İŞTE İRA PVP STAFFLARIN KARAKTERLERİ!! DAHASI YAKINDA...
KOMUTLAR VE NEWBİE BAGİ GÖRÜYORSUNUZ

[/youtube]
İtemler önemli değilde o 30k stam ve mana fena ya :)
Hiç şaşırmadım desem
Silindi
Novice
0.1
Düngece server tanıdıgımız kişiler tarafından remote ye girilip kendi kendilerine script yazıp komutları video daki karakterle deneyip daha sonrada remote deki sphere klasorunu komple silmişlerdir. yani server hack yememiş tam aksine güvenilen ve remote şifresi verilen karaktersiz insanlar ile fixlenmiştir. zaten suan sunucu kapalı akşama açılacak yeni bir remote ve buyuk ihtimalle yenibir connector ile girilecek .

DUYRULUR bunlar Emrah adına ben yazıyorum o şuan çalışıyor oyüzden bana söledi ben yazdım
Biz müzik falan koysaydınız sıkılıyor insan böyle :no
waypr54 : Düngece server tanıdıgımız kişiler tarafından remote ye girilip kendi kendilerine script yazıp komutları video daki karakterle deneyip daha sonrada remote deki sphere klasorunu komple silmişlerdir. yani server hack yememiş tam aksine güvenilen ve remote şifresi verilen karaktersiz insanlar ile fixlenmiştir. zaten suan sunucu kapalı akşama açılacak yeni bir remote ve buyuk ihtimalle yenibir connector ile girilecek .

DUYRULUR bunlar Emrah adına ben yazıyorum o şuan çalışıyor oyüzden bana söledi ben yazdım

Sıyrılma yöntemleri vol.1
Bu komutlar acaba kimin accountuna özel :)
Emrah ile keremin accountu olabilirmi elimdeki size ait olan packte onu gösteriyor emrah accountu ve asdd accountu.
Ha bu arada birisi makinanıza girip bu işi yapsa newbie bag falanmı yapar yada bu komutlarımı yapar editi basar dupeleri koyar gösterir ortaya :)

Zamanında aynı komutlardan beni suçluyordunuz Kereme ait o komutlar diye söylüyordum aynı komutları burayada koymuşunuz tebrikler adam kandırmayın adamın söylediği gibi hak yiyen hack yer the red hack ehuaha :?
Burdan Su Cıkıyor Adam Sandıgımız Kallesler Bısey Kopardık Sanıyorlar Kendılerınce Insanlar Bu Tıp Cocuksu Seylerlerle UGrasırlar Bılmıyorlarkı Aslında Bız Ne 100 Ne 200 Le Batacak Insanız Onemlı Olan Adam Efendılını Bılecek SEn Istedın Kadar Vıdeo CEk Hecle Bu Yapan Zaten Culsuzdur Ben Gene Acarım Sıkıntı YOk NE Olmus Oldu Cocukla Pilav Yedık UStumuze Kustu Kralıda GElse Emrahın SEmıhın Aponun Yerını Tutamaz Server Patlasın GEne Gene PAra VErır aAcarız Sorun DEgıl COcuklar KEndılerı BI ıkı Gun GUldu ISte Bu Baska Bısey Yapamadılar Neden CUnkı ISsız Ve CEbınde Bır Lıra Parsı olmayan Tıplerde O yuzden Istenız Heckerler LE Calısın ADım mesut Koclar BIlgınız olsun Bu Server Her halıyle Daha Guzel Bır Sekılde Acılacak Staff Kadrosuu Komple Degıserek BEklerız SIz Kucuk Insanları Krakterı olmaynaları ACTİNO SERVERİMİZDA ...

Bu konu styling tarafından düzenlendi(2013-08-15 17:01, 10 yıl önce)
styling : Burdan Su Cıkıyor Adam Sandıgımız Kallesler Bısey Kopardık Sanıyorlar Kendılerınce Insanlar Bu Tıp Cocuksu Seylerlerle UGrasırlar Bılmıyorlarkı Aslında Bız Ne 100 Ne 200 Le Batacak Insanız Onemlı Olan Adam Efendılını Bılecek SEn Istedın Kadar Vıdeo CEk Hecle Bu Yapan Zaten Culsuzdur Ben Gene Acarım Sıkıntı YOk NE Olmus Oldu Cocukla Pilav Yedık UStumuze Kustu Kralıda GElse Emrahın SEmıhın Aponun Yerını Tutamaz Server Patlasın GEne Gene PAra VErır aAcarız Sorun DEgıl COcuklar KEndılerı BI ıkı Gun GUldu ISte Bu Baska Bısey Yapamadılar Neden CUnkı ISsız Ve CEbınde Bır Lıra Parsı olmayan Tıplerde O yuzden Istenız Heckerler LE Calısın ADım mesut Koclar BIlgınız olsun Bu Server Her halıyle Daha Guzel Bır Sekılde Acılacak Staff Kadrosuu Komple Degıserek BEklerız SIz Kucuk Insanları Krakterı olmaynaları ACTİNO SERVERİMİZDA ...

Sen ilk önce bir Türkçe dersi almalısın ki sonra sunucu açmalısın.
mustafa bu dersı verecek kısı olarak en sonuncu adamsın emın ol sen gıt playerınla kumdan kale yap ıcıne gır oyna oldumu kocum bana edebıyat yapıcana kendı kısılını karekterını duzelt daha cocuksun yanı anladın muhattabım olamazsın yaran varsa gocun kardes ıyneyı batıran olmus sanaa sanırım zıplıyorsun her yoruma ha dıyorsan her gelen benı düzdü ole gıttı amenna alısmamıs gotte don durmaz unutma bu lafı sneı düzen emınım coktur yorumunda da belırtmısın aglayarak :D
remoteye girilmiş olması edit basılmış olmasından daha kötü bence sdfdsfds
styling : mustafa bu dersı verecek kısı olarak en sonuncu adamsın emın ol sen gıt playerınla kumdan kale yap ıcıne gır oyna oldumu kocum bana edebıyat yapıcana kendı kısılını karekterını duzelt daha cocuksun yanı anladın muhattabım olamazsın yaran varsa gocun kardes ıyneyı batıran olmus sanaa sanırım zıplıyorsun her yoruma ha dıyorsan her gelen benı düzdü ole gıttı amenna alısmamıs gotte don durmaz unutma bu lafı sneı düzen emınım coktur yorumunda da belırtmısın aglayarak :D

Sen git emrah abiciğin gelsin save dosyalarınız vs vs herşeyiniz şuan elimde zaten daha kaç kez hackleniceksiniz acaba???
Bu kaç oldu sayamadım valla sadece ben 4 kere herşeyinizi sildim yedek alarak bir özür dileyin vericem dedim yok dilemiyorsunuz napıyım yani : ))
İnsanların bu kadar damarına basan sinirlerini geren konuşmalardan uzak durun bence oyun için başınıza geleceklere değmez. Herkes alttan almaz ve almak zorunda da değildir. Sevdiğim bir söz vardır Çekirge bir sıçrar iki sıçrar üçüncüsünde bir ışık patlaması. Eleştiri ve düşünce paylaşımı tabi ki olacaktır ancak bunlar tartışmaya ve hakarete girdiğinde olacaklar hiç iyi olmayabilir :)
Serverı öyle bir geri almışlar ki 5 onlineın olduğu zamana kadar almışlar ki o kadar çok başlayan player vardı birkaç arkadaşımla görüştüm hepsi bıraktılar. Şimdi bu servera tekrar nasıl güvenir bir insan daha önce de böyle birşey oldu tekrar olmayacak dediniz, sözünüze güvendik bu sayede güvenmemeyi öğrendik. Artık zannetmiyorum bu serverda çok player olacağını başarılar dilerim sizlere.
tarja : Serverı öyle bir geri almışlar ki 5 onlineın olduğu zamana kadar almışlar ki o kadar çok başlayan player vardı birkaç arkadaşımla görüştüm hepsi bıraktılar. Şimdi bu servera tekrar nasıl güvenir bir insan daha önce de böyle birşey oldu tekrar olmayacak dediniz, sözünüze güvendik bu sayede güvenmemeyi öğrendik. Artık zannetmiyorum bu serverda çok player olacağını başarılar dilerim sizlere.

LAN A.G AHRAZI SIKMISIM SAVE DOSYASINI YA BEN NEDEN BAHSEDIYORUM SEN NEDEN BAHSEDIYORSUN YARAM A.G ISTE FARK BU COCUKSUN OLUM COCUK BUYUN A.G BI SIKTIGIMIN SIGIRI SENI PARANIN ICINDE SIKERIM CIGARA CEKERKEN KAFAMIN GUZELLINI SENLE YASARIM BI SAVE DOSYASINAMI DUSUCEM GUNLUK ICTIM CIGARALIKA VERIYORUM A.G PARASINI BEN SIGIR HADI SIMDI TOZ OL A.G BEBESI

Tarja Guzell KArdesım Ben TugBa Özay Nıclı Playerım Sıkıntı YOk SErverda Su KEndını Bısey sanan mustafa Denılen COcuk Aklınca Gırmıs Bır Player Cara sonra komut eklemıs bılmem benıgiydir62 dıye flan fıstan sonra bu emrahın carı ıste adamlar bole oynuyor falan dıye vıdeo yapmıs anlıcan kendı capınca eglenmıs kı bunun bu sekılde vıdeosunu yapıyorsan a kocum BIR SERVERIN EDITLI OLDUNU ISPATLAMAN ICIN BUNU MILLETIN TUM CARLARINI GOSTEREREK YAPARSIN BURDA YOK BEN SERVERIN OWNERININ CARINA GIRDIM SOLE BOLE YAPTIM EDIT DIYIP SACMA SAPAN VIDEO YAPMAN ORANIN EDIT OLDUGU MANASINA GELMEZ AAA BU ARADA SEN EGER GERCEKTENDE ULTIMACI OLSAYDIN ULTIMANIN ANLAMINI BILSEYDIN OZAMAN BEN BILE HAK VERIRDIM SANA AMA GERI ZEKAALI COCUK BU SEKILDE BIR SERVERIN EDIT OLDUGU ACIKLANMAZ ANLATAMAZSIN BURDA BARIZ KOMUTLARI SNEIN KOYDUGUN BELLI A GUZEL INSAN BUYU A.G SALAKCA YASIYAAN ASALAKTAN FARKIN YOK A.G ISI BILYIORUM DIYE GECINME ANLADIN SENI ULTIMA DIYE KOYARIM SURA AKLIN KALIR ANLADIN HADI DAHA FAZLAA RENCIDE OLMA BENCE GIT SERVERINDA GMLIK YAP KUCUK COCUK BU ARAADA EMRAH ABIN DIYORSUN YA EMRAHIN BENIM ABIM OLMA SANSI YUZDE SIFFIR YASI YETMIYOR KOCUM BURDA DAHA FAZLA BOS KONUSMA DERIM SNA

MUSTAAFA SON CUMLELERIM KOCUM ELINDE OLANLARI SERVERINA EKLE DERIM EKSIKLERIN VARSA VERIM PARASINI TAMAMLA ASLANIM :D :D :D

** hesap kapatıldı /Ghlahn

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2013-08-16 12:26, 10 yıl önce)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.