Teşekkürler Nelp
Başarılar ırk sistemi olan sunucular her zaman dikkatimi çekmiştir
Teşekkür ederiz ilginizi çekecek kadar başarımız olduysa ne mutlu bize.
Cok güzel sw acıkcası o kadar dikkatli bakıyorum yapmıs olduğunuz sistemler olsun emekleriniz olsun müthiş derecede etkilendim basarılarınızın devamını dilerim..
Teşekkür ederiz inşallah umduğumuz başarıya ulaşabiliriz.
İnternet explorer'da oluşan sorun düzeltilmiştir.
Forum çalışmalarına başlanmıştır.
Silindi
Apprentice
2.6
Irk ve Pvp mantıklı düşünülmüş, web site ve oyun için kodlar bakımında yeterli hale geldikten sonra başarılı olabilir.
Başarılar Wista PVP.
Teşekkür ederim web site üzerinde çalışmalar devam etmektedir oyun içerisindeki kodlamalar vs. herşey zamanla oturacağını düşünüyoruz inşallah başarılı olmayı hedefliyoruz.

Bu konu deep.smyrna tarafından düzenlendi(2012-12-04 11:35, 11 yıl önce)
Forumlar ne zaman aktif edilecektir bununla ilgili bir bilgi verebilirmisiniz oyun içerisindeki sistemleri oradan takip etmek istiyoruz.
Forumlar bu hafta içerisinde bitecektir istediğiniz bilgiyi oradan alabilirsiniz oyun içerisindeki yenilikler ve sistemler hakkında detaylı bilgiler verilecektir tüm soru istek ve şikayetlerinizi forumlardan bizlere ulaştırabilirsiniz hayırlı günler dilerim.

WistaPvp.Net
başarılar
Teşekkür ederim.
yeni siteniz hayırlı olsun
Teşekkür ederim Fream.
Web sitemiz yenilenmiştir Forumlar aktif edilmiştir oyun içerisindeki tüm yenilikler sistemler ile ilgili bilgileri forumlarımızdan öğrenebilirsiniz.
Burdan belirtmek isterim QND yanlış bir seçim olmuş gün içerisinde açacağım topicden detaylarını öğrenebilirsiniz neden yanlış bir seçim olduğunu.
Silahlar 80, binekler tek atiyor. Zaman kaybetmeye değmez bana göre..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.