Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

styling ben ve arkadaşlarım editten dolayı değil - editsiz pvp sunucusu bulmak imkansız- bu geri alınmalardan dolayı bıraktık yani ileride tekrar bunun yaşanmayacağının garantisini veremeyen bir staff kadrosu ile bu iş zor dostum.
kARDESIM ONLARDA SIKINTI YOK BEN NELERINIZZ VARSA HALLEDERIM KARDESIM HIC DUSUNMEYIN O KISIMLARI BUNA EDIT DENMEZ ORTAGIM EKSIKLERINIZ BANKANIZZA KONULACAK KARDESIM SIKINTI YOK TMAM

SEN STAFF KADROSUNDA BI SIKINTI YOK BUNU YAPAN ZATEN STAFLARIMIZ DEGIL EVANIN GM SI YIM DIYE GECINEN MUSTAFA DIYE HIYARIN BIRI KARDESIM GIRMIS CARA KOMUT EKLEMIS BUNLARI YPMIS BU SONUCTA STAFLARDAN KAYNAKLANAN SIKINTI DEGIL YNAI OK RAHATR OLSUN ICIN
Yok yanlış anladın beni bizim derdimiz herhangi bir itemın geri verilmesi değil, devamlı olarak sunucunun böyle kapanması, geri alınması v.s. olaylarının tekrarlanmayacağına inanmamamız. Ve şundan emin olabilir miyiz ileride tekrar bu olayların yaşanmamasından ? Hayır.
Bi kere edit damgası vurulunca kurtulamazsınızki evada aynı olay oldu hala edit diyorlar yani damga yememek önemli adam akıllı oyna basma editi kod yapma niye yapıyon hastamısın
ARKADASLAR BENI TARJA BILIYOR KI SENDE BILIRSIN KARDESIM DAHA ONCEKI NICKIM CAMUR SEVKET İDİ SIMDI VIDIOYU IYI IZLERSENIZ OLAYI COZERSINIZ ZATEN SERVER KAPANMAZDI BU OLAY OLMASAYDI KI KOMPLE DUZELTILECEK YENIDEN ACTIVE OLACAK KI VIDEO YU YAPAN HER KIMSE TAMM BIR ACEMI VE SALAK NEDEN DIYE SORARSAN BIR SERVERDA EDIT OLDUNU YADA GM CARIN PLAYER CARI BU DIYE INANDIRMA SANSI YOK BUNU YAPNA KIMSE DAHA USTUN CALSIMALARA YELTENSIN YAPAMIYORSA ELINE YUZUNE BULASTIRMASIN BARI EDIT OLMAYAN BI SERVER SOLEYIN BANA PWP YOK EVAMI EDITIN ALLAHI GMLERI BIKERE COCUK ZATEN +13 DEN BASLAYIP +19 EN SON BU YNAI SACMA YA COCUKLA OYUN OYNAMASI GONLUNUZ RAHAT OLSUN SIKINTI DAHA ONCELERI KAPANMADI SERVER BILIYORSUNUZZ SIKINTI OLMAMISTI BOLEBI SORUN OLDU ODA GUVENDIMIZZZZ ADAMLARIN TERBIYESIZLIKLERI DAHA DOGRUSU SOLE SOLEYIM BIR KÖPEK ALDIK YEMEK VERDIK YEDI ODA GELDI YEDIGI KABA PİSLEDİ BU YANI ZINCIRINI COZDUK GITTI ZATEN SIKINTI YOK YANI ARKADAASLAR SU KONUSAN ( NELPH YANI MUSTAFA İLE MUHATTAP OLMANIZ IYI OLMAZ CUNKI DAHA COCUK )

Server daha guzel bır sekılde kaldıgı yerden daha guzell etkınlıklerle devam edecek yenı speremız yenı clentımız hazırlanıyor sıkıntı yok arkadaslar bole bırdaha sıkıntı yasanmaz yanı sole bu tarz vıdeo flaan yapılması konusunda gen kaldınız yerden devam edersınız merak etmeyın

Bu konu styling tarafından düzenlendi(2013-08-16 11:57, 10 yıl önce)
Pvp sunucularının hepsinde edit var.Yok desen zaten gülerim.Eva pvpnin de var bitane videosu 9999999 Vip puanı var isterseniz bakın birinin imzasında vardı
Styling editsiz sunucu zaten yok açıkçası edit olup olmaması pek umrumuzda değil biz sadece oyunda iki pvp atalım zevk alalım mantığıyla hareket eden insanlarız ama emin ol ileride tekrar bu olaylar yaşanır, olay dediğim sunucunun geri alınması, kapanması v.s. bunun garantisini hiç kimse veremez. Ha sen diyorsan ki ben garanti veriyorum ona da diyecek birşeyimiz yok. Ama artık o sunucuya oyuncu gelir mi ? Bence gelmez. Umarım başarılı olur ne diyeyim.
Neophyte
26.6001
Eleştiririz, tartışırız ama sınırları aşmadan, lütfen bunu unutmayalım
Vardır Tabıkı kımse yok dıyemez dedın gıbı kardesım sıkıntı o degıl anlamısındır sen zaten sacmalamıslar sadece bak okadar yorum yaptım zoruna gıder ınsanın bıraz onuru olsa bole seylerle ugrasıpta bu kadar laf yemez akıllı olan bır ınsan neyse herkez kımın nasıl oldugunu bılen bılır gerek yok dıs maddelerın bılmesını server kaldıgı yerden devam edecek bıdha da bole bır hataya dusulmez merak etmeyın tarja sıkıntı yok kardesım herkesın emelı ıstegı o ıkı kafa degıtmak actrıon aatıp merak etme gelen arkadaslarımız var gırmeme yapmazlar rahat ol kardesım sende devam edersın pıs lık ederım sna baak :D:DD: ghlhan kardesımeskı uo serverlarından tanırım belkı oda tanır benı camur sevket ghlhan gmlık konusunda guzell ımzalar atmıstır bu arada verırız paarasını bablar gıbı acarız daha etkılı sıkıntı yok kardesım
İra = Eva scplerini birbirlerinden çalmışlar.İra pvpnin başında türkçe konuşamayan , kelimelerle kendini ifade edemeyen küfürle ifade edebilen owner var.Eva pvpnin başında kendini bilmeyen birşey biliyormuş gibi gösteren çocuksun yaştasın modunda arkadaş var.O yüzden UO ilerlemez hiç bir zaman
Computer_Man : İra = Eva scplerini birbirlerinden çalmışlar.İra pvpnin başında türkçe konuşamayan , kelimelerle kendini ifade edemeyen küfürle ifade edebilen owner var.Eva pvpnin başında kendini bilmeyen birşey biliyormuş gibi gösteren çocuksun yaştasın modunda arkadaş var.O yüzden UO ilerlemez hiç bir zaman

+9999999999999999999999999999
:DD:D: katılıyorum ıste arkadas eskı uo donemlerı yok mıllet kafasına gore takılıyor dıyorum ya uo yu bılmeyen cocuklar sımdı server acıyor ıste bole bı oyuna donustu eskıden 350 kısı 400 kısı oyun oynarken bırı dusecekte bız gırmeye calısırdık oleydı zevklıydı aama sımdı nerde o serverlar bosuna dememısler rp tamm tadında dıye :D
Ya fazla ağlama da git şu 18 TL verip domainin süresini uzat www.ira.gen.tr
olum mustafa buyu artık la buyu caban ne anlayan yok ne kullanıyorsun sen gunduzlerı canım benım kendını bozdurma barı madem dıyecek bı lafın olmuyor bana bole gelme sakın tamam mı abıcım hadı gıt kosede bır yerde kendını rencıde et :D

farkındamısın bılmem mıllet senıde konusuyor akıllı cocuk :D bıde yuzsuz yuzsuzz yazıyorsun Ç:D yazık sna
Sen benimle konuşacak kadar daha o seviyeye çıkamadın, kendi kendine bir şeyler söyleme çabasındasın.
Bir laf öğrenmişin büyü artık falan filan ya sen kimsinde benimle bu şekilde konuşorsun sen kimsin ya emrah abin gibi sende dünkü yeni yetmelerdensin benimle aynı seviyeye çıkabilmen için daha çok ekmek yemen gerekir.

Hadi arkadaşım işine bak, gidin şu domainin süresini uzatında insanlar sizi beklemesin oyuna giremiyorlar.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.