Dün geceden beri hem siteye hem oyuna giremiyorum bir açıklama filan var mı pyramid ile ilgili ?
teşekkürler
Host Maestro Saldırısı (:
Expert
34.0001
Anladığım kadarıyla şu an açılacak bir sunucu oyuncu çekmek için her yolu deniyor :)
KeLL : Anladığım kadarıyla şu an açılacak bir sunucu oyuncu çekmek için her yolu deniyor :)
Daha önce saldıranlarla aynı kişiler büyük ihtimal.
Sunucu sahibiyle konuşsan daha iyi bence.
Silindi
Novice
0.1
https://www.facebook.com/home.php?sk=group_21563432891&ap=1 (pyramid uo facebook grup)

Hostmaestro'ya yine index atıldı ve yine sunucular pert durumda.
Members
-0.7
Bu sunucu fırmasıda kardesım 5 sene boyunca adı hep bu tarz patladı,hecklendı o oldu bu oldu basına gelmeyen kalmıyor? Peki bir soru Neden Sunucu sahıplerı sureklı bundan hızmet alıyor cevap 30tl olusu mu ?
Silindi
Members
-0.7
onun cevabıda bilinmiyor :)
Sunucu şuan aktif site kapalı yalnız oyuna connectoru olanlar bağlanabilirler
Şuanda Revolutionda aynı şekilde site kapalı connector oyun girişi açık
Silindi
Novice
0
Aynen öyle
bexar : Bu sunucu fırmasıda kardesım 5 sene boyunca adı hep bu tarz patladı,hecklendı o oldu bu oldu basına gelmeyen kalmıyor? Peki bir soru Neden Sunucu sahıplerı sureklı bundan hızmet alıyor cevap 30tl olusu mu ?

Cevabı çok basit.

Sen gidipte o firmadan almazsan başka firmadan alırsan makinanı. Geliyor sana saldırıyor o firma.

Senin başka firmadan aldığın makina ile onların makinaları aynı datacenterda olsa dahi başka yerlerden sunucu kiralayıp saldırıyorlar kendi datacenterlarına.

Yani bunlar olan şeyler kardeşim.

Revo sitesini neden taşıdı Maestro'ya ?
Taşımadan önce ne açıkladı ?

Önce Maestro saldırdı Revoya. Revo açıkladı Maestro saldırdı diye. Daha sonra gitti Maestrodan aldı web hostingi.

Bu somon'un da yaptığı bu saldırılar tamamen göz dağı vermek içindir diye düşünüyorum.
Members
1.2
tex : Ortada kanıtsız iddia edilmiş birşey olsa dahi, bu şekilde insanlar hakkında terbiyesizce, ahlaksızca yorum yapmanı gerektirmez.
Uyarı - 1

Bu konu Kanglaoo tarafından düzenlendi(2011-06-30 18:19, 12 yıl önce)
Silindi
Members
1.2
tex : Chimes için öyle böyle diyorlarmış. O zaman chimes homoseksüeldir kesin.
Önce chimes almış, sonra başkası vermiş, sonra chimes gidip yine almış.

Yani oluyor böyle şeyler kardeşim.

Bu benim yazdığımda gönderme heralde diye düşünüyorum.

:p :p

Nedir bu rahatlık tex?
Host maestromu saldırmış gene:D

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.