başarılar. bu tür sunucuların açılması güzel bir şey, yani emek verildiğini görmek.
Kanglaoo : Kızmaya başlıyorum artık, yani bi oynamak istedim yıllar sonra kursagımda bırakmayın =)
Kızmayın kızmayın :)

inşallah başarılı olursunuz, sonucu hüsranla bitmesin, bizede ayıp olmasın ;)
Hayırlısı ne ise öyle olsun diyorum :)
Silindi
Members
0.7
sunucu yarın açılıyor mu heyecanlandım vallahi :D kaç aydır bekliyoruz arkadaşlarla hadi açında kasalım artık sitede 27sinde açılıcak yazıyor ancak bi açıklama yapılmadı daha son durum nedir
Connectör siteye eklenmiştir. İndirebilirsiniz.

27.12.2010 Pazartesi günü Saat 19:30 da sunucu açılacaktır.

İyi oyunlar dilerim.
Silindi
Members
0.7
aha gördüm indiriyorum :D
Sunucu açılmıştır.

Herkese iyi oyunlar dilerim.
Ben de başlıyorum , bizim gruptan en azından player olmak isteyenlerin gelmesi dileğim ile...
Silindi
Members
0
2 senedir ultima online oynamıyordum oyunu bırakmamın sebebi çoğalan apaçi dedigimiz kalitesi düşük player kitlesiydi ancak sanırım bu kitle tamamen yok olmuş durumda sunucuda ki herkes o aradığım 2002-3-4-5 yllarındaki kaliteli player kitlesi aşırı mutlu oldum
O kitle yok olmadı daha da beter duruma geldiler.
Silindi
Novice
2.1
elhamdürüllah burada yoklar daha rastlamadım
Öyle kişiler genelde platform larda takılmazlar zaten(takılmalarına da pek izin verilmiyor)Burası uo adına birşeylerin yapılmaya çalışıldığı bir yer.Söylediğin kişiler ise uo yu daha berbat hale getirebilmek için uğraşanlar.Burda öylelerini görmemen normal :)
asıl uo için açılmış platformlarda bu tipleri bulmak kolay. çünkü google'a "uo, uo server açma, owner olma" yazan herkes bu tür siteleri buluyor.
Silindi
Master
8.5
Baya başarılı sunucu 3. gününde olmasına rağmen bana özledigim o günleri geri getirdi gibi şimdiden :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.