LAW PVP AÇILIŞTA KENDİ NE ÖZGÜVEN GETİRDİ VE +50 DEDİLER VE ONLAR PLAYER MI MULTİMİ BOT MU BURDA.....

SONRA DİYORLAR Kİ REKOR KIRDIK FİLAN CA FİLANNNNN HADİİİ YAAAAA :d

çok fena kumpas ulan biz sizinler bir iş yaparmıyız :D:D:D:D

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2016-08-01 23:45, 7 yıl önce)
doğru yanlış sen bunu dile getirdin ekledin oke bunun senin sunucuna yararın olacağınımı sanıyorsun?
https://www.ultima-strike.com/
Bankerden çek bozdurmaya çalışınca patlayan serverin owneri başka servere gidip staff olup kolpa atıyor ya la. Abow :D
LilithOsT : Bankerden çek bozdurmaya çalışınca patlayan serverin owneri başka servere gidip staff olup kolpa atıyor ya la. Abow :D

Hahahahahha ne güldüm arkadaş ya :D :D
kolpa değil arkadaş herşey kanıt orda yani hadi bakalım fakeler siziii.. adana merkez patlıyor herkes he seni keko adam

** uyarı +

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2016-08-02 11:19, 7 yıl önce)
Adana'yı karıştırma.
:yes:yes:yes
Rsith : Adana'yı karıştırma.
:yes:yes
Bu terbiyesizliğinin ve makinanızdaki açıkların cezasını oyuncuların çeksin (var mı bilmiyorum sahi...) Nasıl mı ? Alevron_accounts.rar... Adanalalıların çok güzel bir sözü vardır bilirmisin gardaş ? Şeker attım yollarına PATLAYARAK gel kollarıma ;)

Bu konu LilithOsT tarafından düzenlendi(2016-08-03 01:22, 7 yıl önce)
Oooo Daha 2 günlüksünüz birbirinizle şimdiden atışmaya başladınız :)
Hocam her köşeden çıkıyorsunuz siz yapmayın... Elemanların terbiyesizliğine göz yumamadım sadece law isimli sunucuylada uzaktan yakından hiç bir alakam yoktur. Yani kısacası hadi yoluna pay çıkmaz sana burdan.

** ifadelerimize dikkat edelim

++ hatalı tavrımı mazur görün.

Bu konu LilithOsT tarafından düzenlendi(2016-08-03 01:21, 7 yıl önce)
Ulan piyasa kimlere kalmış be :no :con
ah ulan ahhhh lawww acıncak halin birde diyor ki playerden sıkıntım yok ahasdasdasdas
Oğlum iyi adamların bi player sıkıntısı var senin sıkıntın yanında adamların sıkıntısı giderilemeyecek gibi değil :yes

** ifadelerimize dikkat edelim

++ hatalı tavrımı mazur görün

Bu konu LilithOsT tarafından düzenlendi(2016-08-03 01:20, 7 yıl önce)
ulan yan hesaplar sizi ah ulan anca burdan yapın erkeklikleri
Neophyte
26.6001
İyi niyetimizi suistimal etmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Uyarıyoruz, uyarıyoruz ve uyarıyoruz ancak değişen bir şey olmuyor. Hesap alımlarını mı kapatalım, yoksa en ufak kural ihlalinde gerekeni mi yapalım. Lütfen arkadaşlar; zarar veriyorsunuz..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.