Olduğu gibi forumdan kopyalıyorum ne olup bittiğini zaten anlarsınız

Forumlar » Ultima Online » ArGe / Öneri / Şikayet » Gemi Silinmesi ve Heredot'un Tavrı

RabbitKiller

Biliyorum bu mesajda silinecek ya da kilitlenecek. Ama 1 kişi bile okusa içimdekileri dökmek istiyorum.

Gemi Silinmesini 2-3 kez en aşağı yaşadım ve her seferinde gemi kasasındaki balık adedini bilemediğimizden dolayı sadece geminizi tazmin edebiliriz cevabı ile karşılaştım.

Öncelikle gelip foruma 4 güne uzatıldı diye yazıyorsunuz daha sonra bu yazınızdan ötürü kaybettiğimiz zaman-emeği göremediğinizden sadece rakamsal değeri olan GEMİYİ tazmin ediyorsunuz. Üstüne de tabii söylediğinizin doğru olmadığını söyleyemeyiz doğrudur diye geçiştirici bir üslup takınıyorsunuz.

Ayrıca BÜYÜK HARFLERLE yazarak NE YAPMAMI İSTİYORSUNUZ? diye azarlıyorsunuz. Dinlemeyip gidince de stone ediyorsunuz.

Bu mudur yöneticilik? Yoksa hatalı olmayı kabul etmenin erdemi?
Naragoth Duyurusuna tüm suç bizimdir diye duyuru geçmek marifet değildir.

Bu gece yaşadığım taze olayda en az 6 saatlik bir emek kaybım var bu sadece 1 gemi deedi ile geçiştirmeye çalışıyorsunuz. Alkışlarla Yaşıyoruz Türkiyem Bravo...
----------------------------------------------------------------

Staff Faultless

Hangi yönetici ile konuştunuz bilmiyorum ama benim merak ettiğim konu çözüm ile ilgili acaba geminizi geminin gerçek sahibi ile mi yeniliyordunuz yoksa gemiye ortak bir karakterlemi bunu yapmaya çalıştınız.

RabbitKiller

Sorun şu ki 4 gün değil yenileme süreniz.
Ayrıca yenilemeyi de her 2 karakterle de yaptım.

Staff Heredot

Gemilerin silinme sorunu nedeniyle gelen page sonucunda Angelus Crafts ile görüşmeye bizzat gitmiş, durumu güzellikle açıklayıp, gemilerin silindiğinin loglarda görülebildiğini fakat, kasasında balık olup olmadığının loglar vasıtası ile görülemediğini belirttim.
Bunun üzerine kasadaki eşyaların görülememesinin kendi sorunu olmadığını ve bunun bizim yükümlülüğümüzde olduğunu belirtti ve bende bunu kabul ettim. Akabinde yapabileceğim ne olduğunu sordum. Arkadaşımız bana internet sitesindeki "gemilerin 4 günde silineceği" ibaresini kaldırmamız gerektiğini söyledi. Bunu kabul ettim. Bankasına diğer oyuncularda da yaptığımız gibi gemisini bıraktım. (Kendisi gemiyi kabul etmediği halde.)
Bunun üzerine arkadaşımız ısrarla söylenmeye devam etti ve ben yine "Sizin için ne yapabilirim?" diye sordum. "İnsanlara yalancı muamelesi yapmayacaksın arkadaşım." cevabından sonra "Pardon?" dedim ki bu dakikaya kadar hiç yalan söylediğini ima eden bir cümle dahi kurmamıştım. Bunun üzerine arkadaşımız arkasını dönüp cevap bile verme tenezzülünde bile bulunmadan uzaklaşmaya kalktı. Yanıma getirip, tekrar "Pardon?" dedim. Arkadaşımız tekrar uzaklaşmaya başlayında stone duruma getirdim. Tam bu sırada arkadaşımız oyundan çıktı. Bende bunun üzerine Angelus Crafts isimli karakteri "Yöneticiye Saygısızlık" suçundan 3 saat boyunca hapise attım.

Kimileri bunu, arkadaşımızın tabiri ile "ego tatmini" olarak görüyor olabilir fakat, ben şuna inanıyorum ki eğer birisi sizinle gerçekten ilgileniyor ve sorununuzu çözmek için kurallar dahilinde elinden geleni yapmaya çalışıyorsa. Sizin onu dinlememeniz, abiyane tabiri ile "sallamamanız" saygısızlıkların en büyüğüdür.

Herkese iyi oyunlar dilerim.

Konu açmıştım onu silip buraya yazmak yeterli diye düşünüyorum.

RabbitKiller

Diğer konuya uzun uzun yazmıştım.

Gelelim buradan da aynı cevabı vermeye:
Loglardan söylediklerini incelersiniz:
"Tabii doğrudur ama loglardan göremediğimiz için kasadakileri malesef veremiyoruz"
Bu şu demektir:
Ben doğru söylüyorda olabilirim ama olmayadabilirim.
Bu da insanlara yalancı muamelesi yapmayın cümlemin amacıdır.
Ayrıca ben güzel güzel Şimdi güle güle demişim ve gitmişim sinirime yenik düşüp olumsuz kelimeler kullansaydım daha mı iyi idi?

Ama heredot'un yaptığı tamamen ben yöneticiyim beni dinlemek zorundasın dayatmasıdır.
Hayatta en önemli şey özgürlüktür ve bu benim kimi dinleyeceğimi seçme özgürlüğünü de içerir. Geldin sorunla ilgilendin ve güle güle diyip yanından uzaklaştım. Ondan sonra gelip stone edip üstüne jail vermek tamamen "ego tatmini"dir.
bravo alkışlarla yaşıyorum Türkiye'm (clap clap)
yigit41 : // Mesajin orjinali tarafimdan silindigi icin buradaki alintiyi da temizledim. - Neran

Uslüp düzenine dikkat edelim !

Bu konu Neran tarafından düzenlendi(2012-11-13 04:01, 11 yıl önce)
Neophyte
26.6001
Hakkınızı sunucunun forumlarında, oyuncuların desteğiyle aramanız daha doğru olacaktır.
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.