Bilmiyorum duyan varmıdır, intense açılmış. Beta döneminde mi neymiş; eski bir oyuncusu olarak ilk ben duyurayım dedim. Ama artık UO ile bu sene ilgileneceğimi sanmıyorum, başarılar...
Evet İntense açılmış burda ardı ardına 3 konu açtılar sahipleri, İntense açılmıştır herkezi bekleriz diye gerçekten bu konuları görünce üzüldüm, İntense yetkililerinden, iyi bir tanıtım beklerdim.
Banned
-3
Girdimde fazla beğenmedim açıkcası
Hmm bilmiyordum; başka bir forum sitesinde gördüm açıldığınıda o yüzden paylaştım. Zaten bu saatten sonra benide ilgilendirmez, ne olursa olsun bu sene UO yok, diğer senelerde de anca işte haftanın 1 günü gibi olur, belkide hiç olmaz.
Qnd : Evet İntense açılmış burda ardı ardına 3 konu açtılar sahipleri, İntense açılmıştır herkezi bekleriz diye gerçekten bu konuları görünce üzüldüm, İntense yetkililerinden, iyi bir tanıtım beklerdim.

Bu yazdığın yazı hiç hoş değil.Çok itici bir tavrın var.Nerden biliyorsun Intesenin sahiplerinin o konulari açtiklarini , ben oyun içinde Trina olarak özel görüştüm , reklam yapılcak mı diye ;
" hiç zamanım yok buglari fixliyorum " dedi.Zaten intensenin reklama ihtiyaçi olduğunu düşünmüyorum , Türkiyede pvp sunucularinda reform yapan bir önder niteliğindedir.2sene önce yazılan otomatık pvp sistemi şuanda bile piyasada ve sunucularda bulunmamaktadir.
Ilk intensedede herhangi bir reklam mevzusu olmadi , ilk 2-3ay 20-25 player olduğunu hatirliyorum intensede ve hiç bir yetkili çikipda reklam yapalım dediğini hatirlamiyorum.
Lütfen yorum yaparken 2 kere düşünelim , bu rastgele bir pvp sunucusu değildir.

Intesenin ölüsü bile şuandaki pvp sunucularina 5 çeker durumdadir.

Intense ile hiç bir yetkim,ilgim yoktur.Sadece bende özel bir tarafi olduğu için bu yorumu yapma gereği duydum.
Anladımda sanki sunucu da yetkili veya proje ortağı gibi iğne sana batmış gibi hissetip yazmışın bir şeyleri. neyse hayırlı işler
Benim için her sunucu eşittir, ayrım yapamam fakat dediğin gibi İntense büyük işler başardı, fakat burasıda bir Platform bende kuralları uygulamak zorundayım,

Eğerki zamanıda yoksa, daha sonrayada ertelebilir, öyle bi reklam başlığını kabul edemem.
Benim intensenin açildiğindan bile haberım yoktu, msnden arkadaşimda ngördüm.Orada geçen çok güzel anılarim vardı.Buluşma düzenlemiştik ailecek felan(halen arkadaşliğimiz devam ediyor.)Sistem olarakda zaten şuanda kimsede mevcut olmayan sistemleri var.

Böyle bir yorumun gelmesi kısaca benım ağrıma gitti.hani sistemleri beğenmezsin , siteyi beğenmezsin,clienti vs beğenmeyebilirsin fakat "3 konu açildi hiç birindede düzgün birşey yoktu " gibi bir yorum gelince bir anda delirdim.Intesenin anasayfasindaki 9 yarişma tanıtımı bile şuandaki tüm reklam tanitimlarindan daha güzel değil mi sizcede?

Edit: ben sana ayrım yapiyorsun demedım , o konulari intense yetkilileri açmadı fakat sen intense yetkililer açti gibi gösteriyorsun.(zaten kadroda sadece trina bulunmaktaymiş..)
Yahu zaten şuan reklamın kralı oluyor :) Yeter uzatmayın arkadaşlar tamam reklam başlıkları sahteymiş. 2 taraftada yanlış anlaşılma var
Rhinehart :
Qnd : Evet İntense açılmış burda ardı ardına 3 konu açtılar sahipleri, İntense açılmıştır herkezi bekleriz diye gerçekten bu konuları görünce üzüldüm, İntense yetkililerinden, iyi bir tanıtım beklerdim.

Bu yazdığın yazı hiç hoş değil.Çok itici bir tavrın var.Nerden biliyorsun Intesenin sahiplerinin o konulari açtiklarini , ben oyun içinde Trina olarak özel görüştüm , reklam yapılcak mı diye ;
" hiç zamanım yok buglari fixliyorum " dedi.Zaten intensenin reklama ihtiyaçi olduğunu düşünmüyorum , Türkiyede pvp sunucularinda reform yapan bir önder niteliğindedir.2sene önce yazılan otomatık pvp sistemi şuanda bile piyasada ve sunucularda bulunmamaktadir.
Ilk intensedede herhangi bir reklam mevzusu olmadi , ilk 2-3ay 20-25 player olduğunu hatirliyorum intensede ve hiç bir yetkili çikipda reklam yapalım dediğini hatirlamiyorum.
Lütfen yorum yaparken 2 kere düşünelim , bu rastgele bir pvp sunucusu değildir.

Intesenin ölüsü bile şuandaki pvp sunucularina 5 çeker durumdadir.

Intense ile hiç bir yetkim,ilgim yoktur.Sadece bende özel bir tarafi olduğu için bu yorumu yapma gereği duydum.

Her sunucunun kendine has özellikleri ve tatları vardır, ha elbet arada kaynayanlar(taklitler) oluyor fakat bunu genelleme olarak söylemen çok yanlış. İntense sunucusunda bende oynadım, zevkli bir sunucuydu fakat reform niteliğinde değildi. Ha o zamanlar bazı sunuculara tabiki örnek niteleğindeydi belkide hala bazı sunucular için niteleğindedir. Ama lakin ''reform'' birkaç yarışmayla olsaydı; şuanda birçok sunucu birçok dalda reform yapmış olurdu ve onlarıda tartışıyor olurduk. Amacım aslında tartışmak yada tartışma ortamı yaratmak değil; sadece yanlışlarını düzeltmek. Benim şahsi fikrime göre önemli olan sunucunun sistemleri değil, sunucunun yetkili kadrosudur. Eğer ki yetkili kadrosunda gerçekten birşeyler için çabalayan, yardımlaşan, hatalarını kabullenen, oyuncular için çabalayan ve hepsinden önemlisi herkese eşit davranan insanlar varsa o sunucunun sistemleri zaten kendiliğinden eğlenceli bir hale gelir. Ha yok eğer hatalarını kabul etmeyen, kafasına göre yardım eden, arkadaşlarına kaba tabirle kıyak geçen, diğer oyuncuların emeğine saygı duymayan insanlar varsa; sistemleri ne olursa olsun o sunucu boş bir sunucudur. Benim şahsi düşüncem budur.

Neyse dediğim gibi genelleme yapman çok yanlış olmuş, onu düzeltirsen sevinirim. İntenseye yeniden başarılar, keşke bende oyuncu olabilseydim fakat UO'ya son verdiğimi düşünüyorum ve yeniden başlamak istemiyorum. Gerçekten ortamı, tadı, tuzu olsun çok bozuk. Nadiren tad ve iyi ortam, arkadaş bulabiliyorsun.
doğru düzgün bir tanıtım başlığı açılmalı.
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.