söyleyemezmisiniz
Konu açarken msjda hata veriyor ama o hatayı okumak yerine başka konuda cevap arıyorsun... 50 msj kotasını doldurmadığın için yeni konu açamıyorsun. Şuan 4 msjın olmuş... 46 mesaj daha yazınca yeni konu açabileceksin. Umarım 46 mesajın tamamını bu başlıkta doldurmaya çalışmazsın :) İyi günler.

****************************************************************************************************

Herkese merhaba arkadaşlar,

Serverimizin tüm düzenlemelerini geride bırakmış bulunuyoruz. 1 Mart 2012 tarihinde tekrar sizlerleyiz.

Şu şu yenilikler yaptık dememize ya da sistemlerimizi sıralamamıza gerek yok. 0 dan keşfedilmeyi bekleyen koca bir server var :) hepinizi açılışımıza davet ederiz. Bakalım hangi şehrimiz sizlerin favori şehri olacak;

* İstanbul
* İzmir
* Ankara
* Zonguldak
* Hatay
* Kıbrıs

Herkese şimdiden İyi Oyunlar.

Saygılar

Bu konu ondrgnc tarafından düzenlendi(2012-02-27 20:28, 12 yıl önce)
Silindi
Members
0
Bu aksam yeni sistemlerimizle ve yeni map ile sizlerle birlikte olacagız.Sunucu test surecınde acılmıs olup acc res item res olmaksızın bu surecı tamamlayacagız 24.00 itibariyle sunucumuza giris yapabilirsiniz...
websitemiz
Connector icin tiklayınız
Beklenen an gelmiştir arkadaşlar herkes davetlidir.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.