KarizmA_ : Harbiden yazık size ya inan 3-5 işsiz bir olmus karalama kampanyasından baska bır halt yaptıgınız yok aynı sekılde devam edin aferim size

Pişkinlik gördümde bu kadarını görmedim..

Forumda hepsini yayınladık neden sildin ve şuan forum neden kilitli???

Madem sizle alakası yokmuş onca konuya tek bir cevap yazabilirdin değilmi??

Ama sen silmeyi ve kilitlemeyi tercih ettin neden peki???

Uo_Meadhros bu olaylar oldugu an birden logların geldigi adres boşaltıldı..

İnanıp inanmamak senin bilecegin iş, tabi onların tayfasındaysan bişey imada etmez..

https://79.143.83.146/

Gerçi içi boşaltıldı ve log bölümü kaldırıldı bir anda..

Sayın karizma burda kelime oyunları yapıyorsun ama oyunda bunlar ney diye page attıgımızda onlar testti diyorsun :D

Amma test yapmışsınız ha :D :D :D

Burdada karizma elden ayaktan çıkmış :D :D :D

https://www..com/q-5971-lord-of-sosaria-shard-kapilarini-acmistir__d-40.html

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2013-06-16 22:17, 10 yıl önce)
Öncelikle Belirtmek İsterim Sunucu Sahibi Benim
Karizma Adlı arkadaşımız gunduz aradı benı su ankı bu konuyu anlattı abı kafana gore yaz bısıler aksama ben halledıcem dedım

2001 den berı ultıma oynuyorum yabancı sunucularda bıle oynadım ama turkıyedekı ultıma oynayan kadan Yavşa..... ınsanlar gormedım sozum meclısten dışarı

1.) loglarlada belırttıgınız yumı olayı angelus crafter adlı playerımızla aramızda gecen muhabbet olayın aslı sudur
player page attı evını taşımak ıstedıgını rıca ettı coveye guıld kurmus evınıde yanına tasımak ıstıyormus talebını kabul ettım evınde yumısı varmıs yanlıs hatırlamıyorsam 2 gunu vardı daha yumının tımerına baktım notumu aldım sıldım golemı arkasından coveye gıttı evını kurdu yumısını arka arkaya ekledım faakat her ekledıgımde olgulasmı dıyordu olgulasmamıs halını beceremedıgım ıcın dırek olarak deed halında verdım suprız olarak ve arkadas kendısı rasgele yumısını actı burdakı tek eksı yan 2 gun once yumı verdım o kadar

Kafanıza gore bısıler karıstırmadan once bı sorun arastırın

2-) test2 adlı carakterım var oyunda benım kendıme aıt bı karakter oyundakı ısmıde Senelerımı Verdım adlı karakter bu karaktere golem 15 spear 15 katana para pot bandaj verdım arkasından hepsınıde dupeledım arkasındanda actıona cıktım amac: actıona can katmak ama bı kısı dıyemez senelerımı verdım benı kestı oldurdu dıyemez cunku yapmadım dedıgım gıbı actıona can katmaktı amac

3-) skıle olayına gelınce benım kendı charıma verdıgım skıller gene aynı sekılde hanı cok bılyıorsunuz ya sız bu oyunu cok bılıyosunuz ya bı s.k bılmeden artıslık yapıyorsunuz ya bı dınlemesını bılın ılk basta ondan sonra artıslıgınızı yapın

elımde 20 ss var page ss lerı sunucunuza 20 kısı gelıcez aıle guıld verırımısın dıye hepsıne verdıgım olumsuz cevapların ss lerı mecvut kanıtlarım uo devden gelen ozel mesajalr ve verdıgım cevaplar mevcut kanıtlarım
Sizce edıt yapcak bı ınsan 20 kısı dedıgınız sayı boru degıl 20 kısı gelcek olan kısılere olumsuz cevap verırmı ?
Sizce edit yapan bı sunucu log kayıtlarını acık acık tutarmı ?
Sunucumu acarken uo devde konu actım 2 gun sonra acılcak dıye sunucu daha acılmadan ınsanlar yorum atmıslar orda edıt var dıye keske sılınmeseydıde gosterseydım turkıyede bu sartlar altında ucretsız karsılıksız sunucu acıyoruz karsılıgı bu helal olsun sıze ne dıyım ben

Forumu kıtlemeye gelıncede sunucu bızım ıster kıtlerı ıster kapatırız sıze ne ?
bı player desınkı Esqua Karızma veya maestro bana sunu verdı kapatırım sunucuyu
Kafanıza gore suclamalar yapyıorsunuz ya helal olsun sıze ne dıyım
Nedense konuyu acanlarda xx serverın sunucu sahıplerı enteresan

Bu sunucu Yavşa.... lara ragmen kapanmayacaktır

Bu konu LordOfSosariaUo tarafından düzenlendi(2013-06-17 00:50, 10 yıl önce)
Yaw dostum isterse babanın charı olsun ne veriyorsun kendi yan charına 15leri golemleri onları bunları ? pazar alnına gidiyorum herkeste 15 spear cok fazla dupelemişsiniz kusura bakma ama burada yav...k olan sizsiniz.
sen kendi yan charına verdinde dostum diger elemanlar hangi charlarına verdi bütün staffların loglarda yumi golem wank spear wank katana 15 robeler leath hide bile var ONLARIDAMI ACTİONA CAN KATSINLAR DİYE YAN CHARLARINA VERDİRTTİN?
LordOfSosariaUo :

1.) loglarlada belırttıgınız yumı olayı angelus crafter adlı playerımızla aramızda gecen muhabbet olayın aslı sudur
player page attı evını taşımak ıstedıgını rıca ettı coveye guıld kurmus evınıde yanına tasımak ıstıyormus talebını kabul ettım evınde yumısı varmıs yanlıs hatırlamıyorsam 2 gunu vardı daha yumının tımerına baktım notumu aldım sıldım golemı arkasından coveye gıttı evını kurdu yumısını arka arkaya ekledım faakat her ekledıgımde olgulasmı dıyordu olgulasmamıs halını beceremedıgım ıcın dırek olarak deed halında verdım suprız olarak ve arkadas kendısı rasgele yumısını actı burdakı tek eksı yan 2 gun once yumı verdım o kadar

Covedeki yumiler;

[00:06:21] Kingston Game Admin: covede
[00:06:28] Kingston Game Admin: ard arda basılan yumiler
[00:06:41] Kingston Game Admin: castleler
[00:06:44] Kingston Game Admin: golemlar
[00:06:46] Kingston Game Admin: vanglar
[00:06:58] Kingston Game Admin: ben senin veya onların hesabı olmasında degilim zaten
[00:07:00] [ Emre ] Lord Of Sosaria www.los.gen.tr: covedekı
[00:07:01] [ Emre ] Lord Of Sosaria www.los.gen.tr: yumıler
[00:07:03] Kingston Game Admin: para veriyorsun olabilir
[00:07:03] [ Emre ] Lord Of Sosaria www.los.gen.tr: ne bılıyomusun
[00:07:04] [ Emre ] Lord Of Sosaria www.los.gen.tr: ?
[00:07:08] [ Emre ] Lord Of Sosaria www.los.gen.tr: covedekı yumıler
[00:07:10] [ Emre ] Lord Of Sosaria www.los.gen.tr: ne bılıyomusun
[00:07:10] [ Emre ] Lord Of Sosaria www.los.gen.tr: ?
[00:07:15] [ Emre ] Lord Of Sosaria www.los.gen.tr: quest
[00:07:16] [ Emre ] Lord Of Sosaria www.los.gen.tr: vardı
[00:07:20] [ Emre ] Lord Of Sosaria www.los.gen.tr: bı sık bılmıyonuz konusmayın
[00:07:20] [ Emre ] Lord Of Sosaria www.los.gen.tr: aq
[00:07:24] Kingston Game Admin: quest
[00:07:28] Kingston Game Admin: evin içindemi oldu
[00:07:38] Kingston Game Admin: small hausenin içindemi yapıldı
LosEdit : Yaw dostum isterse babanın charı olsun ne veriyorsun kendi yan charına 15leri golemleri onları bunları ? pazar alnına gidiyorum herkeste 15 spear cok fazla dupelemişsiniz kusura bakma ama burada yav...k olan sizsiniz.
sen kendi yan charına verdinde dostum diger elemanlar hangi charlarına verdi bütün staffların loglarda yumi golem wank spear wank katana 15 robeler leath hide bile var ONLARIDAMI ACTİONA CAN KATSINLAR DİYE YAN CHARLARINA VERDİRTTİN?

Sananeeee Sanane kendı charıma verdım sananeeeeee? giren cıkanmı var sana ??? bı playıra verdıgımı kanıtla kapatıcam zaten dostum da senın yaran ne onu merak ettım ben tekrar dıyorum benım onumde uzun bu gelecek var bu sunucuda sızelere ragmen kapanmayacaktır sen edıt dedınya sana ınanan oynamaz ınanmayan oynar bu kadar basıt 3 5 kısıyle oynarız gene oynarız player azalırsa ben cıkarım actıona sıkıntı yok
Kingston :
LordOfSosariaUo :

Covedeki yumiler;

[00:06:21] Kingston Game Admin: covede
[00:06:28] Kingston Game Admin: ard arda basılan yumiler
[00:06:41] Kingston Game Admin: castleler
[00:06:44] Kingston Game Admin: golemlar
[00:06:46] Kingston Game Admin: vanglar
[00:06:58] Kingston Game Admin: ben senin veya onların hesabı olmasında degilim zaten
[00:07:00] [ Emre ] Lord Of Sosaria www.los.gen.tr: covedekı
[00:07:01] [ Emre ] Lord Of Sosaria www.los.gen.tr: yumıler
[00:07:03] Kingston Game Admin: para veriyorsun olabilir
[00:07:03] [ Emre ] Lord Of Sosaria www.los.gen.tr: ne bılıyomusun
[00:07:04] [ Emre ] Lord Of Sosaria www.los.gen.tr: ?
[00:07:08] [ Emre ] Lord Of Sosaria www.los.gen.tr: covedekı yumıler
[00:07:10] [ Emre ] Lord Of Sosaria www.los.gen.tr: ne bılıyomusun
[00:07:10] [ Emre ] Lord Of Sosaria www.los.gen.tr: ?
[00:07:15] [ Emre ] Lord Of Sosaria www.los.gen.tr: quest
[00:07:16] [ Emre ] Lord Of Sosaria www.los.gen.tr: vardı
[00:07:20] [ Emre ] Lord Of Sosaria www.los.gen.tr: bı sık bılmıyonuz konusmayın
[00:07:20] [ Emre ] Lord Of Sosaria www.los.gen.tr: aq
[00:07:24] Kingston Game Admin: quest
[00:07:28] Kingston Game Admin: evin içindemi oldu
[00:07:38] Kingston Game Admin: small hausenin içindemi yapıldı

Emre yaprak deluciadaki petlenmiş golemlerdemi quest için yapıldı karaktersiz ?
Yaratılan Item: i_pet_golem1 -- Item Uid: 04002b599
Tarih: 2013/06/10 21:28:07 ---- Yer: 5273,3990,37 (Delucia) ---- Etrafındaki kişiler;
---------------------------------------------------------------------------
Yaratılan Item: i_pet_golem2 -- Item Uid: 04002b571
Tarih: 2013/06/10 21:28:11 ---- Yer: 5273,3990,37 (Delucia) ---- Etrafındaki kişiler;
Yaratılan Item: i_pet_golem2 -- Item Uid: 04002b2c1
Tarih: 2013/06/10 21:28:36 ---- Yer: 5275,3990,37 (Delucia) ---- Etrafındaki kişiler;
Yaratılan Item: i_pet_golem1 -- Item Uid: 04002b2a4
Tarih: 2013/06/10 21:28:40 ---- Yer: 5276,3990,37 (Delucia) ---- Etrafındaki kişiler;
Yaratılan Item: i_pet_golem1 -- Item Uid: 04002b277
Tarih: 2013/06/10 21:28:44 ---- Yer: 5276,3990,37 (Delucia) ---- Etrafındaki kişiler;

YA BU EVDEKİ YUMİLERDE QUEST İÇİNMİ ?

Yaratılan Item: i_kulucka -- Item Uid: 040025763
Tarih: 2013/06/14 03:42:30 ---- Yer: 2278,1099,7 (Cove Territory (Small Stone House)) ---- Etrafındaki kişiler;
Yaratılan Item: i_egg -- Item Uid: 0400256ea
Tarih: 2013/06/14 03:42:48 ---- Yer: 2276,1099,7 (Cove Territory (Small Stone House)) ---- Etrafındaki kişiler;
Yaratılan Item: i_yumurta_egg -- Item Uid: 0400255c3
Tarih: 2013/06/14 03:43:34 ---- Yer: 2275,1097,7 (Cove Territory (Small Stone House)) ---- Etrafındaki kişiler;
Yaratılan Item: i_yumurta_egg -- Item Uid: 04002525e
Tarih: 2013/06/14 03:45:43 ---- Yer: 2277,1095 (Cove Territory (Small Stone House)) ---- Etrafındaki kişiler;
Yaratılan Item: i_yumurta_egg -- Item Uid: 0400251aa
Tarih: 2013/06/14 03:46:16 ---- Yer: 2275,1095,7 (Cove Territory (Small Stone House)) ---- Etrafındaki kişiler;
Yaratılan Item: i_yumurta_egg -- Item Uid: 040025192
Tarih: 2013/06/14 03:46:23 ---- Yer: 2276,1095,7 (Cove Territory (Small Stone House)) ---- Etrafındaki kişiler;
Yaratılan Item: i_binek_hafiza2 -- Item Uid: 040024e7e
Tarih: 2013/06/14 03:48:17 ---- Yer: 2276,1098,7 (Cove Territory (Small Stone House)) ---- Etrafındaki kişiler;

KARAKTER YOKSUNU HERİF O ZAMAN SERVERI 3 5 ARKADAŞIN ARASINDA AÇSAYDIN MİLLETİN EMEKLERİNE GASP ETMEKTEN BAŞKA İŞİNİZ GÜCÜNÜZ YOK ELİMİZDE TÜM BUGÜNE KADAR OLAN LOGLAR OLSA HANGİ PLAYERA NE VERİLMİŞ ONLARIDA BULURUZ TABİ SİZDE NERDE O YÜREK AÇILDIGINDAN BUGÜNE OLAN LOGLARI YAYINLICAK !
los edıt yukarıdakı yazımı okumadın sanırım ???
Tarafsız yönetim ne zaman kitleyecek konuyu lan ahah
#direnultima-strike.com :) Hala neler konuşuyorsunuz ya.
Neophyte
26.6001
@Piyango,
Bir sorununuz varsa açıkça dile getirebilirsiniz. Çoğu zaman diliminde olabildiğince buradayız, şikayet buttonlarını kullanarak rahatsız olduğunuz durumları bildirebilirsiniz.

Somut veriler ile seviyeli bir tartışmaya açığız. İki tarafında yeterince cevap aldığını düşünüyorum, devamında üslubumuza hakim olamayacağımız için tartışmanızı başka ortamda sürdürmenizi rica ederim.
İyi forumlar
Yok önceden yazardınız kendi forumunuzda tartışın diyede ondan öyle yazdım :)
Herşey açık ve açık ortada iken tutupta yan charıma edit bastım actionu renklendirmek için diyorsun tamam bilader neden +6 +3 vermedin neden gittin 15ler drag setler robeler golemler verdin? Bumu canlandırmak zaten servera giren görmüştür herkesin elinde 15 spear 15 katna 15 bs onuda geçtim siz LOGLARINIZI YAYINLAYINDA HAKLIMISINIZ DEĞİLMİSİNİZ GÖRELİM.
dostum sunucu benım ıstedıgımı verırım zevk meselesı 15 vermek ıstedım 15 verdım sananee hayır anlamadıgım yan ılk edıt vs dıyorsun sımdı neden degıstırdın konuyu +3 degıl dıyorsun

sunucuda 15 cok dıye sıkayet varsa ısteyen oynamaz bu kadar basıt ben kıvırmıyorumda kıvıran bellı arkdasım kımseyı zorla tutmuyoruz ısteyen oynar ıstemeyen oynamaz bu kadar basıt
Ne kıvırmasından bahsediyorsun bak açık açık edit yapıyorum diyorsun benim konuyu açmadaki sebebimde insanların gerçekleri görmesi emek verenlerin dahada emek vermemesi çünkü sen emek nedir bilmiyorsun verdim parasını açtım sunucuyu diyorsun ama çoluk çocuk işi yapıyorsun nerde profesyonellik ? Emre 24 yaşındasın ama yaşının adamı degilsin liseli çocuklar gibisin hani babası para verir sw açarlar ya sonra editi basarlar oynarlar aynı o tipte bi kişiliksin nese canım kardeşim sen buralarda ıkınmaya calıs artık gerçekleri kendi agzınla bile dedin senin serverında oynayan adamlar forum ve ultima striki takip etmeyenlerdir
Silindi
Members
0
YA BU KARİZMA VE KARDŞEİ ENES ADAM OLMAZ BEYLER 2SİDE BİRBİRİNDEN SALK

BUNLAR Bİ ARA CURVE UO AÇMISTI SALK GİBİ ORDADA EDİT BASIORLARDI BUNLAR ADAM DEİL EMEK HIRSIZI BUNLAR

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.