Merhaba,
UO Camelot , bağlantı programı web sitesinin dosyalar kısmına eklenmiştir.Sunucu açılmış beta test sürecine girmiştir. Beta süresince kasılan karakterleriniz de herhangi bir silinme yada geri alınma olmayacaktır.
Not: Accountlar Freedir.
Stat-Cap : 225
Skill Cap: 800
Sunucu web sitesi :www.uo-camelot.net
Forum:forum.uo-camelot.net [de-aktif]
Dosyalar:www.uo-camelot.net/dosyalar/
Sunucuda pazar alanı bulunmamaktadır, ev ve guild sistemi bulunuyor olmakla birlikte , ''player killer'' oyuncular için PK kalesi bulunmaktadır.
Sunucu beta sürecinde olduğundan ötürü detaylı bir tanıtım yazısı yazılmamıştır , bu konu sunucunun beta sürecine açıldığını duyuran ön tanıtım niteliğindedir. Beta test süreci bittikten sonra detaylı tanıtım yapılacaktır.
Not:Boş hevesler ve çalışmalar içinde olan kişilerin adresi bu post değildir.Kendini bilen yaşını başını almış arkadaşlar konuya diledikleri gibi eleştiri özelliği taşıyan yorumlar atabilirler.
Saygılarımla.
Hayirli olsun oncelikle. Biz bu yonumuze bu xxxx imize guveniyoruz dediginiz birsey varmidir ?
Sunucuda , UO Oyuncularına değişik gelecek ekstra pazarlamasını yaptığımız bir şey bulunmuyor. Safe alan foto modellerine karşı aldığımız önlem pazar alanı bulunmuyor. Ayrıca PK oyuncular için düşünülmüş PK kalesi mevcuttur.
Saygılarımla.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.