Gördüğüm En güzel Ultima Online Klasiği Irklı bir Pvp Serveri
Ninja , orc , paladin ,elf , Human , Dark elf , ve daha Biçok Sistem Var
Ben oyunda NİNJA seçtim Action Esnasında 9 Saniye İnvis olup Büyü kullanma ve,
Düşmanına Silahla Saldırmak Gibi Güzel yanları Var , Ayrıca Çok Kaliteli Bir Binek Ve Silah
Dekarasyonu Görebiliyorum Ve player tutumu içinde Tebrik ediyorum.. Başarılarınızın devamını Dilerim..
Wista pvp: Player 'Maxwell'
Teşekkür ederiz yorumunuz için Erabos iyi oyunlar dileriz.
ırk sistemleri sphere'da uyarlamak ciddi derece de baya emek ister. sunucuya girip görmesemde verilen emeği tahmin edebiliyorum. başarılar...
Teşekkür ederim verilen emeği fark etmek buna saygı göstermek çok düşünceli bir davranış inşallah başarımızı hep dim dik ayakta tutmaya çalışacağız hayırlı geceler.
Fatalwar ın script packi mi aldın yoksa oturup ona göre ayarladın mı ?
nuker : Fatalwar ın script packi mi aldın yoksa oturup ona göre ayarladın mı ?

Fatal-War Script Packine yakın izmirli olunca benimde dikkatimi çektide ömer paylaşmaz öyle şeyleri benim bildiğim
paylaşmaz ama satar o iyi paraya :D
Olabilir iyi bi sunucuydu sunucuyu açan arkadaşta izmirli almış yada satın almıştır da Fream, baban yaşındaki adama Ömer diye hitap etmen hiç hoş değil. Başarılar dilerim Deep.
Arkadaşlar teşekkür ederim evet scriptler Fatal War Ömer Kara Tarafından düzenlenen scriptlerdir fakat üzerlerinde çok yoğun bir çalışma ile oynamalar yapılmıştır inşallah başarılarımızın devamını nasip eder Allah.
Master
59.2997
Ömer Kara'ya makul bir meblağ ödediğiniz vakit bırakın scriptleri, direk sunucuyu eski kayıtları içinde olacak şekilde makinasıyla beraber kendisinin teslim ettiği bir ortamda alabilirsiniz :) En azından eskiden bu şekildeydi. Değişmiş olabilir ama sanmıyorum :)

@deep.smryna;

Dialogları biraz düzenlesen daha iyi olur. Özellikle help menüdeki yazıları okumak için baya bir uğraştım sonunda pes ettim. Birde şu itemların üzerindeki yazılarda [ xxx robe ] gibi boşluklu yazmak yerine [xxx robe] şekline getirirsen daha estetik durur. Virtuous'ları falan görünce bi garip oldum, eskiler gözümün önünden film şeridi gibi geçti :)
Ömer karaya ödenen makul bir meblağ falan yok ortada bu scriptler benim elimde vardı zaten daha doğrusu bu sciptler direk Ömer Karadan alınmış değildir arada aracı vardır ve alınmış diyorsamda belirli meblağ falan yok ortada benim sadece istediğim bazı scriptler alınmıştır tüm server tamamiyle Ömer Karanın kurduğu Fatal War değildir bunu belirtmek isterim Slothere emek var işin içinde bakarsan görebilirsin bence.

Dialoglarla ilgili verdiğin düşünceleri göz önünde bulunduracağım pozitif veya negatif düşüncelerin ve yorumun için teşekkür ederim.
Wista UO sitesi aktif olmuştur. Aynı zamanda site üstünde çalışmalar devam etmektedir.
Master
59.2997
deep.smyrna : Ömer karaya ödenen makul bir meblağ falan yok ortada bu scriptler benim elimde vardı zaten daha doğrusu bu sciptler direk Ömer Karadan alınmış değildir arada aracı vardır ve alınmış diyorsamda belirli meblağ falan yok ortada benim sadece istediğim bazı scriptler alınmıştır tüm server tamamiyle Ömer Karanın kurduğu Fatal War değildir bunu belirtmek isterim Slothere emek var işin içinde bakarsan görebilirsin bence.

Dialoglarla ilgili verdiğin düşünceleri göz önünde bulunduracağım pozitif veya negatif düşüncelerin ve yorumun için teşekkür ederim.

Sen olayı çok yanlış anlamışsın. Ben sana demedim parayı basıp almışsın diye. Genel olarak öyle yaparsanız alabilirsiniz demek istedim. Zaten pack'in tamamının fatalwar'a ait olmadığı çok belli. Fatalwar standartlarını çok iyi biliyorum. Tanıtımdaki bazı sistemler onlara göre çok farklı yerlerde.
Doğrudur ben yanlış anlamış olabilirim ama gerçekten bir emek ile açılan serverdır Wista pvp bizim açtığımız server diye bu yorumu yapmıyorum fakat üzerinde yoğunlaşılırsa Pvp classını farklı yerlere getirecek bir seviyede olduğunu düşünüyorum ki zaten elimizden gelen bütün çalışmalarla yenilemeye ileri doğru ilerlemeye çalışıyoruz herkeze yorumlarından dolayı teşekkür ederim.

Web sitesi aktif edilmiştir site üstünde çalışmalar devam etmektedir oyun içerisinde yapılan tüm değişikler site aracılığıyla oyuncularımıza aktarılacaktır.
Qnd : Wista UO sitesi aktif olmuştur. Aynı zamanda site üstünde çalışmalar devam etmektedir.

Fontlar aşırı derecede çok büyük , bence bunun üzerinde değilde farklı bir tasarım yaparak daha canlı renklere sahip olan bir tasarım yaparsanız göze daha çok hoş gelir. Koyu renk tasarımlar değilde açık tonları kullansanız daha güzel durur. Örnek vermek gerekirse bej rengi tonlarında çok güzel tasarımlar çıkıyor.

Başarılar Wista Pvp.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.