Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

vay be.. Göksu, Merih abi falan var mı Cove'den? :)

başarılar diliyorum kaliteli bir sunucu olacağına eminim.
Açılış tarihi bellimi
Vakit bulup kasabilirsem Ultima-Strike Guildi benden hadi =)
Arkadaşlar iyi dilekleriniz için teşekkürler :)

@Kronos

Herhangi bir kıvırma değilde, gerçekliği olduğu için öyle yazdım :)

Açılış tarihi tam olarak belli değildir. Ama yakın bir zamanda açılış olacaktır.
Dikkat çekecek bir proje olmuş, başarılar.
Nexima : vay be.. Göksu, Merih abi falan var mı Cove'den? :)

başarılar diliyorum kaliteli bir sunucu olacağına eminim.

Tahminimce onlar yok . Sadece cove centre uonun static ve verdatsını kullanıyorlardır.

Bu konu kaptan tarafından düzenlendi(2016-02-24 00:24, 8 yıl önce)
speedtest ilk mesaja eklenmiştir.

Bu konu Aradhell tarafından düzenlendi(2010-12-04 01:42, 13 yıl önce)
Merhaba bu kim diye garipsenebilirim önemli değil beni pek bilen duyan yoktur zaten.
Sırf yanlış anlaşılmalara sebep olmamak, fırsat vermemek için yazı yazıyorum.

Şimdi bu sunucuyu ben ve yakın arkadaşlarım öyle bir anda sırf eğlencesine doğan bir fikir üzerine açma kararı verdik. Ancak durum sonra sarpa sardı Arqas yada Pagan UO kadar başarılı bir yolda ilerlediğini söyleyebilirim. Ekipte şuanda olmayan ancak gelecek kişiler, eski ekipten hala kadroda olanlar var ve bir kaç kişi daha var. Yeni oluşturulan kadroyla ilgili pek bir bilgi vermeme gerek yok çünkü; onlarda verilmesi taraftarı değiller. Aslına bakarsanız oturupta siteye isim isim yazacak bir kadro bile yok. Aile içi bir sunucu oldu bu resmen.

Evet daha önce yaptığım Centre Cove sunucusuna ait MUL dosyalarını kullanmaktayız. Tamamiyle kendimize ait dosyalar var herhangi bir yerden alıntı yapılmamıştır. gerekli ayrıntılar zaten sitede mevcut ilgilenenler oradan bilgi alabilirler. Radore Datacenter üstünde sunucumuz istanbul base'li, ancak tek bir makinamız yok farklı noktalarda bir çok bağlantı birimimiz bulunmakta. Eğer merak eden varsa diye yazdım.

Site sahibi arkadaşa burada bu imkanı sağladığı için teşekkürler. Görüp duymak isteyenler zaten bir şekilde ulaşacaklardır.

Tekrar görüşene dek esen kalın.
su 32'lik arkadas gelirse haber verin, ona ozel uyarladigimiz bir deyim vardi arkadaslarla. tekrar hatirlatayim da gulelim ahah.

Centre Cove basarisiz bir sunucuydu ama bunun farkli olmasi iyi olur, yeni kan malumunuz. Basarilar.
Arkadaşlar iyi dilekleriniz için teşekkürler.

Evet Gokku yani Göksunun açıklaması gayet açıklayıcı olmuş :)
başarılar dilerim
Teşekkürler Özgürüm:)
Silindi
Members
0.7
Başarılar, çok kaliteli bir sunucu, herkese tavsiye ederim
Silindi
Members
0.7
Ultima Online oynamanın tadını tekrar çıkarabileceğiz sonunda :)
Teşekkürler arkadaşlar :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.