Web sitemiz

20 Nisan 2012 günü saatler 18:00 ı gösterdiğinde, ters bir durum söz konusu olmadığı sürece sunucumuz kapalı beta olarak açılacaktır.

Siz değerli kayıtlı kullanıcılarımız ve 20 Nisan 2012 Saat 18:00 a kadar kayıt olan yeni kullanıcıların girip görebileceği bu dönem de neler yaşanacak? Kısaca özetleyelim...

- 20 Nisan 2012 Saat 18:00 da sunucu açılacak
- Sadece bu tarihe kadar kayıt olan kullanıcılar girebilecek
- Yetkililer, bahse konu soru veya sorunlar için aktif olarak görev alacak ve oyunun çoğuna müdahele edecek
- Amaç karakter geliştirmek değil, gözümüzden kaçan sorunları görmek, var ise çözmek.
- Kapalı betada gelişen hiçbir olay kayıt (save) altına alınmayacaktır. Bu demek oluyorki yetenek ve stat durumlarınız kaydedilmeyecek.
- Kapalı beta döneminde yer alan oyuncuların hesap başına 1 adet veteran ödülü verilecek (robe vs.)
- Kapalı beta döneminde atılan pagelerin oyununun sorunlarıyla ilgili olması büyük önem teşkil ettiğinden, diğer konuların gönderilmemesi rica olunur.
- O anda page atamadığınız durumlar olabilir, bu durumlar için forumlarımızı kullanmanız önemle rica olunur.
- Ayrıca forumlarımızda ar/ge yapabilir, olmasını veya olmamasını istediğiniz şeyleri beyan edebilirsiniz.
- Kapalı beta 23 Nisan 2012 günü 18:00 da sona erecektir.

Hepimizi muhteşem bir başlangıç bekliyor.

Bizi takip edin!
Nagaroth
Hayırlı olsun,çok beğendim.
Başarılar
Expert
34.0001
Kayıt oldum bakalım merakla bekliyorum.
bu binekler sunucu tamamen açılınca hemen aktifmi olacak yoksa yavas yavasmı?
Başarılar.... Bundan sonra burdayız anlasılan kolay gelsin
pyramid : bu binekler sunucu tamamen açılınca hemen aktifmi olacak yoksa yavas yavasmı?
Binek spawnları sunucu betadan çıktından sonra hemen aktif olmayacak.Sunucunun gidişatına göre spawnlar konulacaktır.(değişken zaman aralıklarıyla aktif olacaktır.)
Skype adresiniz var mı ?
Bende merakla bekliyorum bakalım nasıl bir şey çıkacak ortaya, başarılar.(bi de KeLL player olmayaydı iyiydi :p)
Site gözüme çok güzel geldi
Bineklere tav oldum başarılar :D
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.
Banned
-3
Hmm.Telefonlara mesajda geliyor artık başarılar :)
Güzel bir sunucu olacağı düşüncesindeyim .

İnşallah umduğunuz başarıyı yakalar ve bizlerde güzel bir oyun oynarız.
Master
59.2997
Her ne kadar verilen emeklere yazık olacağını düşünsemde başarılar dilerim. En azından kişisel hedeflerini tamamlaman ve istediğin doyumun bir kısmına ulaşman dileğiyle.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.