Nagaroth açılıyor!
Çoğu kişinin bildiği üzere uzun süren çalışmalarımızın nihayetine kavuşmak, bizlere kattığı heyecan kadar sizlere de katmasını temenni ederek müsadenizle tanıtıma başlamak istiyorum.

Sunucu açılış tarihi
02.11.2012 - 19:00

Website bağlantıları

Sunucu özellikleri

Aktif Sistemler

Bonuslar / Silah bonusları

Bonuslar / Yetenek bonusları

Chat sistemi

Client Options - Ayarlar

Ekran büyütme / Çözünürlük

Fishing - Balıkçılık sistemi

Housemenu - Ev menüsü

Küfür bildiri / İhbar sistemi

Maden göçme sistemi

Maden ore elemental sistemi

Notifications - Bildiri sistemi

Ortak banka sistemi

Pin sistemi

Playermenu - Oyuncu menüsü

Runebook - Kopyala / Sayfalama sistemi

Ship - Gemi sistemi

Skillmenu - Yetenek menüsü

SpiritSpeak sistemi

Statmenu - Str Dex Int

Teachmenu - Yetenek öğrenme

Vergi sistemi

[/spoiler]

Pasif Sistemler

Eşyalar

Disguise kit / Kılık değiştirme

HorseShoes / Nal

Toolkit / Alet çantası

Carnage Set

Fish frypan / Balık tavası

Backpack maxweight / Ağırlık kapasitesi

[/spoiler]

Genel bilgiler & Kısa tanıtımlar & İyileştirmeler & Düzenlemeler
Valla bu sunucu ile ne zamandır uğraşıyorsunuz sonunda açıldığını görmek güzel ancak zamanlaması ne kadar doğrudur orası tartışılır.
Başarılar dilerim.
Master
59.2997
Sunucu kalite kokuyor. Verilen emeklerden, uğraşlardan bahsetmeye lüzum yok. Her şey zaten açıkça tanıtımdan görülüyor. Tek olumsuz eleştirim açılış tarihiyle alakalı. Hali hazırda piyasada DoT gibi tutmuş bir sunucu varken arada harcanıp gitmesi muhtemel. Keşke daha uygun bir tarihte açılsaydı. Bakalım emek ve kalite var ama şans var mı, göreceğiz.
Başarılar Mutlu, gerçekten uzun süre uğraşıp emek verdin. Umarım başarılı olursunuz.
Aylardır takip ettiğim sunuculardan bir tanesi , bana göre şuanda dot'un yerinde olması gereken bir sunucu olarak bakıyorum başarılar umarım her şey gönlünüzce olur.
Başarılar mutlu, ama cidden merak ettiğim bir şey var, sistemlere vs bakıyorum,kayda değer bir şey göremiyorum, yanlış anlama hakaret veya eleştiri değil. Neden bu kadar uzun sürdü? Muhtemelen işinde gücündesin ve ayırdığın vakitten dolayı mı?
hayırlısı olsun başarılı olacağını umduğum bir sunucu
Novice
12.5
Başarılar Mutlu.

Uzun bir süre sonra bu oyunda biraz zaman geçirebileceğim.
Expert
34.0001
başarılar dostum. daha açılmadan heytırlar dökülmeye başlamış :):):)
Dot'a yazık olcak gibi :)
Novice
11.9
Boş vakitlerimde Nagaroth'da maden kazıyor olacağım. Muhabbete beklerim, başarılar.
Başarılar;

Kişiye özel ph sistemi hoşuma gitti doğrusu :)
Zamanlama hatasından sunucu gereken ilgiyi görmeyecek.En büyük etkenin Dot item ve skill kasması zor oluşu sebebiyle kimsenin bırakıp burada oynayacağını zannetmiyorum.Şahsen günlerdir dotda skill kastığımdan ben Nagaroth tercim etmem kaldıki Dot da kaliteli bir server.

Başarılar dilerim işiniz zor.
Superadminstratours : Zamanlama hatasından sunucu gereken ilgiyi görmeyecek.En büyük etkenin Dot item ve skill kasması zor oluşu sebebiyle kimsenin bırakıp burada oynayacağını zannetmiyorum.Şahsen günlerdir dotda skill kastığımdan ben Nagaroth tercim etmem kaldıki Dot da kaliteli bir server.

Başarılar dilerim işiniz zor.
DoT'a en büyük darbeyi Nagaroth vuracaktır. Silah bonusları ve çeşitlilik mükemmel. PvP'lerin inanılmaz hoş olacağına inanıyorum. DoT gerektiğinden fazla yavan. Yıllardır böyle bir server arıyordum. Hasret bitiyor sonunda. Yapana da yapımına yardımcı olana da fazlasıyla teşekkürler.
bayadır emek verilerek sunucu açılmıyordu. zamanlama kötü bi de şöyle bi şey var sistem olan sunucu tutmuyo

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.