Merhaba değerli Ultima-Strike Ailesi 2009 yılında açmış olduğumuz Wista Pvp adlı serverımızı yeniden aktif etmek için kolları sıvadık ve tüm başarılı çabalarımızla beraber bugünü görmeyi nasip etti allah'ım inşallah bundan sonrada yüzümüzü kara çıkarmaz tüm dileğimiz uzun yıllar başarılı istekli ve her zaman yenilikçi bir kadro ile hep ileriye yönelik çalışmalarımız olacaktır server eskilerden Fatal War adlı Rp Serverın Pvp versiyonu gibi birşey diyebiliriz serverda IRK sistemi vardır 6 IRK ile playerlarımıza değişik duygular ve değişik savaş teknikleri sunmaktayız. Connectoru indirp suncuya bağlanabilirsiniz. Kısaca serverdan bahsedeyim;

VPS Özellikleri :
4 GB Ram DDR3 Ram
250 GB Sata2 Hdd
100mbit Bağlantı Hızı

Server Detayları :
Player Versus Player
Emulator Versiyon: 56b
Clienti : G-Defender
Açılış Tarihi : 10/11/2012 Saat 20:12

Oyun İletişim Bilgileri :
Web Adresi :Wista Pvp Web Sayfası
Facebook :Wista Pvp

Daha Fazla Bilgi İçin Wistapvp.net Sayfası Düzenlendiğinde Oradan Bilgi Alabilirsiniz.

Help Menü

Serverda Bulunan Irk Robeleri

Human Magery IRKI

Human Warrior IRKI

Binek Kontrol Menü

Irk Seçim

Ninja IRKI

Orc Raider IRKI

Robeler

Setler

Silahlar

Varmısın Yokmusun Yarışması

Eklentiler Yapılacaktır...
Ve Daha Birçok Özellikleriyle Witsa Pvp Sizler İle Olmaya Devam Edecektir.

Bu konu deep.smyrna tarafından düzenlendi(2012-11-26 23:37, 11 yıl önce)
hotfile yerine Dosya.Tc kullanmanız daha mantıklı olabilirdi Lakin hayırlısı şuanda denemek istedim ırk sistemini vs. Yorumlarımı iletirim. Başarılar dilerim şuanda
win 8 çıktı ohoo
Teşekkür ederim şuanlık site aceleye getirilmiş diyebilirim bu gece halledeceğim inşallah öneriniz için teşekkürler.
hayırlı olsun
teşekkür ederiz inşallah hayırlısı olur.
Hayırlı Olsun Umarım Emeginiz Boşa Cıkmaz.
Teşekkür Ederim inşallah boşa çıkmaz.
Yönetimin istediği örnek üye vol 1:

Sitenize bayıldım resmi siz mi çizdiniz :con sistemlerde bir harika uzun zamandır böyle sunucu bekliyordum umarım herşey istediğiniz gibi olur :)
Irk Pvp görmedıgm ıcın merak ettm diyebilirim açıkcası :D
İnşallah herşey güzel olucak yorumlarınız için teşekkür ederim. En iyi yerlere gelebilebilmek için çalışıyoruz.
Şu ilk mesajdaki site linkinin başına https:// ekleyin girmiyor tıklayınca
Uyarınız İçin Teşekkürler Düzeltilmiştir.

Bu Akşam Saat 20:30'Da Pvp Turnuvası Düzenleyeceğiz Katılmak İsteyenler Connectörü İndirip Bağlanabilirler.
Başarılar, Wista PVP emek verilmiş bir sunucu tebrik ederim.
Teşekkür ederim yeni eklentiler yapılmıştır bazı sistemler vs. tanıtım resimleri eklenmiştir ve eklenmeye devam edilicektir.

Web Tasarım Ve Dizayn konusunda yardımcı olan QND teşekkür ederiz.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.