Başarılar
Teşekkürler Nexiel :)
Members
0.1
Sunucu ne zaman açılıyor bir tarih belirli mi acaba, Canım acayip çekti bu aralar boş zamanımda var. Çok hoşuma gitti internet sayfası.
Connectorumuz hakkında pek bilgi vermemişiz,

Connector giriş ekranı,

Eğer varsa güncelleme için bağlantı noktası seçimi, böylece herhangi bir yenilikte web sitesi veya dış bir kaynaktan ek dosya çekmenize gerek kalmıyor.

Connector menüsü,

En güzel özelliklerden biri olan, harita üzerinde o an nerede oldugunuzu görebildiğiniz, siz hareket ettikçe pozisyonunuzu gösteren ve transparan olabilen harita eklentisi,
Sadece UO için gördüğüm en başarılı web tasarımlardan birisi. Bana göre bu çok şey ifade ediyor. Aslan yattığı yerden, adam olacak çocuk b..undan belli olur sözleriyle eşleştirilebilir.
Yani bu işe ne kadar önemle yaklaştığınızı belirtir.
Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.
Valla artık açında şu serverı oynayalım
Güzel, iyi dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.

Çok az bir vakit kaldı.
Cok guzel ama işte böyle tonla başarılı sunucu geldi geçti ama hiçbiri tutmadı tutmuyor.

Ultima online devri ne yazıkki geçti artik player kalmadi herkez pvplerde :(
Tutacak diye birşey diyemeyiz. Tutsa da tutmasada burası bizim sanal dünyamız. Sanal dünyamızda neler gerçekleştirmek istiyorsak onu gerçekleştireceğiz.
@Mthn

Hep dışardakileri suçluyoruz da bitirdiler ultimayı diye suç onlarda değil suç bizde . Herkez Pvplerde diyorsun adam napsın ? sunucu açıldıda hayırmı dediler. U-sdaki bilginler birleşip bir sunucu açtılar sunucumu tutmadı ? Bence pvpde oynayanlar zeki insanlar . Char kasıyoruz 1 ay sonra sunucu kapanıyor. Eski Ultima Online devri geçmedi . Sorun ne biliyormusun artık çıkarsız iş kalmadı. Sunucu açıyor 2 kişi adam ortağına yamuk yapıyor. Ben Bekliyorum ultima-strike da toplanıp sağlam bir sunucu projesine ne zaman giricek . Umarım o günleri görebilicem .

@Chimes

Çok başarılı çalışmalar başlamayı düşnüüyorum umarım herşey istediğiniz gibi olur. başarılarınızın devamını şimdiden diliyorum
Marycan, teşekkür ederim. Umarım güzel günler geçireceğiz :)

Diyeceğim odur ki, player olsada olmasada sunucu açık kalacak.Çünkü burası bizim sanal dünyamız.
Silindi
Members
0.7
Çok iyi olmuş çokta güzel olmuş başarılar Connector siteye eklenecekmiş 2 gün içinde ama ne zaman açılacagı hakkında bir bilgi verilmemiş
açılış 22-23 ve 24 Aralık olarak planlanıyor şuan.

Bu konu Chimes tarafından düzenlendi(2010-12-14 02:09, 13 yıl önce)
Kızmaya başlıyorum artık, yani bi oynamak istedim yıllar sonra kursagımda bırakmayın =)
Kanglaoo : Kızmaya başlıyorum artık, yani bi oynamak istedim yıllar sonra kursagımda bırakmayın =)

Aynen bende Uoyu silmistim yaklasik 3-4 aydir oynamiyordum simdi kurdum sabirsizlikla bekliyorum :selektor

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.